Opiekun Klienta w placówce bankowej

Warszawa ul. Żaryna 2A

Dołącz do nas jako Opiekun Klienta w placówce bankowej w Kościerzynie. Nr referencyjny  DK/Kościerzyna

Bank Millennium to rozpoznawalna marka i jedna z najnowocześniejszych instytucji finansowych w Polsce. To także wyjątkowi ludzie, dla których praca to coś więcej niż tylko wykonywanie obowiązków.

Naszą pasją jest jakość i innowacyjność, budujemy relacje oparte na zaufaniu. Każdego dnia dbamy o to, w czym jesteśmy najlepsi: o satysfakcję klienta.

Jeśli:

  • lubisz współpracę  z klientami

  • chcesz im oferować najwyższej jakości produkty

  • uważasz, że Internet i rozwiązania mobilne zostały stworzone z myślą o takich ludziach jak Ty

  • chcesz pracować z ludźmi pozytywnie nastawionymi do życia

  • marzy Ci się pracodawca, o którym z dumą będziesz opowiadać znajomym

  • chcesz się uczyć i rozwijać, bo tak jak my zawsze mierzysz wyżej

a do tego:

  • jesteś uśmiechnięty, otwarty na ludzi i lubisz pomagać innym

  • umiesz słuchać i trafnie odpowiadać na potrzeby klienta

  • masz minimum średnie wykształcenie oraz choćby krótkie doświadczenie w sprzedaży (niekoniecznie w bankowości)

nasze placówki są idealnym miejscem pracy dla Ciebie!

Oferujemy

  • Umowę o pracę (na początek na 12 miesięcy)

  • Premię uzależnioną od wyników

  • Wszechstronne szkolenia przygotowujące do pracy z klientem i produktami bankowymi w ramach Akademii Mistrzów

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dofinansowanie zajęć sportowych i pasji (m.in. kartę Multisport lub bilety do kina)

  • Atmosferę opartą na zaufaniu i współpracy

  • Program wspierający rodziców „Rodzice na Tak”

  • Konkursy z nagrodami, w tym program nagród pracowniczych „Impakt”

Obowiązki:

  • Dopasowanie oferty do potrzeb klientów Banku

  • Poszukiwanie rozwiązań, które ułatwią codziennie życie naszym klientom

  • Przeprowadzanie transakcji  bezgotówkowych i gotówkowych

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie z nimi długotrwałych relacji

  • Dbanie o najwyższą jakość obsługi

  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku naszego Banku

Prosimy wysłać swoje CV korzystając z formularza na stronie internetowej pod adresem: www.bankmillennium.pl/o-banku/kariera/oferty-pracy/wyslij-swoje-cv . W formularzu  prosimy koniecznie podać numer referencyjny DK/Kościerzyna