×

Wywiad z nowym dyrektorem KOSiR

Wywiad z nowym dyrektorem KOSiR
Szymon Słomiński - dyrektor Kościerskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji jest gościem najnowszego "Przesłuchania".

Nowa osoba na kierowniczym stanowisku zawsze budzi zainteresowanie, a mieszkańcy chcą wiedzieć, czym do tej pory zajmował się nowy szef jednostki. Jaka była droga Szymona Słomińskiego do stanowiska dyrektora?


Pamiętamy, że razem ze Zbigniewem Richertem z pracy w KOSiR zrezygnowały również kadrowa i księgowa. Czy te stanowiska udało się już obsadzić?

Przed nami wakacje, więc czas, kiedy w mieście sporo się dzieje. A przynajmniej tak powinno być, by zapewnić rozrywkę mieszkańcom i turystom. Jak wygląda letni kalendarz wydarzeń sportowych?


W trakcie ferii zimowych KOSiR zapraszał na zimowisko, a co przygotowano dla dzieci na letnie wakacje? Czy odbędzie się Lato z KOSiRem na stadionie?


W naszym mieście jest wielu utalentowanych sportowców. Kościerzyna powinna ich wpierać, również finansowo, bo bez zastrzyków finansowych nie będą mogli trenować, brać udziału w turniejach i wygrywać. Czy do KOSiR zgłaszają się sportowcy i drużyny z prośbą o wsparcie?

Czy w Kościerzynie szykują się jakieś sportowe inwestycje?

 

