"Z diabłem się nie paktuje"

Waldemar Bonkowski to barwna i kontrowersyjna postać sceny politycznej. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z senatorem Prawa i Sprawiedliwości.

Waldemar Bonkowski jest przekonany, że 2016 był dobrym rokiem dla Polski. A czy, zdaniem naszego gościa, sytuacja w naszym powiecie jest równie korzystna? Zapytaliśmy również o to, czy kościerski biuro senatorskie jest często odwiedzane przez mieszkańców.

Nie ominęliśmy tematu protestu opozycji w Sejmie. Część opozycji twierdzi, że demokracja w Polsce jest zagrożona, a odpowiedzialność za ten kryzys ponosi Prawo i Sprawiedliwość. Czy Waldemar Bonkowski zgadza się z Jarosławem Kaczyńskim, że protesty opozycji to tak naprawdę próba puczu? Czy rzeczywiście sytuacja była na tyle poważna, by nazywać ją zamachem stanu?

Senator twierdzi, że wojny polsko-polskiej nie ma. Jest za to „wojna z pachołkami Rosji, sługusami Niemiec, targowiczanami i złodziejami”. Kto jest w tej grupie?

Sytuacja w sejmie jest napięta, a jak wyglądają prace w senacie?

Na koniec zapytaliśmy, jakie są poglądy Waldemara Bonkowskiego na temat Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? W tym roku 25. finał zbiórki Jurka Owsiaka.

 

Marta Gerbatowska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (168)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jest dobrze a będzie jeszcze lepiej
Jest dobrze a będzie jeszcze lepiej 30.01.2017, 10:36
i to już za dwa lata!
DZIŚ WIELKI BAL W DZIEMIANACH
DZIŚ WIELKI BAL W DZIEMIANACH 29.01.2017, 08:56
o 16,00 wszyscy wybrańcy w tym kandydaci na burmistrza i wójta połamią się opłatkiem złożą życzenia i ustalą kto gdzie i z kim. To mały krok ku zwycięstwu ale wielki krok ku wspólnocie.
opłatek w dziemianach
opłatek w dziemianach 29.01.2017, 21:51
Jak tam na spotkaniu opłatkowym? Ktoś, coś wie?
wacek
wacek 29.01.2017, 23:06
Trzeba się było postarać o zaproszenie
Mirek
Mirek 29.01.2017, 23:02
Spotkanie opłatkowe super udane jak nigdzie i według tego co widziałem rolę powiatu Kościerzyny przejmują Dziemiany jako stolica powiatu za rządu PiS
Waldek
Waldek 28.01.2017, 18:28
Karczewski Piotr już kilka lat temu był z partii razem z Dargaczem wywalony .Karczewski jest nygus i krętacz .
Wykształcony jak ? teraz mamy magistrów ,inżynierów na pęczki ,a robić nie ma komu. Były Starosta też jest wykształcony jest doktorem ekonomii i co z tego . Karczewski gdyby miał uczciwą naturę to tak.
Przecież jego wicewojewodą i pożniej Wojewodą zrobił/ spowodował /Pan Senator Bonkowski przy pomocy Pani Szczypinskiej . Karczewski na kolanach przysięgał iż w zamian nigdy nie wystąpi jako konkurent w wyborach do Sejmiku cze Sejmu i co już w 2007 roku dokonał zdrady też kandydując do Sejmu .My wszystkie te wiarołomstwa i zdrady Karczewskiego Piotra pamiętamy . Podobnie było z jego grubą Kasią ,ale to może opiszę w następnym odcinku
Brawo wy
Brawo wy 28.01.2017, 17:19
Jak możecie tak pisać o Piotrze Karczewskim to człowiek najlepiej wykształcony w tym Pisie. Ma klasę i pozycję społeczną. To całe wasze środowisko to środowisko żmij i nie trzeba nikogo z zewnątrz, aby was skłócić, hipokryci -zakłamani ludzie. Was wszystkich Jarek powinien wywalić z partii bo wstyd przynosicie na całą Polskę.
;)
;) 28.01.2017, 14:15
Janta i salony??!!!
Toż to oksymoron!!!!
Wspaniale!
Wspaniale! 28.01.2017, 12:46
W niedzielę o 16,00 jest impreza Dziemianach, pojadę popatrzeć i mam nadzieje, że Redakcja koscierzyna24 też pojedzie to zarejestrować. Na pewno wszyscy jesteśmy ciekawi kto tam będzie i jak się bawi a później to skomentujemy.
do wspaniale
do wspaniale 28.01.2017, 22:30
To nie jest żadna impreza to tylko albo aż spotkanie opłatkowo noworoczne członków PiS z powiatu kościerskiego i przyszłych kandydatów na listy wyborcze w 2018 roku . Listy do Rad Gmin,Miasta Kościerzyna ,Powiatu ale również i do Sejmiku. Jest to spotkanie zamknięte
Darek
Darek 28.01.2017, 22:58
Tam też będą obecni kandydaci na Wójtów i Burmistrz - nawet dwóch z tego co mi wiadomo
do Wspaniale
do Wspaniale 28.01.2017, 12:56
do Pudelka napisz, a potem do "dlaczego ja - nie zostałem zaproszony" matko jakie masz parcie na szkło człowieku, aż smutne to jest. Pomijany, zapominany, a tak bardzo chcesz brylować na salonach.
chętny na opłatek u Janty
chętny na opłatek u Janty 28.01.2017, 16:27
Z tego co podano to każdy sympatyki PiSu też może przyjechać na spotkanie do Janty? Czy nie?
Kaszub
Kaszub 27.01.2017, 23:52
Kto o zdrowych zmysłach poważaniem darzy tego idiotę z Dziemian
Darek
Darek 28.01.2017, 23:01
Przecież tym co piszesz obrażasz wszystkich uczestników tego spotkania opłatkowego łącznie z księdzem i tym co jest nad nami wszystkimi
Kaszub
Kaszub 28.01.2017, 08:58
Uważam iż powinna przez szyby okien popatrzeć /jeśli nie jest zaproszona / Żurawska Alicja zdrajca razem z pozostałymi zdrajcami
KASZUB nie pluder
KASZUB nie pluder 28.01.2017, 08:53
Z Ciebie taki Kaszub jak z koziej *** rajzentasza. Przyjedz do Dziemian Karczewski i Dargaczu, zawsze będziecie mogli chociaż popatrzeć przez szyby i policzyć ilu ludzi tego Pana z Dziemian i proszę bez obrażania i wulgaryzmów .Biorąc pod wzgląd opinię kilku psychiatrów to leczenie jest niezbędne w/w z miasta Kościerzyna
Wyborca PiS
Wyborca PiS 27.01.2017, 21:54
W Kościerzynie można by utworzyć młodzieżówkę PiS (Kościerskie Forum Młodych PiS). Wyszukać ambitnych, aktywnych, pełnych woli działania młodych ludzi, którym bliskie będą ideały i prawicowe poglądy partii Prawo i Sprawiedliwość. Ci młodzi ludzie podejmowaliby liczne inicjatywy, organizowali różnorodne happeningi, dbali o pamięć istotnych wydarzeń historycznych, prowadziliby Facebooka, organizowaliby warsztaty w szkołach itp. To tylko niektóre z wielu działań, dzięki którym można by było zwrócić uwagę na problemy codzienności i zachęcić innych do działania w naszym mieście. Wszystkie pomysły i wizje byłyby omawiane podczas cyklicznych, cotygodniowych zebrań na ul. Wodnej. Razem można znacznie więcej osiągnąć.
