25 maja wyrusza pielgrzymka do Wejherowa

  • 19.05.2017, 14:30 (aktualizacja 25.05.2017 13:23)
  • Mat. nadesłane
25 maja wyrusza pielgrzymka do Wejherowa
Już 25 maja, czwartek, po raz 343 wyrusza kościerska  piesza pielgrzymka na obchody Uroczystości Wniebowstąpienia Pańskiego do Wejherowa.

Zaczynamy Mszą Świętą w Kościele Świętej Trójcy w Kościerzynie o godzinie 5:30

Zachęcamy wszystkich którzy czują się na siłach oraz mają wewnętrzna potrzebę wcięcia udziału w niezwykłej przygodzie.
Temat przewodni pielgrzymki to “Idzie i głoście”.

Mieszkańców Skorzewa, Steżycy, Wygody, Miechucina oraz okolic zachęcamy do dołączenia na szlaku pielgrzymki.

W poniedziałek 29 maja ok. Godz. 19  na ulicach miasta zgotujmy serdeczne powitanie strudzonych pielgrzymów powracających z Wejherowa.To piękna I stara tradycja I zróbmy wszystko, by ją podtrzymać!

 

 

Mat. nadesłane

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jak dobrze żyć w Kościerzynie
Jak dobrze żyć w Kościerzynie 22.05.2017, 06:30
Tu nic się nie dzieje, mamy spokój i można śmiało wyjechać na kilka lat do Trójmiasta. Jak wrócę zastanę Miasto takim samym stanie jak przed wyjazdem.
słyszałem, że była fajna akcja w Kornym
słyszałem, że była fajna akcja w Kornym 20.05.2017, 22:36
W czwartek było zebranie wiejskie w Kornym i POdobno była niezła jazda, była tez pani redaktor Gerbatowska. Czekam na relację :)
to fakt
to fakt 21.05.2017, 08:54
słyszałem, że ludzie sprzeciwili się Piechowsiemu
Janina
Janina 21.05.2017, 07:43
Nie uszanujesz nawet takiego artykułu. Wciąż tylko polityka i niszczenie dobrych ludzi. Czekasz na kolejne artykuły aby ich oczerniać. Modlę się za Ciebie i za nas abyśmy byli chronieni przed takimi ludźmi.
"... abyśmy byli chronieni przed takimi ludźmi."
"... abyśmy byli chronieni przed takimi ludźmi." 21.05.2017, 12:42
Majewski, Piechowski,Świtała, BOLEK, czy o kimś zapomniałem?
jaja
jaja 20.05.2017, 18:26
Co to jest z tym artykułem o Burmistrzu Majewskim w Gazecie Twój Wieczór ,który podobno warto przeczytać co tam jest napisane ??
Marian
Marian 21.05.2017, 08:18
Z ciekawości czytałem i się uśmiałem. PO robie sobie kampanię no i jest jasnowidz który ma przeczucia i nowy kandydat na burmistrza na razie anonimowy. Takie tam bajki i próba oszkalowania Majewskiego. Ożna się pośmiać. Jednak szkoda trochę kasy na takie "fakty" przez jasnowidza przepowiadane.
"Ożna się pośmiać"
"Ożna się pośmiać" 21.05.2017, 08:52
hahaha masz rację MOŻNA SIĘ POŚMIAĆ z Ciebie jaki jesteś zabawny.
Jasnowidz Amator
Jasnowidz Amator 21.05.2017, 20:31
No trochę to amatorskie w gazecie pisać przeczucia jasnowidza. Czy można taką gazetę traktować poważnie? Myślę że nie. To tylko tania kampania polityczna. Z wielką szkodą dla potencjalnego kandydata.
PRAWDA
PRAWDA 20.05.2017, 22:11
ano co w godzinach pracy robi majka, rozmawia po niemiecku przez telefon
Aleksander
Aleksander 20.05.2017, 18:23
W Grabówku miał imprezę również Senator Bonkowski Waldemar po zostaniu Senatorem. Czy to coś miałoby znaczyć ? Więc częsta obecność Pana Kalińskiego Mirka w Grabówku też daje dużo do myślenia
Pin
Pin 20.05.2017, 17:14
Kiedy material z zebrania z kornego odnośnie strzelnicy???
Docent
Docent 20.05.2017, 14:47
Tutaj pielgrzymka a ten wciąż prowadzi brudną kampanię. Świątek piątek czy niedziela wciąż pała nienawiścią. Chroń nas Boże przed takim kandydatem na burmistrza.
do Rafała
do Rafała 20.05.2017, 13:53
Ten doradca Burmistrza i jego kolega to Pan Mirek Kalinski ,czy to chodzi o niego ?
Mirek Kaliński to bliski współpracownik Majki
Mirek Kaliński to bliski współpracownik Majki 21.05.2017, 07:48
razem planują POlitykę od wielu lat. Wydaje mi się, że obecność Mirka w Grabówku ma też z tym związek.
Rafał
Rafał 20.05.2017, 13:51
W Grabówku również bywa doradca i kolega Burmistrza Majewskiego
Kazik
Kazik 20.05.2017, 13:40
Słyszałam ,iż sam Burmistrz Majewski polecił pozbierać wszystkie egzemplarze Twojego Wieczoru z całego miasta. Może gdzieś się jakiś ostał ?
ja też tak słyszałem
ja też tak słyszałem 20.05.2017, 22:12
a POdobno prawda krytyki się nie boi...
Bardzo ciekawy artykuł w ostatnim WIECZORZE
Bardzo ciekawy artykuł w ostatnim WIECZORZE 20.05.2017, 06:02
o Burmistrzu, ciekawe kto cały nakład zebrał z Miasta? Czyżby spostrzeżenia Redaktora były trafne?
Do kandydata na burmistrza
Do kandydata na burmistrza 20.05.2017, 09:38
Artykul o pielgrzymce do Wejherowa , a kandydat na burmistrza prowadzi swoją kampanię i jeszcze reklamuje gazetę. Widać kto będzie wspierał jego kampanię. Tylko na razie nie chce powiedzieć szanowny kandydat kim jest. Tajemniczy gość.
bo to pewnie nie kandydat na burmistrza
bo to pewnie nie kandydat na burmistrza 21.05.2017, 07:50
tylko zwiedzony wyborca napisał, w ty zawsze węszysz konkurencję dla Burmistrza :)

Pozostałe