Kościerzyna. MOPS będzie wydawał żywność i drewno

  • 10.01.2018, 10:26
Kościerzyna. MOPS będzie wydawał żywność i drewno
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kościerzynie nie tylko wypłaca świadczenia rodzinne, zaliczki alimentacyjne, czy dodatki mieszkaniowe. Pomoc finansowa, prawna i psychologiczna to nie wszystko. Kościerzynianie będący w najtrudniejszej sytuacji mogą liczyć również na wsparcie w postaci żywności oraz opału.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej działa przy ul. Brzechwy 5. Przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30. Dyrektorem ośrodka jest Sylwia Trzebiatowska-Glok, z którą porozmawialiśmy o zbliżających się inicjatywach. 

W tym miesiącu odbędzie się wydawanie żywności. Zajmuje się nim Kościerskie Stowarzyszenie „FACTUM”, które tworzą pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Harmonogram oraz informacje o miejscu akcji zostaną umieszczone na stronie internetowej mops.kna.pl.

Ośrodkowi udało się również pozyskać drewno z przydrożnej wycinki. Znajduje się ono już na terenie MOPSU. Zostanie pocięte i trafi do najbardziej potrzebujących osób, którym brakuje opału na zimę.

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

O północy z piątku na sobotę zaczyna się cisza wyborcza, która trwa do godziny 21.00 w niedzielę. W tym czasie zabronione jest prowadzenie agitacji, dotyczy to także internetu. W związku z tym dodawanie komentarzy na stronie koscierzyna24.info jest wyłączone.

Pozostałe