Darek
Darek 28.01.2017, 13:18
Dziękuję za podpowiedz Młodzieżówkę zorganizujemy w gminie Dziemiany.
kna
kna 27.01.2017, 22:14
W Polsce są już młodzieżówki PiS, które działają przy biurach terenowych. Ciekawy pomysł. Tylko czy w Kościerzynie partyjni działacze zreformują swoje poglądy na ten temat?
Wyborca PIS
Wyborca PIS 27.01.2017, 22:01
w całej Polsce można zrobić młodzieżówkę PIS. Można jednak zacząć od Kościerzyny. Pomysł jest dobry, powinieneś zacząć go realizować. W Kościerzynie jest wielu działaczy , wielu młodych ludzi, którzy udzielają się w licznych organizacjach. W chwili obecnej organizacje mają bardzo wiele możliwości działań, co chwilę coś się dzieje. Trzeba tylko wyszukać z nich tych, których poglądy są bliskie dla PIS. Na chwilę obecną jednak większość młodych nie chce się przyłączyć przez wielki podział PIS w całym regionie. Taki wewnętrzny podział bardzo szkodzi. Jeden PISowiec publicznie gani drugiego. To niczemu dobremu nie służy.
Kościerzak z krwi i kości
Kościerzak z krwi i kości 27.01.2017, 18:29
W Dziemianach 29 stycznia o godz. 16 jest spotkanie opłatkowo noworoczne członków PiS-u i jego sympatyków
Przewidziany jest udział co najmniej 80 osób w tym kilku parlamentarzystów ,Wicewojewody ,Wójtów,kilku Dyrektorów departamentów z Urzędu Wojewódzkiego, Kilku Dyrektorów różnych bardzo ważnych firm.Można powiedzieć duża część tzw wojewódzkiej śmietanki . To jest to na co członkowie PiS czekali ,że zrobi to szkodnik Karczewski lub Majewski lub jeszcze ktoś inny i takie spotkanie powinno być w stolicy powiatu w Kościerzynie czy Wy to kumacie pseudo pełnomocnicy Wy jak Was jest wiele jesteście naprawdę impotentami
kosc
kosc 28.01.2017, 09:53
No to życzę udanej konsumpcji łupów powyborczych!!!
kościerzak
kościerzak 27.01.2017, 19:46
Pan Senator Bonkowski też będzie na spotkaniu? Bo to prawdziwy patriota i najbardziej porządny człowiek w PiSie.
Ciekawe?
Ciekawe? 27.01.2017, 15:49
Ilu członków jest w Komitecie Michała Majewskiego? Ile osób jest wstanie ściągnąć na spotkanie? Pan Majewski jest pełnomocnikiem koła PIS które liczy 2 no może 3 członków...to o czymś świadczy. Jako Burmistrz ma zaplecze nie wiele większe 6 no może 9 osób. Już za 1,5 roku są wybory i wszystko zweryfikują...
Karol
Karol 27.01.2017, 17:57
Wybory już były i wszystko zweryfikowały. Wygrał najlepszy. Teraz jeden przegrany krzykacz nie może się pogodzić z porażką i szczeka na forach.
do Karol
do Karol 27.01.2017, 19:47
Bo odsunięcie od koryta bardzo boli. Brak środków na życie doskwiera.
koryto
koryto 27.01.2017, 19:50
Kto według Ciebie miał to koryto w naszym powiecie kto ???
do karolka
do karolka 27.01.2017, 18:06
Pierdzielisz jak psychopata
PISOWIEC
PISOWIEC 27.01.2017, 13:20
Koło PiS ,które jest "przy" Panu Jancie obejmuje cały powiat ma kilkudziesięciu członków w każdej gminie i mieście też ,ale nie chce ani Karczewskiego ,ani Majewskiego ,ani nikogo innego to o czymś świadczy . Dodam ,iż członkiem tego koła / komitetu -bez złych skojarzeń z PZPR jest również Pan Senator Bonkowski Waldemar
Wyborca PiS
Wyborca PiS 27.01.2017, 13:56
Co to znaczy "przy" Panu Jancie? Pan Janta według oficjalnych dokumentów PiS (internetowy wykaz pełnomocników) nie jest pełnomocnikiem. Równie dobrze każdy "Kowalski" mógłby samodzielnie utworzyć koło PiS i coś tam robić. Raczej nie powinno być PiSu w PiSie. A tak chyba u nas jest.
http://pis.org.pl/pa…
kalafior
kalafior 27.01.2017, 20:31
Głombie kapuściany weż sobie sam odpowiedz
pis
pis 27.01.2017, 14:36
Widzisz jest jak piszesz jest PiS w PiS-ie tak to jest jak narzuca się członkom Partii niechcianego ,niesprawnego Majewskiego ,nie chcemy Majewskiego i już . Niech Majewski skupi się na wypełnianiu obowiązków Burmistrza i niech ich nie zaniedbuje
wyborca pis
wyborca pis 27.01.2017, 14:32
Pan Janta był Pełnomocnikiem Powiatowym ,członkowie nie uznali innego Pełnomocnika ,ale od 1,5 roku zastąpił Go Pan Majewski ,który rozłożył PiS na łopatki można by to dosadniej określić rozpieprz... Pan Michał ,dlaczego ??? Dla członków PiS "powiatowego " szefem i Pełnomocnikiem jest Pan Janta . Proszę popytać ,albo przyjechać w niedzielę do Dziemian do restauracji JANTA . Może sobie to określić jak chcesz fakty są takie ,a nie inne
Wyborca PiS
Wyborca PiS 27.01.2017, 15:18
Jeżeli jest tak jak piszesz, to już wiadomo dlaczego brak jest działań PiSu w Kościerzynie - brak wyraźnego lidera. Jak ktoś napisał PiS w Kościerzynie jest "zaorany". Ale trzeba w tej sprawie spojrzeć całościowo. Dziw bierze, że Prezes jeszcze z Wami nie zrobił porządku.
z Liupusza
z Liupusza 27.01.2017, 17:21
Tak czekamy z utęsknieniem na zrobienie porządku ,ale nade wszystko na wypierd... z szefa okręgu Śniadka tego szkodnika ,który dokonał rozbicia Kościerskich struktur i nie tylko ich . My pod przewodnictwem Pana Janty mamy osiągnięcia ,a reszta jest impotentami
Wyborca PiS
Wyborca PiS 27.01.2017, 13:18
Trzeba się zastanowić, co jest przyczyną takiego stanu rzeczy, czyli braku zaangażowania naszych przedstawicieli PiSu w działalność na rzecz środowiska lokalnego? Sytuacja nie jest dobra. W dalszym ciągu PO w woj. pomorskim czuje się jak ryba w wodzie.
