Cieśla/Zbrojarz prowadzący – praca w Szwecji

Rzetelna firma  budowlana z długoletnią tradycją  związana z budownictwem inżynieryjnym i przemysłowym działająca w Polsce i za granicą poszukuje

 Cieśli / Zbrojarzy prowadzących

Miejsce pracy:  Szwecja

Zadania:

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Organizacja i realizacja prac zbrojarskich/ciesielskich

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Bezpośredni nadzór nad pracownikami

Oferujemy:

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Możliwość zdobycia doświadczenia w dużej firmie

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Wynagrodzenie: 20 000 SEK + premie

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Zapewniony  przejazd i zakwaterowanie

Wymagania:

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Doświadczenie w pracach ciesielskich/zbrojarskich

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Dyspozycyjność i chęć do pracy

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji.

lub kontakt telefoniczny z Anną Rydzewską pod nr: 518-215-122

anna.rydzewska@top-manager.pl

1,00