poniedziałek, 20 maja 2024 09:28

UKS PCM nie poddaje się w walce!

Rosną szanse na pozostanie UKS PCM w Superlidze. W sobotę nasze zawodniczki pokonały jelenią Górę. Dzięki zdobytym punktom w końcu odbiliśmy się z dna tabeli.

Przed meczem w Wielkim Klinczu oba zespoły miały tyle samo punktów i taką samą wolę zwycięstwa. Początek był trudny. Pierwsza połowa to walka właściwie łeb w łeb, z niewielką przewagą Jeleniej Góry. Pierwsza część meczu skończyła się wynikiem 15:13 dla gości.

W drugiej połowie kościerzynianki nie tylko dogoniły rywalki, ale też wypracowały sporą przewagę. Kilkanaście minut przed końcem spotkania wygrywaliśmy 24:17. Przeciwniczki nie chciały dać za wygraną i walczyły zajadle. Ostatecznie jednak to UKS PCM mógł świętować drugie z kolei zwycięstwo, pokonując Jelenią Górę 30:26.

W najbliższą sobotę, również w Wielkim Klinczu, mecz z Nowym Sączem. Trzymamy kciuki za utrzymanie się dobrej passy UKS PCM!