Obecnie nie ma PISu w Mieście i Gminach
Obecnie nie ma PISu w Mieście i Gminach 27.01.2017, 08:38
Od wyborów samorządowych w 2014 koło PIS rozpadło się i NIE MA JUŻ NIC. Niestety nie widać aby ktoś to dźwigał z kolan i próbował odtworzyć. Pełnomocnikiem PIS w Powiecie jest członek PIS Michał Majewski a pan Piotr Karczewski dostał pełnomocnictwo do tworzenia koła miejskiego którego nadal nie ma tak samo jak koła powiatowego i gminnego.
z Dziemian
z Dziemian 27.01.2017, 18:15
W Dziemianach jest spotkanie opłatkowe PiS-u którego nawet w Kościerzynie nie było z kogo winy ? W Dziemianach to spotkanie według informacji które posiadam zgromadzi około 80 osób w tym kilku posłów Senatora Wicewojewodę i mnóstwo bardzo ważnych urzędników . Pytam się kto tu jest szefem PiS - u w powiecie Kościerzyna ? no kto ??? W spotkaniu opłatkowym w Dziemianach wezmą udział członkowie z całego powiatu i ze wszystkich gmin i miasta powiatu.
Jeśli ktokolwiek ma jakieś wątpliwości czy nie wiedzę to myślę może uważać się za zaproszonego biorąc pod wzglą bardzo dobre serce Pana Janty organizatora i wielkiego filantropa tego spotkania Po co plotkować ?
do kościerzaków
do kościerzaków 27.01.2017, 17:29
Piotr Karczewski to jest wielki szkodnik i laczkowy Śniadka co to znaczy /ubek i Wałęsa / Zresztą jak pewnie wiecie Stary Karczewski ojciec Piotrusia był starym komuchem i świadkiem oskarżenia przeciwko Panu Antczakowi ,który dostał w 1882 roku wyrok skazujący na więzienie za przyczyną Karczewskiego , czy to jest w porządku ????.
Czy dalej chcecie Karczewskiego ????czy dobrej zmiany ?
Członek PiS-u
Członek PiS-u 26.01.2017, 23:55
Jak Pan Janta był szefem PiS w naszym powiecie było bardzo dużo różnych spotkań .np. z Panem Centkiewiczem dwa razy ,z Ks Isakowiczem, profesorem Nowakiem,Krzysztofem Wyszkowskim dwa razy, Gontarczykiem i wielu innymi wielkimi postaciami. Były to spotkania w Kościerzynie i jednocześnie póżnym wieczorem również w Dziemianach ,wszystko na koszt i z inicjatywy Pana Janty. Najważniejsze spotkanie było jednak w 2008 roku z Panek Jarosławem Kaczyńskim w Kościerzynie i drugie bardziej kuluarowe w Dziemianach. Bardzo ważne spotkanie było również z Panem Mariuszem Kamińskim Ministrem od służb ,które odbyło się z inicjatywy Pana Janty w Ośrodku Kultury w Dziemianach. Aż tyle w powiecie jak był Janta i może taka aktywność komuś przeszkadzała . Do Rady Powiatu Pan Janta też wprowadził 5 Radnych
Pisowiec
Pisowiec 26.01.2017, 22:42
Skupiacie się na Kościerzynie ,a tymczasem Kościerzyna jeśli chodzi o działanie PiS jest kompletnie "zaorana"
Otóż w Dziemianach dzieje się bardzo dużo chociaż ma ludnościowo 10 razy mniejszy potencjał od Kościerzyny. W najbliższą niedzielę 29 .01 .2017 roku jest wielkie spotkanie opłatkowo noworoczne członków PiS i ich sympatyków oraz władz PiS .Spotkanie to organizuje Pan Janta Radny Powiatu i członek Zarządu Powiatu. Z moich informacji w spotkaniu weżmie udział kilku Posłów , Senator ,Wicewojewoda, dwóch dyr. Departamentu Wojewody i bardzo wiele ważnych osobistości ,razem około 80 osób ,to jest siła i potęga ,a Kościerzyna ? dno
tez Pis
tez Pis 26.01.2017, 23:35
Podobny na tym spotkaniu będzie również Pan Duda
Wyborca PiS
Wyborca PiS 26.01.2017, 19:58
W Kościerzynie działacze Prawa i Sprawiedliwości są zbyt mało aktywni. Nawet nie wiadomo kto rządzi kościerskim PiS-em? Powinny być organizowane spotkania senatorów, posłów i radnych PiS z miasta, powiatu i gmin z wyborcami. Takich spotkań brakuje. Również organizacja młodzieżówki PiS w Kościerzynie nie istnieje.
Wyborca PiS
Wyborca PiS 26.01.2017, 20:31
Nic nie wiesz, wszędzie mącisz, niby interesujesz się PISem, a wiedza twoja na ten temat jest żadna. Przecież Piotr Karczewski jest szefem PIS w mieście. Został mianowany na to stanowisko przez Śniadka. Tyle w temacie, a reszta no cóż, teraz to już nie dzieje się nic. Mimo, że jest i pan Senator, to również nie ma spotkań, ale tak bywa.
*** kasia
*** kasia 27.01.2017, 20:34
Karczewski był,kiedyś wypierdzielony z PiS za rózne przekręty które robił z Dargaczem Tomkiem jego laczkowym
Gabrysia
Gabrysia 26.01.2017, 22:47
Czy to ten sam Karczewski co to był z PiS wyrzucony kilka lat temu za różne działanie na szkodę PiS razem z nim wyleciał niejaki Dargacz taki jeden " letki" katecheta z Kościerzyny.
do Wyborcy PiS
do Wyborcy PiS 26.01.2017, 20:50
Pełnomocnikiem PiS w Kościerzynie jest Michał Majewski. Tak wynika z danych na stronie PiS.
http://pis.org.pl/pa…
Panie Senatorze
Panie Senatorze 25.01.2017, 08:10
mnie ciekawi jak układa się współpraca Pana Senatora z członkiem PISu Michałem Majewskim?
to Michał Majewski
to Michał Majewski 26.01.2017, 09:15
jest członkiem PISu? Ja myślałem, że on jest z PO bo z nimi współpracuje (Męczykowski, Świtała), od wyborów też nie zmienił ludzi PO i Zdzisława Czuchy (Szkobel, Aleksandrowicz i wielu innych) a przyjął do pracy i dał miejsce w Radzie Nadzorczej KOS EKO Piotrowi Lizakowskiemu (były Starosta z PO) mało tego, jedynego członka PISu pracującego w Urzędzie zwolnił z pracy....
Pan Senator Bonkowski
Pan Senator Bonkowski 25.01.2017, 08:00
dobry wybór na trudne czasy!
Jarosław
Jarosław 24.01.2017, 23:20
To przecież kompletny młot jest.
Obi-Wan Kenobi
Obi-Wan Kenobi 24.01.2017, 01:23
Żenada, żenada, żenada. Wstyd, upokorzenie Polaków i dyshonor dla Kaszubów. Waldemar Bonkowski – Senator RP. Senator RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ……. POLSKIEJ !!!!!! Przecież ten Pan nie mówić po polskiemu-„nie”?

Zasób słów, styl, składnia, leksyka i język na poziomie barbarzyńskim, ale impertynencje, inwektywy i obelgi opanowane w stopniu mistrzowskim.
Pogarda i nienawiść dla „innych”.

To boli.

