Disco Pod Gwiazdami

start 12.08 godz. 19:00

STARS OF POLAND

koniec 13.08 godz. 23:59

Lokalizacja: Stężyca, 83-300

W sierpniu koniecznie zarezerwujcie czas na V edycję Disco Pod Gwiazdami! Po raz kolejny na scenie zobaczycie najgorętsze gwiazdy disco, dance i pop – zarówno polskie, jak i zagraniczne. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów a organizator odsłonił rąbka tajemnicy o tegorocznym wydaniu!

 

Aktualna edycja DISCO POD GWIAZDAMI odbędzie się po raz drugi na terenie malowniczej gminy Stężyca, położonej w samym sercu Kaszub. Jak zwykle będzie mieć miejsce w długi sierpniowy weekend (12-13 sierpnia). Tak jak w latach poprzednich relacja live pojawi się na antenie Telewizji Polsat oraz kanału Disco Polo Music. W roku 2013, 2014 i 2015 wydarzenie odbyło się kolejno w Mrągowie, Płocku i Zielonej Górze. Od samego początku impreza cieszyła się ogromnym powodzeniem – zarówno wśród osób, które bawiły się pod sceną, jak i przed telewizorami. Nic więc dziwnego, że na stałe została wpisana w kalendarz najciekawszych letnich aktywności.

 

W tym roku również bawimy się pod gołym niebem na terenie stężyckiego amfiteatru. Na scenie DISCO POD GWIAZDAMI wystąpią największe gwiazdy spod znaku muzyki rozrywkowej. AKCENT, AFTER PARTY, URSZULA, KAYAH, RYSZARD RYNKOWSKI, LANBERRY, OPUS, NAURO, SHAUN BAKER & JESSICA JEAN, RYAN PARIS, DANZEL, MARIO BISCHIN – i to jeszcze nie wszyscy artyści, których możemy się spodziewać! Agencja odpowiedzialna za organizację i produkcję tego wydarzenia – STARS OF POLAND, naprawdę zadbała o to, abyśmy nawet przez chwilę nie poczuli znużenia.

 

Fanom polskiej i zagranicznej muzyki tanecznej nie pozostaje nic innego, jak zarezerwować swój czas 12 i 13 sierpnia i bawić się do upadłego pod sceną DISCO POD GWIAZDAMI. Dodatkowo w przerwie między zabawą mogą zwiedzać i podziwiać zapierające dech w piersiach kaszubskie widoki. Ci, którym się nie poszczęści i nie dojadą na Kaszuby będą mogli pocieszyć oko i ucho przed telewizorami.

 

Bilety na DISCO POD GWIAZDAMI dostępne są w serwisie ebilet.pl.

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.