"Z diabłem się nie paktuje"

  • 13.01.2017, 10:00 (aktualizacja 13.01.2017 10:33)
"Z diabłem się nie paktuje"
Waldemar Bonkowski to barwna i kontrowersyjna postać sceny politycznej. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z senatorem Prawa i Sprawiedliwości.

Waldemar Bonkowski jest przekonany, że 2016 był dobrym rokiem dla Polski. A czy, zdaniem naszego gościa, sytuacja w naszym powiecie jest równie korzystna? Zapytaliśmy również o to, czy kościerski biuro senatorskie jest często odwiedzane przez mieszkańców.

Nie ominęliśmy tematu protestu opozycji w Sejmie. Część opozycji twierdzi, że demokracja w Polsce jest zagrożona, a odpowiedzialność za ten kryzys ponosi Prawo i Sprawiedliwość. Czy Waldemar Bonkowski zgadza się z Jarosławem Kaczyńskim, że protesty opozycji to tak naprawdę próba puczu? Czy rzeczywiście sytuacja była na tyle poważna, by nazywać ją zamachem stanu?

Senator twierdzi, że wojny polsko-polskiej nie ma. Jest za to „wojna z pachołkami Rosji, sługusami Niemiec, targowiczanami i złodziejami”. Kto jest w tej grupie?

Sytuacja w sejmie jest napięta, a jak wyglądają prace w senacie?

Na koniec zapytaliśmy, jakie są poglądy Waldemara Bonkowskiego na temat Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? W tym roku 25. finał zbiórki Jurka Owsiaka.

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

O północy z piątku na sobotę zaczyna się cisza wyborcza, która trwa do godziny 21.00 w niedzielę. W tym czasie zabronione jest prowadzenie agitacji, dotyczy to także internetu. W związku z tym dodawanie komentarzy na stronie koscierzyna24.info jest wyłączone.

Pozostałe