Masakra.
no ciekawe Jacku?
no ciekawe Jacku? 24.01.2017, 07:57
Zatem mój "przyjacielu" co napiszesz o "mistrzu" Niesiołowskim? No a może o samym Tusku (typowy kaszub) z jego perfekcyjnie polską wymową. Takich "rodzynków" mamy więcej PO waszej stronie. Ale to nic bo nie ważne jest co Pan Senator zrobił, powiedział tylko ważne aby tu dołożyć, wyśmiać i upokorzyć. Dobrze. Masz do tego prawo i z pokorą przyjmiemy twój osąd (choć jest jednostronny i niesprawiedliwy) gdyż jesteś człowiekiem pana Majewskiego członka PISu, asystentem do spraw ważnych i wyjątkowych. Masz prawo do oceny innych i musisz mieć rację. Posłuchaj lepiej swój wywiad i przemyśl to co tam wybełkotałeś.
Pan Senator Bonkowski
Pan Senator Bonkowski 23.01.2017, 09:21
właściwy człowiek na właściwym miejscu. Brawo!
moon
moon 23.01.2017, 22:47
Wlasnie, klakier w stajni klakierow!
zhz
zhz 20.01.2017, 18:23
typowy pisowski tuman
z.s
z.s 20.01.2017, 17:28
bardzo dobra merytorycznie p skarbnik powiatu zwalnia sie .ciekawe dlaczego
andrzej
andrzej 20.01.2017, 17:26
ciekawe dlaczego zwalnia sie skarbnik powiatu i co za tym idzie
Pan Senator Bonkowski
Pan Senator Bonkowski 20.01.2017, 13:41
to przyszłość PISu w Kościerzynie, stwórzmy razem DRUŻYNA!
Brawo Panie Senatorze Bonkowski
Brawo Panie Senatorze Bonkowski 20.01.2017, 08:26
Ludzie Pana podziwiają za wytrwałość w dążeniu do celu. Nawet oponenci w sercu Panu zazdroszczą sukcesu w POLITYCE i nie tylko tam. Miejmy nadzieję, że Pana sukces przerodzi się w sukces Naszego Regionu. Tak wiem, że do tego sukcesu potrzeba jest naszych samorządowców, nie tylko z PiSu. Wszystkiego najlepszego Senatorze Bonkowski!
Medyk
Medyk 23.01.2017, 13:20
Tuman i tyle w temacie.
a mamy samorządowców z PISu?
a mamy samorządowców z PISu? 20.01.2017, 08:32
myślałem, że mamy tu tylko ludzi Platformy i jej przystawki....
Pan Senator Bonkowski
Pan Senator Bonkowski 20.01.2017, 07:55
dla Polski, dla Kościerzyny, dla nas! Razem zbudujmy drużynę dla Polski.
samorządowiec z PiS
samorządowiec z PiS 21.01.2017, 21:33
Jest Radny Powiatu Pan Dariusz Janta członek PiS
Zawiedziony
Zawiedziony 19.01.2017, 05:21
Panie Senatorze co Pan zrobił dla Naszego Regionu? NIC !!!!!!
antyPO
antyPO 19.01.2017, 18:39
Pan senator zrobił dużo dobrego dla Polski!!! Antyreklama PO-PSL, Polski słup graniczny na Mierzei Wiślanej, obrona tradycyjnych polskich wartości, walka ze zgorszeniem i wiele innych rzeczy.
Do senatora
Do senatora 18.01.2017, 21:27
Niech Pan uspokoi tego oszoloma z Dziemian
Panie Senatorze
Panie Senatorze 18.01.2017, 20:25
jest jeszcze wiele do zrobienia w Polsce w naszym regionie i w Kościerzynie aby było NORMALNIE. Wierzę, że Panu uda się otworzyć oczy niedowiarkom i obudzić ducha patrioty w każdym z nas. Obyśmy razem tworzyli DRUŻYNĘ!
Pan Senator RP Waldemar Bonkowski
Pan Senator RP Waldemar Bonkowski 18.01.2017, 09:15
dla Polski, dla Pomorskiego, dla Kościerzyny najlepszy wybór, RAZEM zbudujmy NASZĄ lepszą PRZYSZŁOŚĆ.
antyPO
antyPO 18.01.2017, 16:13
Panie Senatorze jest Pan najbardziej uczciwą osobą w PiSie. Cenię Pana za to, że potrafi Pan wyrażać swoje poglądy publicznie i krytykować bezpardonowo, to co jest złe w ojczyźnie. Bóg, Honor i Ojczyzna!
kolejny Polak
kolejny Polak 17.01.2017, 18:42
Na ten przypadek medycyna, psychiatria i medycyna estetyczna w szczególności, jeszcze długo będzie musiała się rozwijać i to nie tylko w Polsce ale i na całym świecie .I niech tam pan asystent, bodajże Formela, odkręca i pisze peany dla swojego idola ,jaki koń jest każdy widzi.
zmartwię cię
zmartwię cię 18.01.2017, 09:17
niejaki pan Formela nie jest w stanie pisać peanów, ale uważam, że źle PISesz o człowieku którego wyborcy wybrali na SENATORA RP. Co by nie mówić i nie pisać to w wolnych wyborach wygrał i jeśli nie umiesz okazać szacunku do tego wyboru to sam nie oczekuj szacunku do ciebie...
p
p 18.01.2017, 11:34
dobrze powiedziane
Polak
Polak 17.01.2017, 10:55
Ten przypadek jest stracony tu nie pomoże nawet najlepszy psychiatra
ciekawe czy o POśle Lamczyku też tak naPISesz?
ciekawe czy o POśle Lamczyku też tak naPISesz? 17.01.2017, 13:19
jeśli jesteś taki bohater to śmiało, przecież pan POseł "słowa dotrzymał"...
 Majewski jest wierny zasadom parti?
Majewski jest wierny zasadom parti? 17.01.2017, 09:09
Której? Jest członkiem partii PIS. Z kim buduje tą Partie w naszym regionie? Z kim będzie startować w wyborach?
Panie Waldku
Panie Waldku 17.01.2017, 07:54
proszę zaktywizować członka PISu Michała Majewskiego aby szanował statut Partii której jest członkiem. Proszę również aby Pan Senator zwrócił baczną uwagę na ruchy w Partii i "nowych" pełnomocników namaszczonych przez majkę.
Driab
Driab 17.01.2017, 09:04
Piszesz o PIS a mie orientujesz się w temacie. Kandydaturę na szefa okregu miasta Karczewskiego wysunął i zatwierdził Śniadek. Majewski o nie poparł. Śniadka na łamach prasy publicznej niszczy sam Bonkowski. Majewski jest wierny zasadom parti, ale nie musi się zgadzać z lokalnymi politykami którzy tę partię niszczą od środka i skłócają ze sobą jej członków.
mm
mm 16.01.2017, 17:55
Pieniądze zostają w kraju.Pytanie brzmi w którym bo na pewno nie w Polsce w zdecydowanej mierze .
