Lokal usługowy do wynajęcia w centrum Kościerzyny! Biuro, gabinet, kancelaria

1 600,00

8 go Marca

Lokal usługowy znajdujący się w centrum Kościerzyny przy głównej ulicy miasta ( ulica 8-go Marca)
Lokal znajduje się na wysokim parterze, posiada niezależne wejście do budynku. Okna wychodzą na ulicę 8-go Marca. Lokal składa się z korytarza, pokoju socjalnego z aneksem kuchennym z umywalką (meble IKEA) (8 m2), toalety, dużego pomieszczenia (17,5 m2) i gabinetu (12,5 m2). Z dużego pomieszczenia można w razie potrzeby najemcy oddzielić korytarz i uzyskać kolejny gabinet z niezależnym wejściem. Istnieje możliwość doprowadzenia wody do każdego z pomieszczeń.

Lokal odnowiony w wysokim standardzie.
Nowoczesne energooszczędne systemy oświetleniowe, meble, wyposażenie, okna PCV nowe drzwi oraz ekologiczne ogrzewanie. Korytarz i łazienka - gres + glazura. Nowe drzwi wewnętrzne i wejściowe.
Wykończenie podłóg w pomieszczeniach zostanie wykonane wedle uznania i potrzeby najemcy.
Możliwość powieszenia banera reklamowego od strony ulicy.

Idealne miejsce na gabinet lekarski, stomatologiczny, kosmetyczny, punkt doradczy lub biuro, kancelarie notariusza, adwokata, biuro geodety, szkołę językową, atelier fotograficzne. Sutenerę zajmuje dobrze funkcjonujący gabinet weterynaryjny i fryzjer dla zwierząt.

Czynsz 1600 zł/msc ( 1800 zł/msc w sezonie zimowym)

Czynsz obejmuje ogrzewanie, monitoring, internet Wi-Fi, zaliczkę na wodę oraz odśnieżanie zimą. Prąd według zużycia lub możliwość niezależnego przyłączenia prądu do lokalu. Żadnych dodatkowych opłat. W przyszłym roku budynek przejdzie termomodernizację. Do lokalu przynależy miejsce parkingowe przed budynkiem.

Preferowany najem na dłuższy okres.
Bez pośredników - legalny wynajem, comiesięczna faktura.
Rozkład pomieszczeń na zamieszczonym schemacie.

  • TAGI:

Zdjęcia (1)