Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Telewizja Kościerzyna

Switch to desktop

Znamy zwycięzców eliminacji turnieju BRD. Tryumf uczniów SP nr 1 i gimnazjum w Łubianie

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

alt

Szkoła Podstawowa nr 1 w Kościerzynie i Gimnazjum w Łubianie – to zwycięzcy Powiatowych Eliminacji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Trzyosobowe drużyny rywalizowały ze sobą w kategorii wiedzy teoretycznej i umiejętności sprawnościowych.

Gospodarzem eliminacji powiatowych była Szkoła Podstawowa nr 1 w Kościerzynie. Placówka ma już doświadczenie nie tylko w organizowaniu turnieju, ale również jego wygrywaniu. Również w tym roku uczniowie „Jedynki” okazali się najlepsi spośród reprezentantów szkół podstawowych.

Szansa na dobry wynik w eliminacjach wojewódzkich zdarzy się już niebawem. Gimnazjalistów z terenu naszego powiatu będą reprezentowali uczniowie z Łubiany. To oni wykazali się największą wiedzą z zakresu przepisów ruchu drogowego i popełnili najmniej błędów w testach sprawnościowych. Nad przebiegiem konkursu czuwali policjanci z kościerskiej drogówki, którzy bacznie przyglądali się poczynaniom uczestników.

Dotychczasowe osiągnięcia reprezentantów Kościerzyny w eliminacjach wojewódzkich, a nawet ogólnopolskich dają nadzieję na wysokie miejsca w dalszych etapach. Trzeba jednak podkreślić, że najważniejsze jest w tych konkursach samo nabywanie umiejętności prawidłowego zachowywania się w ruchu drogowym i udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Poniżej wyniki Powiatowych Eliminacji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym:


Szkoły Podstawowe

•Szkoła Podstawowa nr 1

•Szkoła Podstawowa w Nowym Klinczu

•Publiczna Szkoła Podstawowa w Górze


Gimnazjum

•Zespół Kształcenia Gimnazjum Publiczne w Łubianie

•Zespół Szkół Gimnazjum w Lipuszu

•Zespół Szkol Publicznych nr 1 Gimnazjum w Kościerzynie


Nagrody indywidualne

Michał Mielewczyk (Szkoła Podstawowa nr 1)

Piotr Milewczyk (Zespół Kształcenia Gimnazjum Publiczne w Łubianie)


 


Dodaj komentarz

Serwis nie ponosi odpowiedzialności za obraźliwe treści publikowane przez użytkowników.

Kod antyspamowy
Odśwież

http://koscierzyna24.info/

Top Desktop version