Michał Majewski członek PISu
Michał Majewski członek PISu 16.01.2017, 10:37
Burmistrz Miasta, czy współpracuje z Panem Senatorem Bonkowskim? Jest wiele różnych programów rządowych z których można by było coś wybrać dla mieszkańców Kościerzyny
zawiedziony wyborca
zawiedziony wyborca 16.01.2017, 09:52
bardzo żałuję,że głosowałem na tego pana.On ma średniowieczne poglądy,tzn.,że nie ma ich wcale.Szkoda,że tak mało rozgarniętych technicznie ludzi mamy w najwyższych władzach państwowych.Polska leży w środku Europy a nie na krańcu,wię nie możemy sie COFAĆ
mir
mir 16.01.2017, 06:19
To wstyd. PAN SENATOR>Kto na takich głosuje? Temu żołnierzowi frontowemu leczenie potrzebne już dawno i to zamknięte. Kiedy wyjaśni swoje przekręty Pan Senator posiadacz ziemski ?
ja
ja 15.01.2017, 14:41
Mamy nową blokującą Samoobronę w sejmie - to PO i Nowoczesna. Takie cyrki to pokazywali ostatni za Leppera, kilkanoscie lat temu. Ten chłop blokował, ulice, koleje i sejm z mównicą poselską na czele. Skąd to znamy ?
Zawiedziony
Zawiedziony 15.01.2017, 14:19
Gówno załatwia i załawitwił
Jasio
Jasio 15.01.2017, 14:37
No na pewno coś załatwił, rozgłos i to ogromny, to nic, że negatywny, to nic, że wszyscy się śmieją, ale rozgłos jest.
Polak, Kaszub, Patriota!
Polak, Kaszub, Patriota! 15.01.2017, 09:56
Panie Senatorze szacunek, tak dalej proszę się nie poddawać, robi Pan świetną robotę.
Sam nie sądziłem że oderwanie ryja od koryta tak bardzo będzie bolało już ponad rok kwiczą i nie zanosi się na koniec. Długa i ostra walka przed obecnym rządem. Polacy widzą dobrą zmianę i poprą Was w kolejnych wyborach, a oszołomy z PO, KOD i N. zostaną zepchnięci na margines. POWODZENIA
Ona
Ona 17.01.2017, 10:17
Tak! Pozamykać wszystko i wszystkich, którzy nie popierają PIS! Niech konają w męczarniach patrząc na twarz najjaśniejszego Prezesa Wszechpolski i jego sługusów. Zlikwidować wszystkie media i pozostawić jedynie słuszną stację TVpislamową!. Amen.
TVN
TVN 17.01.2017, 13:23
jak POdają media jedynie słuszne zdanie zawsze ma POsłuszna Nowoczesna i jej wydanie specjalne prosto z sylwestrowej plaży z Gigolo w roli głównej.
Znobiusz
Znobiusz 15.01.2017, 11:50
Dobra robota panie senatorze, trzeba pozamykać cały ten facebook i nasza klasę też. Uważam, że tam są przekazywane zaszyfrowane treści przez agentów innych państw. Powinniśmy działać tylko dla polaków. Nie powinno być innej telewizji jak nasza Toruńska. Niech pan działa, tylko z takim senatorem odbudujemy ten kraj gdzie jeszcze wciąż jest tyle agentów innych władz.
Jaromir
Jaromir 15.01.2017, 12:20
Powinno się pozamykać wszystkie zagraniczne media, gazety, telewizję i radio. Niech pan senator to załatwi to aby każdy miał ograniczony dostemp do internetu, aby ten diabelski facebuk został zamknięty na całym świecie. Niech pan powie tym w rządzie aby tylko polacy mogli z tego korzystać dobrze pan robi, dlatego na pana głosowałem, aby to pozamykać co tak piszą źle o panu.
kaczorek
kaczorek 15.01.2017, 18:27
Jestem tez za tym! Pozamykac panie senatorze telewizje i radio, tylko radio Maryja i tv trwom! Caly internet pozamykac, teatry pozamykac i kina tez, bo to wszystko zachodnia zaraza. Wszystkich agentow zgnilego Zachodu pozamykac a jest ich kilka milionow! Bedziemy wreszcie sami i bedzie nam przytulnie.
JP2
JP2 15.01.2017, 11:26
Polak, Kaszub i do tego patriota!? Zdecyduj ty sie! Albo Kaszub albo Polak! No a czy ty jestes patriota, to moga to jedynie ocenic inni! Takich wlasnie mamy patriotow-idiotow!
Drzymała
Drzymała 15.01.2017, 10:35
Pan Senator Bonkowski, to taki "Michał Drzymała". Jego wóz z banerem jest symbolem walki z liberalizmem PO-PSL. Panie Senatorze robi Pan dobrą robotę. Tak dalej.
M
M 15.01.2017, 12:27
Sam jesteś idiota i wieśniak.
Jak nie rozumiesz że można być Polakiem i Kaszubą jednocześnie.
kern
kern 15.01.2017, 18:29
Nie, nie rozumiem! Moge byc Kaszuba mieszkajacym w Polsce ale nie Polakiem.
Panie Senatorze Bonkowski
Panie Senatorze Bonkowski 15.01.2017, 08:51
Dziękuje za to co Pan już zrobił i proszę o więcej. Polska Pana potrzebuje. Kościerzyna Pana potrzebuje.
Czlonek PiS
Czlonek PiS 15.01.2017, 11:32
Mow o sobie a nie o Koscierzynie albo o Polsce, To co ten oszolom robi to pogarda dla madrej czesci spoleczenstwa Koscierzyny, Kaszub i Polski!
Panie Waldku
Panie Waldku 15.01.2017, 09:03
już czas na dobrą zmianę w samorządach!
R.G
R.G 15.01.2017, 08:31
Mnie tylko interesuje czy Senator Bąkowski mnie odkopie. Łopatę ma w zapasie
Panie Senatorze
Panie Senatorze 15.01.2017, 08:29
Niech się Pan nie przejmuje grupą zazdrosnych, sfrustrowanych i zawistnych ludzi którzy utracili wpływy PO przegranych wyborach.
Znajomy
Znajomy 15.01.2017, 11:35
A ty skad wiesz, ze ci ludzie sa zazdrosni, sfrustrowani i zawistni? Czy jak ktos, kto pisze swoj poglad jest automatycznie sfrustrowany i zawistny? Taka retoryke znam z czasow PRL. Pan senator czul sie w tamtych czasach doskonale. Jakos nie wiem, zeby psioczyl glosno na komune, ryzykujac wiezieniem a znam tego pana bardzo dobrze!
obserwator
obserwator 14.01.2017, 19:49
No to dzisiaj Waldeczek sie napracuje na tym forum, azeby ripostowac wszystkie wpisy, ktore nie sa po jego mysli!
Męczykowski weź się do garów
Męczykowski weź się do garów 14.01.2017, 22:21
Zazdrosny pijaczek z Grabówka, który całe swoje "imperium" zbudował na kredytach, tak że jest zadłużony po uszy pluje jadem na swojego politycznego konkurenta. Męczykowski weź się do garów, bo w polityce nikt ciebie poważnie nie traktuje. A Senatorowi Bonkowskiemu do pięt nie sięgasz.
wyborca
wyborca 15.01.2017, 09:25
No właśnie weź się do działania, zacznij blokować facebooka, albo jedź na plażę i tam wkop co najmniej jeden pal, takie działania są potrzebne naszemu krajowi, a może jeszcze warto pojeździć po większych miastach i krzyczeć i ryczeć i robić cyrk i zamieszanie. Takie działania na pewno Kościerzynie przyniosą dobry rozgłos i korzyści. Działajmy tak jak pan senator i róbmy to czego kraj od nas oczekuje.
