Wrócili z Anglii, stworzyli ośrodek odchudzający i kondycyjny na Mazurach (historia Asi i Roberta)

  • 28.04.2017, 08:49
  • Fox Boot Camp | Odwiedź nas również na Facebook!
Wrócili z Anglii, stworzyli ośrodek odchudzający i kondycyjny na Mazurach (historia Asi i Roberta)
Na Wyspach zdobyli wykształcenie i złapali bakcyla zdrowego stylu życia. Wrócili do Polski i otworzyli najpiękniejszą siłownię w Polsce. Treningi nad jeziorem, spacery po mazurskich lasach, dieta oparta na naturalnych składnikach, wszystko wsparte wiedzą oraz doświadczeniem profesjonalnych trenerów personalnych. Poznajcie Asię i Roberta prowadzących na Mazurach FOX BOOT CAMP ośrodek kondycyjno-odchudzający.

Boot Camp to nazwa określająca program szkoleniowy jakiemu poddawani byli rekruci wojskowi armii amerykańskiej. Bardzo intensywne i ciężkie treningi trwające czasami kilkanaście godzin dziennie zakładały trening bez względu na utrudniające ćwiczenia warunki pogodowe takie jak deszcz, śnieg czy upały.  Program przynosił nie tylko niesamowite rezultaty kondycyjne i ogólnorozwojowe, ale pomagał rekrutom przekraczać granice własnej wytrzymałości i kształtował siłę charakteru.

Od 20 lat zajmuję się fitnessem - najpierw amatorsko, potem zawodowo. Wykształcenie trenerskie i doświadczenie w branży fitness zdobyłem w Wielkiej Brytanii, gdzie pracowałem w największych siłowniach (min. Virgin Active, LA Fitness) jako trener osobisty i instruktor fitness. Ponieważ zawsze najbardziej odpowiadał mi trening w terenie - w późniejszym czasie skoncentrowałem swoje działania na prowadzeniu treningów typu boot camp w londyńskich parkach.

W 2015 r ponownie odwiedziłem Anglię, by wziąć udział w zajęciach szkoleniowych dla trenerów obozów typu boot camp prowadzonych przez brytyjskich żołnierzy piechoty morskiej (MARINES). Wiele elementów szkoleniowych MARINES pojawia się na treningach. Moim marzeniem zawsze było stworzenie własnego obozu sportowego. Pomaganie ludziom  w osiąganiu ich celów, pokonywaniu słabości i świetne efekty jakie dzięki mojemu programowi treningowemu osiągają obozowicze daje mi olbrzymią satysfakcję.” mówi Robert Lis, który wraz z żoną prowadzi na Mazurach FOX BOOT CAMP, czyli obozy odchudzająco-kondycyjne.

Moda na koncept obozów sportowych i treningów typu boot camp dotarła do Polski. Dzieje się tak głównie ze względu na wysoką efektywność takiego treningu. Już tygodniowy trening połączony z odpowiednio dobraną dietą daje zaskakujące efekty. Starannie dobrane i intensywne ćwiczenia siłowo-wydolnościowe prowadzone w formie interwału, wpływają na równoczesną poprawę niemal wszystkich aspektów funkcjonowania organizmu. Naturalnym efektem tych działań jest realna utrata wagi, obwodów i tkanki tłuszczowej oraz poprawa kondycji.

“Na informacje o ośrodku Asi i Roberta trafiły w internecie w trudnym dla mnie momencie. Kilkanaście kilogramów nadwagi, coraz częstsze problemy zdrowotne, a wokół koledzy i znajomi których porwała moda na bieganie maratonów. Ja też tak chciałem! “ mówi Adrian, 35-letni manager z Lublina. Od 2016 roku Adrian zmienił swoją sylwetkę, zmniejszył wagę z ponad 90 kg do 79 i ma za sobą już dwa maratony. Kontynuuje zalecenia dietetyczne przekazane podczas FOX BOOT CAMP.

“Układając obozowe menu starałam się oprzeć je na produktach łatwo dostępnych, które można przygotować w mało skomplikowany sposób. Obozowicze wyjeżdżają z wiedzą, zdrowymi przepisami i zakwasem na chlebek żytni, który większość piecze własnoręcznie po powrocie do domu" - dodaje Joanna Lis, odpowiedzialna w FOX BOOT CAMP za odżywianie uczestników i planowanie indywidualnych diet.

FOX BOOT CAMP to nie tylko odchudzanie. W ofercie są także turnusy kondycyjne dla osób aktywnych, które właśnie na Mazurach chcą przygotować się do kolejnego sezonu narciarskiego lub pod okiem trenera personalnego przepracować okres przygotowawczy do maratonu.


Zobacz więcej informacji o FOX BOOT CAMP na Mazurach
www.foxbootcamp.pl | www.facebook.com/FoxBootCamp

 

Artykuł sponsorowany

Fox Boot Camp | Odwiedź nas również na Facebook!
Podziel się:
  • TAGI:

 

Pozostałe