Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 10 maja 2024 00:09

UKS PCM poległ w starciu z mistrzem Polski

Kolejny mecz i kolejna przegrana. UKS PCM nie pokonał mistrza Polski z Lublina. Spotkanie w Wielkim Klinczu zakończyło się wynikiem 39:25.

Nie da się ukryć, że to rywalki były faworytkami tego spotkania. Ale nasze zawodniczki wystartowały walecznie, dzięki czemu po 10 minutach spotkania do obu bramek piłka wpadała po 5 razy. Pierwsza połowa była trudna, ale UKS PCM walczył dzielnie, a na przerwę schodziliśmy z dobrze rokującym wynikiem 15:12.

W drugiej połowie kontuzja wykluczyła z dalszej gry Dominikę Brzezińską, która doskonale spisywała się w bramce gospodyń. Lublin konsekwentnie powiększał przewagę, która po końcowym gwizdku wyniosła aż 14 bramek.

Nasz środowy rywal MKS Selgros Lublin z 35 punktami jest obecnie wiceliderem Superligi. Kościerski UKS PCM ma na swoim koncie 6 punktów i na przedostatnim miejscu w tabeli wyprzedza jedynie Jelenią Górę.