A ja wole ludzi którzy "wiedzą" co maja robić, maja wizje przyszłości i chęć działania.
A ja wole ludzi którzy "wiedzą" co maja robić, maja wizje przyszłości i chęć działania. 14.01.2017, 19:06
Od tego są wybory i wyborcy aby dokonać wyboru. Mieszkańcy - wyborcy którzy poszli na wybory zagłosowali i wybrali. Uważam, że dobrze wybrali gdyż po 8 latach "ciepłej wody w kranie" czas na przebudzenie!
Kaszub
Kaszub 14.01.2017, 19:22
No, no na przebudzenie z reka w nocniku! Ten pan ma dyletanctwo i ignorancje wypisana na twarzy!
"słowa dotrzymałem"
"słowa dotrzymałem" 14.01.2017, 19:30
takie szczere wyznanie z ulotki POsła ha ha ha
Mamy wiek XXI
Mamy wiek XXI 14.01.2017, 14:15
Boje się ludzi, którzy nie maja wątpliwości.

A tutaj mam senatora RP któremu wątpliwości są tak obce jak świni latanie.
On wie, on zna jedyną prawdę, kto ma inne zdanie jest głupi, albo opłacony, albo komuch/islamista/ żyd/ cyklista (wybierz ulubione).
Polak
Polak 14.01.2017, 14:13
Smutne jest to, że osoba o tak ograniczonych horyzontach jest senatorem RP!
ty byłbyś lepszy?
ty byłbyś lepszy? 14.01.2017, 19:08
Pewnie też chciałbyś zostać posłem lub senatorem ale...brakuje ci POparcia? No cóż pozostaje wypisywanie takich komentarzy jak POwyżej, dobrego wieczoru "mój drogi" lemingu :)
Weronika
Weronika 14.01.2017, 19:25
Typowa wiejska odpowiedz! Ja mam swoj zawod i swoja prace wykonuje jak nalezy. Ten facet pchal sie na piedestal i co? Potrafi glupio gadac i robic pod publiczke. Do reszty sie nie nadaje, bo nie ta inteligencja!
Wieśniara z Grabówka
Wieśniara z Grabówka 14.01.2017, 22:27
Gada Modrzejewski od Ciebie i to skutecznie. A ty jesteś tylko tępą krytykantką o mentalności wieśniary.
Wszechpolak
Wszechpolak 14.01.2017, 16:00
Trochę nie na miejscu ta twoja wypowiedź. Pan Senator w dosadnych słowach ujmuje co wyprawia opozycja w Polsce. Cenię pana senatora za odwagę głoszenia własnych przekonań.
Nooo
Nooo 14.01.2017, 16:03
Zapomniales co wyprawial PiS albo Samoobrona jako opozycja? Jakos cie Durno-Wszechpoljaki maja Alzheimera!
KASS
KASS 17.01.2017, 18:02
No to napisz co takiego wyprawiał PIS, czekam.
mf
mf 14.01.2017, 19:44
A co takiego wyprawiał PiS?
Spiller
Spiller 14.01.2017, 12:19
Pan Senator mówi o sprawach wiadomych od dawna. Po to banda zdrajcow i frajerow a nowoczesna robi zamęt w sejmie tylko dlatego zeby byly nowe wybory zeby dostali subwencje partyjne, bo teraz niedostaja bo nawet niepotrafili poprawnie zlożyc wnioskow banda kretynow. Pis robcie swoje dalej i sie nie cackac z wrogami naszej Ojczyzny.
PO-Polak
PO-Polak 14.01.2017, 14:01
Banda zdrajcow sa piso-bolszewicy, ty rowniez! Teraz kradniecie pieniadze, ktore zostaly wypracowane przez ostatnie 8 lat, ignorancie!
Spiller
Spiller 14.01.2017, 18:52
twoja partia zmarnowała 400 mld zł ci ludzie powinni siedziec ja jestem zwykłym wyborca wrzystko mi sie nie podoba w pisie ale po to jest sitwa złodzieji. No ten Szczerba i Niesiołowski kto na nich głosuje chyba tylko komunisci. Czerwona swolocz.
Andy
Andy 14.01.2017, 12:25
okropne określenia do innych osób, gdzie szacunek, gdzie kultura osobista, gdzie w tej wypowiedzi wartości chrześcijańskie? Czy tak powinna się zachowywać nasza władza? Czyt tak powinna nas reprezentować? Przecież stanowisko zobowiązuje.
Mnie bardziej ciekawi...
Mnie bardziej ciekawi... 14.01.2017, 09:07
Co Pan Senator zamierza zrobić w NASZYM POWIECIE, GMINACH czy MIEŚCIE? Jakie realne działania planuje? Jak wygląda współpraca z panem Burmistrzem Majewskim członkiem PISu? Jakie programy rządowe będą uruchomione w Mieście, Gminach czy Powiecie? Co realnie zmieni się na lepsze dzięki współpracy włodarzy z Senatorem. W naszym "kościerskim piekiełku" warto dużo zmienić i dać mieszkańcom alternatywę...
Kaszub
Kaszub 14.01.2017, 10:07
A niby co ma Senator zrobic w naszym powiecie? Może lepiej zapytajmy co nasze władze robią w mieście i powiecie. Teraz mogą sobie wszyscy spocząć na laurach bo mamy senatora? Nie myślicie chyba, że senator jest od
budowania dróg, prowadzeniem szkół, szpitali. Senator pełni funkcję od roku, a władze powiatowe, miejskie, gminne, w róznych konfiguracjach, biorą kase od wielu, wielu lat. Z jakimi wynikami rządzą, każdy widzi. Tego co robi dla Polski Senator Bonkowski, wszystkie władze razem wzięte nie zrobiły. Niech więc każdy rzetelnie wykonuje swoje obowiązki, a nie martwi sie co będzie robił senator.
Rekownica
Rekownica 14.01.2017, 11:17
A co niby zrobil ten pajac dla Polski? Jego zasluga sa jego wyroki sadowe, oraz to, ze obrazal legalnie wybrany rzad polski. Za to powinien pojsc do kicia! Lubie tych wszystkich tzw. politykow po zawodowkach, ktorzy nie maja zielonego pojecia o rzadzenia ale dla pieniedzy pchaja sie na stolki!
wyborca
wyborca 14.01.2017, 08:55
Na kocierskiminfo jest napisane, że senator Bonkowski chce, aby zablokowano w Polsce Facebooka. Czy to prawda? Jeżeli to prawda, to jaki jest Pana tok myślenia, czy jest to realna sprawa, aby zamknął Pan Polakom dostęp do mediów społecznościowych? Jakim cudem? Czy nie lepiej się skupić na pracy dla naszego regionu? Czy mało mamy tutaj do zrobienia, czy takiego typu afery są dla Pana ważniejsze. Taka postawa nie wydaje mi się zbyt poważna jak na stanowisko senatora. Czuję się zażenowany, że jest Pan wybrany z naszego regionu. Nie chodzi mi o obrażanie Pana, ale o analizę tej konkretnej sytuacji.
