2 kobiety ranne w wypadku na trasie do Łubiany

  • 13.04.2017, 12:02 (aktualizacja 18.04.2017 09:52)
  • KPP w Kościerzynie
2 kobiety ranne w wypadku na trasie do Łubiany
Dwie kobiety zostały ranne w wypadku, do którego doszło w środę na krajowej 20 między Kościerzyną w Łubianą.

Około 15.50 dyżurny kościerskiej policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na drodze krajowej nr 20, pomiędzy Kościerzyną a Łubianą, przy skręcie do Szarloty. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 57-letni kierowca fiata punto, jadąc w kierunku Łubiany, prawdopodobnie nie zachował bezpiecznej odległości od skody, której kierujący chciał skręcić do Szarloty i najechał na tył pojazdu. W wyniku tego wypadku ranne zostały pasażerki dwóch osobówek, które zostały przetransportowane do szpitala. Policjanci sprawdzili alko-testem trzeźwość kierowców, obaj byli trzeźwi. Teraz mundurowi zajmują się szczegółowym wyjaśnieniem tego wypadku.

 

 

KPP w Kościerzynie
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

czyli jak?
czyli jak? 23.04.2017, 08:15
To w tym roku zjazdu do Łubiany nie będzie? Znowu nic nie robią? A podpisy zbierali i obiecywali, że będzie zjazd i co?
Nawet w Kościele zbierali podpisy
Nawet w Kościele zbierali podpisy 23.04.2017, 13:59
Był wyścig kto głośniej i szybciej ogłosi że to jego inicjatywa...I co? Zjazdu nie ma i na razie nie będzie a ci co tak głośno w Kościele krzyczeli że to ich zasługa teraz nagle się POchowali...Dlaczego? Piotrze gdzie teraz jesteś?
Piotr
Piotr 20.04.2017, 19:25
Z tego co wiem remont drogi 235 złośliwie zablokowała Starosta Żurawska dlatego i na korzyść drogi Klinczowskiej i to wsio . pojedynczy radny może sobie ... chyba żeby poprosiła jego o interwencję Pani Starosta ,ale Ona jest przeciw drodze 235 oraz zjazdom z drogi krajowej nr 20 dlaczego ? no właśnie ?
Starostą jest Pani Żurawska Alicja i to wybrana przez radę . Po prostu jak ktoś już wcześniej pisał niech Żurawska ruszy dupsko i służy społeczeństwu ,albo składa rezygnację jesli jest za leniwa i brak jej pomysłu . Z całą pewnością godnie ją zastąpi Pan Andrzej Hinca ,który ma olbrzymie doświadczenie samoorządowe i kontakty
a co się dzieje?
a co się dzieje? 21.04.2017, 06:57
Dlaczego nie będzie budowany zjazd z drogi krajowej do Łubiany? W tym roku na zebraniu wiejskim pan Piechowski mówił, że zjazd będzie budowany...ale kiedy?
życzliwy
życzliwy 22.04.2017, 23:38
Piechowski różne głupoty opowiada . Można było sprawę budowy zjazdu uratować lecz Starosta Żurawska i Piotr Gierszewski nie byli zainteresowani żeby osoba która chciała podjąć interwencję w tej sprawie to zrobiła. Krótko mówiąc Żurawska zablokowała inicjatywę radnego który deklarował załatwienie sprawy i uratowanie budowy
Darek
Darek 20.04.2017, 15:31
Samozwańczy "Starosto" zamiast wypisywać głupoty i podszywać się pod innych bo sam się wstydzisz się siebie zajmij się remontem drogi W-235
Piotr
Piotr 20.04.2017, 17:47
Piechowski obiecał, że w tym roku będzie zjazd do Łubiany i co? Będzie czy nie? Piechowski dotrzyma słowa?
dudek
dudek 22.04.2017, 23:41
Piechowski jeszcze słowa nigdy nie dotrzymał
Krzysiu
Krzysiu 20.04.2017, 12:02
Zjazd miał być lecz była potrzebna kilka miesięcy interwencja w tej sprawie lecz Żurawska Starosta i Gierszewski Piotr radny powiatu mieszkaniec Łubiany zablokowali tą ofertę pomocy i interwencji twierdzą,iż Wójt Piechowski im zjazd obiecał,że on będzie. i co i nic
Winny jest że zjazdu nie będzie Radny Piotr Gierszewski i Starosta Żurawska . Kto jeszcze zginie ? kto będzie ranny ? kto poszkodowany ? kto będzie miał rozwalony pojazd ? przez upartość i głupotę Gierszewskiego i Żurawskiej
ojojoj to nie dobrze!
ojojoj to nie dobrze! 20.04.2017, 13:34
Ja myślałem, żę zjazd do Łubiany będzie w tym roku zrobiony. W sezonie dużo ludzi zjeżdża na Łubianę do domków letniskowych i zawsze jest sporo kolizji. Oby nie było tragedii.
Co z tym zjazdem do Łubiany?
Co z tym zjazdem do Łubiany? 19.04.2017, 08:19
Kiedy będzie? W tym roku mieli go wybudować i co? Wójt Piechowski obiecywał....
Piechowski obiecywał
Piechowski obiecywał 19.04.2017, 12:08
a wyszło jak zawsze, inni budują a my czekamy.
ala pan piechowski obiecał....
ala pan piechowski obiecał.... 19.04.2017, 07:34
sam słyszałem...jak to jest możliwe?
aga
aga 19.04.2017, 08:09
Piechowski to facet ,który przez pomyłkę prawdę powie i o tym doskonale wie Gierszewski jego przy***s . Kłamał Piechowski kłamie Gierszewski Piotr szafarzu jak śmiesz ?
Kazik
Kazik 18.04.2017, 16:57
Zjazdu nie będzie !!! przyczyną jest olewanie sprawy przez Starostę Żurawską . Ile z jej powodu ludzi musi zginąć lub zostać inwalidami ilu ?
Panie Gierszewski Piotrze dlaczego odrzucił Pan razem z Żurawską pomoc i interwencję w tej sprawie droga byłaby w tym roku na bank .
Współwinnym że zjazdu nie będzie jest Radny Powiatu Piotr Gierszewski tak,tak ten szafarz .
w tym roku NIE BĘDZIE budowy zjazdu
w tym roku NIE BĘDZIE budowy zjazdu 18.04.2017, 07:22
Niestety budowa zjazdu została przesunięta na kolejny rok...a Pan Piechowski obiecywał, że będzie zrobiony w tym roku....
Driver
Driver 17.04.2017, 20:04
To nie ten zjazd na Łubianę... To na Szarlotę i żwirownię.
zenek
zenek 17.04.2017, 21:40
Oba zjazdy są bardzo ważne ,a ten do Łubiany nawet ważniejszy
racja Piotr
racja Piotr 16.04.2017, 22:25
Niech Żurawska ruszy swą dużą dupę i załatwia sprawę zamiast tym dupskiem robić co innego .
Piotr
Piotr 14.04.2017, 18:21
Dzięki braku inicjatywy i olewaniu przez Starostę Żurawską i Wicestarostę /zegarmistrza/ tej niezbędnej inwestycji zjazdu do Łubiany oraz Szarloty - szczególnie bardzo ważny jest zjazd do Łubiany mamy to co mamy. Jeszcze sporo ludzi zginie bądż zostanie inwalidami dzięki nieróbstwu i braku inicjatywy przez Starostę . Ta droga mogła być już gotowa . Pani Starosto rusz dupsko i załatwiaj potrzeby mieszkańców.

Pozostałe