Andy
Andy 14.01.2017, 10:09
Przestań czepiać sie jednej wypowiedzi. Jakby Tobie co chwilę blokowali FB to pewnie zachowałbyś sie podobnie, jak nie gorzej.
FB+
FB+ 14.01.2017, 11:20
To niech ten chlop panszczyzniany nie obraza na FB swoich bliznich. Podobno taki katolik ale obraza Zydow, homoseksualistow, oraz inaczej myslacych! To jest super katolickie, no nie? Zablokowac mu FB i spokoj!
wyborca
wyborca 14.01.2017, 11:12
To nie jest czepialstwo, ale zapytanie o aktualną wiadomość z portalu kościerski info. Taka odpowiedź panie Senatorze mnie nie satysfakcjonuje, nie jest merytoryczna, ale zwyczajnie chamska. Nie pytam o stare sprawy jak wkopywanie słupa w piach, czy o krzyki we Wrocławiu, ale o świeżą sprawę dotyczącą facebooka. Powiedział pan, że chce ją zamknąć w Polsce, jak Pan to zrobi?
R.
R. 14.01.2017, 07:04
Władza POległa. Prosiłem o pomoc Pana Senatora Bonkowskiego to mi napisał że mam sam się odkopać nazywając mnie leniem. Niech Ja Go tylko zobaczę!!!!!!!
o
o 14.01.2017, 14:37
Znowu Rysiu G, masakra...
dokładnie władza POległa
dokładnie władza POległa 14.01.2017, 08:46
W Mieście rządzi Platforma z Burmistrzem Majewskim członkiem z PISu, w Gminie rządzi Platforma i w okolicznych Gminach rządzi Platforma (N.Karczma, Liniewo, Stara Kiszewa, Lipusz, Dziemiany,Krasin). Masz rację "władza POległa"
Witam
Witam 14.01.2017, 03:13
Debile wybrali debila na senatora!!
ciekawe
ciekawe 14.01.2017, 08:43
czy swoich idoli też tak określasz? a mieli afer kilkadziesiąt i do dziś toczą się sprawy w różnych instancjach. wiem, że dla ciebie ważne aby "byli swoi" na stołkach bo wtedy i ty masz stołek. byliście 8 lat przy władzy i co? narobiliście bałaganu, długów i afer. teraz trzeba to wszystko posprzątać a to też wymaga czasu. określenie "debil" jest obrażające ale jak można się obrazić na osobę która ze zwykłej zawiści i bezsilności ubliża tylko po to aby zaistnieć? miłego dnia "mój" lemingu.
Leming
Leming 14.01.2017, 11:24
Balagan? Ty to tez masz takie samo wyksztalcenie jak ten nieuk z senatu! Polska przez 8 lat rzadow PO rozkwitla! Wy na tym teraz jedziecie z gorki. W tej chwili rozwalacie nasza ojczyzne mentalnie i gospodarczo! Poczekajcie 1-2 lata a bedziemy w takim samym stanie jak przed 20 laty!
mało było afer?
mało było afer? 14.01.2017, 12:12
Ośmiorniczki i kpienie z ludzi? różnego rodzaju afery gospodarcze w tym Amber Gold...mało? z górki to ja miałem do szkoły a ty POd górkę dlatego piszesz takie bzdury. Poczekam te 2 lata i zapytam się ciebie "i co teraz?" tylko, że ty wtedy będziesz przyklejony do Kukiz5 lub PSL i będziesz udawał,że zawsze byłeś przeciw. Już Pan Jezus przestrzegał przed obłudnikami i faryzeuszami...ale kto Go wtedy słuchał?
New
New 14.01.2017, 14:07
No to zobacz nieuku ile jest teraz afer! No i nie tykaj Pana Jezusa bo on ostrzegal przed takimi faryzeuszami co go wychwalaja ustami a sercem nie! Takimi faryzeuszami sa pisowcy, ktorzy interpretuja religie na swoj sposob! takimi faryzeuszami sa tzw."pasterze" KK, ktorzy dbaja o swoja kase a swoja interpretacja religii chca tylko uzaleznic polskie spoleczenstwo!
chory
chory 13.01.2017, 22:37
chorzy na raka mózgu pamiętają....
XYMOX
XYMOX 13.01.2017, 22:02
To jest Super Świr :) a mam grzywkę dla durnia jestem homo (tak wypowiadał się wcześniej)tyle że mam wspaniałą rodzinę BONKISIU z PGR




9
Amen
Amen 13.01.2017, 20:53
Program partii programem Narodu
jaki
jaki 14.01.2017, 13:18
Szkoda, że nie odwrotnie ...
Mati
Mati 13.01.2017, 20:50
Zmanipulowany przez małego karła ludek... Waldek zajmij sie hodowla świnek ale z tego co pamietam to tez Ci nie najlepiej szło.. żenada ! Oderwany od pługa.. Co wyście zrobili przez rok czasu? skłócili naród i powiększyli dziurę budżetową.. Chory z nienawiści jak każdy pisior !
czytelnik
czytelnik 13.01.2017, 17:56
Uwaga zaczynam oglądać ale tylko ze względu na śliczną Martę
Chwalcie Senatora swojego bo możecie nie mieć następnego
Chwalcie Senatora swojego bo możecie nie mieć następnego 13.01.2017, 14:43
Niestety wcale nie jest takie pewne, że będziemy mieli w następnych wyborach senatora lub posła z naszego regionu. Oby udało się jak najwięcej zdziałać dla naszego regionu. Panie Waldku powodzenia.
Koscierzak
Koscierzak 13.01.2017, 17:17
On potrafi jezdzic swoim wozem Drzymaly i obrazac polskie wladze! No ale jak sie jest wiernym i biernym, to mozna pieniazki zbierac i udawac madrale!
R.G
R.G 13.01.2017, 13:39
Panie Senatorze ! za łopatę i odkopać Kościerzynę. Władza POległa !!!!!
Rolnik ze Skozewa
Rolnik ze Skozewa 13.01.2017, 17:18
A on wie co to lopata? Jako chlop z roli to on nawet na tym sie nie zna!
ANDY
ANDY 14.01.2017, 09:54
Ty obrażasz wszystkich rolników, będąc ze Skorzewa robisz ortograficzny błąd w nazwie swojej wsi. Idź sie uczyć ćmoku jeden.
Skozewo/West.Pr.
Skozewo/West.Pr. 14.01.2017, 11:28
Nie jestem ze Skorzewa tylko ze Skozewa! No a ty to nawet czytac nie potrafisz. Pokaz mi zdanie w ktorym obrazilem rolnikow ze Skorzewa? kolku ogrodowy?
Władza musi sama odśnieżyć Miasto
Władza musi sama odśnieżyć Miasto 13.01.2017, 14:34
skoro nie potrafili zaplanować akcji Zima i nie radzą sobie to same muszą zabrać się za odśnieżanie. Jest tam kilku krzykaczy którzy mogli by COŚ zrobić dla Miasta i mieszkańców i chociaż tylko odśnieżyć przystanki autobusowe....
Ja się cieszę, że mamy Senatora
Ja się cieszę, że mamy Senatora 13.01.2017, 13:22
z naszej ziemi. Kiedyś mieliśmy tez posła i też się cieszyłem. Zawsze to lepiej jak mamy tam kogoś od nas kto może się o nas upomnieć. Zobaczcie rejon Kartuz, oni maja nawet dwóch posłów i od wielu lat się doskonale rozwijają. Wszystkie nasze urzędy miały tam być przeniesione. Brońmy swojego!
Kir
Kir 18.01.2017, 21:10
Przeniesione bo tak mówiła ustawa że pewne urzędy/instytucje tzw rejonowe mają mieścić się w siedzibie dużego powiatu. Powiat kościerski jest sporo mniejszy od kartuskiego jeśli przeliczyć to na ilość mieszkańców. Zasobniejszy zresztą też jest.
Stężyca
Stężyca 13.01.2017, 21:55
Jestem codziennie w Kartuzach. Uważasz, że Kartuzy się rozwijają? w jakiej dziedzinie? Dostali ostatnio PKM(każdy wjeżdżający i wyjeżdżający pociąg paraliżuje ruch w mieście tory przebiegają przez główne skrzyżowanie zamiast puścić pociąg w tunelu w tym miejscu), dostali obwodnicę mówią, że ma 4km sam sprawdziłem od jednego ronda do drugiego 1,9km po za tym co to za obwodnica między rondami. Największe osiedle brudne, nieocieplone bloki. Centrum brudne elewacje pamiętające komunę, chodniki krzywe jak po przejechaniu czołgów, ulice z dziurami i wystającymi studzienkami. Ceny w sklepach wyższe. Nawet Koszałka (pochodzi z Kartuz) ma ceny niższe w Kościerzynie i sklep jest lepiej zaopatrzony. Zapraszam na wycieczkę do Kartuz poczujesz jakbyś się cofnął w czasie.
obwodnica
obwodnica 14.01.2017, 09:43
pojedź tam i na zad i po rondach wyjdzie Ci 4 km
Walenty
Walenty 13.01.2017, 17:21
Kolega cos myli. Ten lobuz, ktory przez lata obrazal polska wladze siedzi w Senacie a tam nie robia nic, bo nic nie moga! Kaczor potrzebuje takich niedouczonych, miernych ale wiernych!
Mielim i posła
Mielim i posła 13.01.2017, 17:15
Mieliśmy posła, który zrezygnował z mandatu. Wrócił do nas i tyle z tego posła nam było dane. W sumie to nic, że ludzie na niego głosowali. On posłem być nie chciał do końca kadencji, a szkoda. Dobrze, że już nie jest burmistrzem.
Kasia
Kasia 13.01.2017, 13:01
http://expresskaszub…
jaki
jaki 14.01.2017, 13:21
Już niedługo Sąd w Elblągu zostanie rozwiązany i uznany za nielegalny...
stara informacja Grzesiu i Kasiu
stara informacja Grzesiu i Kasiu 13.01.2017, 13:12
to z 2010-09-02 czyli z okresu przed wyborami. Jak wiadomo mandatu nie stracił, ba nawet kandydował w wyborach do Senatu RP i wygrał. No cóż Grzesiu życzę ci szczęścia i zdrowia.
Byla sasiadka
Byla sasiadka 13.01.2017, 12:53
Ten gosc zaklocal spotkania poslow na rynku w Koscierzynie. Bylem przy tym 2-3 razy. Ten gosc obrazal prezydenta Polski oraz legalnie wybrany rzad i to przez dlugie lata! Parkowal swoim szrotem gdzie popadlo i napisami na swoich brudnych szmatach obrazal wielu Polakow, dajac przyklad dzieciom, jak nalezy postepowac z wladza! Teraz robi sobie zdjecia ze swoimi bolszewickimi kumplami. Taki to chlop panszczyzniany, ktory nie umie odroznic dobrego od zla! Wstydze sie, ze mieszkam niedaleko tego oszoloma.
Ten ignorant ma przeciez wyrok sadowy, no nie? Tacy teraz siedza w Senacie i krecac paluszkami biora pieniadze! Wstyd mi za takiego sasiada, ktory poszedl droga bolszewika i kracze na Rosje, ktorej nie zna oraz na Niemcy o ktorych tez nie ma zielonego pojecia! Tacy jak on zgnija we wlasnym sosie ale niestety rowniez z czescia Polakow ktora takim pseudopolitykom zaufala!
Andy
Andy 14.01.2017, 10:34
Jeżeli masz na mysli Palikota, to bardzo dobrze, że zakłócał jego oszołomskie wypociny. Bardzo mi przykro, że Kościerzacy, Kaszubi, znani z przywiązania do chrześcijanskich korzeni, dumni, honorowi , upadli tak nisko by iść na rynek i słuchac takiego śmiecia, kpiarza, chama jak Palikot. Wstydziłaby pani w ogóle do tego się przyznawać.
JP2
JP2 14.01.2017, 11:32
Kaszubi Palikota nie zagluszali ale ten oszolom !
No a jezeli jestes takim chrzescijaninem, to jak nazywasz swojego blizniego? Ty nie masz pojecia co to chrzescijanstwo! Smieciem w oczach Chrystusa jestes wlasnie ty!
Bardzo brzydko Grzesiu i Kasiu
Bardzo brzydko Grzesiu i Kasiu 13.01.2017, 13:03
tak obrażać wybranego w wyborach senatora. Chcecie aby Was PO NOW.pl szanowano to szanujcie swoich oponentów. Głowa do góry za 3 lata będą znów wybory i o ile znowu nie wybuchnie jakaś seks afera lub inne to uda wam się znów troszkę porządzić. Polska to duży i bogaty kraj dla wszystkich, dla was i dla nas...
lol
lol 13.01.2017, 17:27
A Kasia to niby gdzie obrazila tego chlopka roztropka? Mial wyroki sadowe? Mial! Kombinowal, oczywiscie. Takich mamy patriotow, za pieniadze. Teraz siedzi w senacie, nic nie robi, udaje madrale i bierze pieniadze podatnika!
Maria
Maria 13.01.2017, 11:58
jestem pełna podziwu dla pana Waldka,ale się facet wyrobił??????na pewno tak ładnie mówić nie nauczył się w drzewnej,rozmawia jak profesor,super,brawo,wstydu nam nie przyniesie,a o to się bałam.Szkoda tylko,ze jest takim wrogiem homoseksualistów,ale sądzę,że do tego dojrzeje-to jest sprawa psychiki i znajomości psychologii-jeszcze tą wiedzę powinien pan senator ogarnąć i będzie ok.
nnmlk
nnmlk 13.01.2017, 22:58
Pewno tez jestes po zawodowce i do niczego sie nie nadajesz! Swoj za swoim stoi!
Sasiad
Sasiad 13.01.2017, 12:43
On sie nadasje na psycho-terapie! Ostatni dyletant i ignorant, wiejski mysliciel, ktory sam nie potrafil ulozyc swojego zycia!
Andy
Andy 14.01.2017, 10:25
Może byś się przedstawił, zeby senator mógł zobaczyć jakiego fajnego sąsiada ma.
Sasiad
Sasiad 14.01.2017, 11:35
Najpierw przedstaw sie ty, dyletancie!

Pozostałe