Marta Gerbatowska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (49)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Niekompetentny Majewski - niekompetentne nominacje
Niekompetentny Majewski - niekompetentne nominacje 28.06.2017, 12:31
Nieudacznik i partacz Majewski- człowiek buz żadnych kompetencji wspiera i nominuje tylko takich nieudaczników i niekompetentnych ludzi jak on.
Majewski i Czucha
Majewski i Czucha 27.06.2017, 19:19
dobrzy, uczciwi ludzie, prawdomówni, mają jeden cel, Miasto, zawsze dotrzymują danego słowa, tylko PO co była ta zmiana?
PO-wskie zaplecze Majewskiego
PO-wskie zaplecze Majewskiego 27.06.2017, 17:26
Majewski to skończony idiota. Promuję jedynie niekompetentnych ignorantów. Zawsze szkodził środowisku PiS. Nikt nie może mieć chyba teraz wątpliwości, że decyzję personalne Majewskiego służą jedynie zapleczu Platformy Obywatelskiej.
Buba
Buba Wczoraj, 20:49
Ty promujesz, a on szkodzi? Coś to niekumate...
To pewnie przez ten górz, co go masz w sobie i go nie ogarniasz. Wyluzuj, będzie lepiej.
Krętacze i POwska sitwa
Krętacze i POwska sitwa 27.06.2017, 22:34
Tylko krętacze i POwska sitwa koło Majewskiego. Taka ta NOWA PRZYSZŁOŚĆ
Majewski i Czucha
Majewski i Czucha 23.06.2017, 06:59
POwinni lepiej dobierać asystentów.
Marta
Marta 23.06.2017, 06:53
jest naprawdę śliczna, ale na żywo .. hmmm jeszcze piękniejsza...
BOLEK erotoman
BOLEK erotoman 23.06.2017, 06:58
umów się na kawę bo ci ślinka cieknie
Majewski i Czucha
Majewski i Czucha 23.06.2017, 06:38
Czy wspólnie będą prowadzić kampanię wyborczą? Czy wspólne zaplecze poprze obu kandydatów?
Majewski i Czucha
Majewski i Czucha 22.06.2017, 14:21
Wspaniali dobrzy, uczciwi i prawi ludzie, maja jeden cel, Miasto, wspólne zaplecze! To PO co była zmiana?
BOLEK i LOLEK
BOLEK i LOLEK 22.06.2017, 08:48
to dobrzy, uczciwi i prawi ludzie, maja jeden cel, Miasto, wspólne zaplecze! To PO co była zmiana? Właśnie min dla nich...
Janka
Janka 22.06.2017, 08:16
a gdzie ten pan pracował wcześniej???
ktosik
ktosik 22.06.2017, 13:04
UM k-na. Od oznakowywania dróg w mieście.
Majewski i Czucha
Majewski i Czucha 22.06.2017, 06:45
to dobrzy, uczciwi i prawi ludzie, maja jeden cel, Miasto, wspólne zaplecze! To PO co była zmiana?
Karola
Karola 21.06.2017, 22:44
No i fajnie, że młodzi ludzie dostają szansę na awans, zawsze to świeże nowe spojrzenie. Dużo się ostatnio pozmieniało w wielu jednostkach i bardzo dobrze tak powinno być. Gratuluje Panie Szmonie
człowieku co ty piszesz?
człowieku co ty piszesz? 22.06.2017, 06:37
czy znasz tego pana? strzał w kolano!
Majewski i Czucha
Majewski i Czucha 21.06.2017, 17:31
wspaniali, uczciwi, prawi ludzie, mają jeden cel, Miasto, jedno zaplecze, wspólne inwestycje, więc PO co była zmiana?
Bella
Bella 21.06.2017, 06:48
Fajny młody człowiek z pomysłami.
lolo
lolo 22.06.2017, 13:03
Też jesteś "Fajna" Bella jak tak myślisz.
Majewski i Czucha
Majewski i Czucha 20.06.2017, 07:03
PAMIĘTAMY 17.11.2014, wspólnie razem, jedno zaplecze
tak było
tak było 20.06.2017, 18:09
PO spotkaniu elektorat PO poparł jednego z kandydatów, co przeważyło, następnie nie wprowadzono żadnych zmian, wszyscy pozostali na zajmowanych stanowiskach a Piotr Lizakowski dostał pracę, przygotowane inwestycje są realizowane a koło PIS zostało zmarginalizowane... pełnomocnikiem powiatowym PIS jest Majewski!
Majewski i Czucha
Majewski i Czucha 21.06.2017, 06:22
razem, wspólnie, są na TAK, dla nas, jedno zaplecze!
Pamiętamy
Pamiętamy 20.06.2017, 09:36
Pamiętamy jak szpieg monitora kościerskiego śledził ludzi na ich prywatnej posesji. Co było pewnie ich przyzwyczajeniem z czasów komuny. Potem portal setki razy pisał że Czucha będzie zastępcą burmistza. Teraz wiemy że to były kłamstawa i insynuacje. Pamiętamy to podłe zachowanie.
Marta
Marta 20.06.2017, 06:47
Jesteś naprawdę śliczna i miła. Najlepsze wywiady przeprowadzasz solowo.
Majewski i Czucha
Majewski i Czucha 20.06.2017, 06:30
razem, dla nas, współpracują, wspólne inwestycje, jedno zaplecze, mają jeden cel, Miasto, dla naszych dzieci.
M.W.
M.W. 20.06.2017, 00:08
Ciągle słyszę o kasie dla UKS PCM. Po CO???
Na pensje dla trenerów i tego Największego Trenera, który straszy samorządy RIO jak nie dadzą kasy???
popo
popo 19.06.2017, 21:11
Jaka była droga tego gościa na stanowisko wszyscy wiedzą i jeszcze pamiętają te kombinacje z konkursami od samego początku kariery, Majewski to chyba totalny desperat z tym wyborem.
Majewski i Czucha
Majewski i Czucha 19.06.2017, 19:07
dwaj wspaniali, dobrzy ludzie, uczciwi i prawi POnad wszystko, cudownie, że dla nas są, wspólne zaplecze, wspólne inwestycje, razem od lat.
do Czucha-Majewski
do Czucha-Majewski 19.06.2017, 16:59
Chyba szykują się jakieś zmiany. Widziałam Dargacza na Politechnice Gdańskiej ... dziwne. tylko co dargacz robi na PG? Co oni kombinują?
Kiełbasa
Kiełbasa 19.06.2017, 14:40
Sala ogólniakowi należy się jak psu buda. Bo to jest kpina, że jedyne liceum w Kościerzynie jest bez sali i w dodatku z boiskiem asfaltowym.
ja
ja 19.06.2017, 09:34
Gratuluję wywiadu. Bardzo fajny i ambitny młody człowiek. Trzymam kciuki.
Majewski i Czucha
Majewski i Czucha 19.06.2017, 06:50
wybór nowego dyrektora jest doskonały, łączy środowiska, wspólnie, razem, jedno środowisko.
Majewski i Czucha
Majewski i Czucha 18.06.2017, 08:12
wspaniali, uczciwi ludzie, współpracują, razem dla nas, maja jeden cel, Miasto, wspólne zaplecze, inwestycje: inkubator, uzdrowisko, obwodnica, cudownie, że są!
Majewski PO-wski sługus.
Majewski PO-wski sługus. 17.06.2017, 22:02
Majewski to PO-wski sgent. Kościerski PiS-ie obudź się!!!
Majewski i Czucha
Majewski i Czucha 17.06.2017, 15:25
wspaniali, dobrzy i uczciwi ludzie, razem, dla nas, mają jeden cel, Miasto, mieszkańcy to widzą!
skandal
skandal 17.06.2017, 15:04
O ***. Ja przepraszam za słownictwo ale tego się nie da opisać. Kolejny bełkot po psie bełkocie, który nie potrafi się wysłowić a do tego robił coś tam i nabył jakieś tam eeeem yyyyyyyy yyymmmm ummm wwwwww yffffffff ywwwwwwww
To
To 17.06.2017, 15:12
jest skandal, trzeba natychmiast sprowadzić TVN do Kościerzyny i przy okazji trzeba zawiadomić RIO, Niechaj KOD przyjedzie i w czerwonych portkach zorganizuje manifestacje, Nie można tego tak zostawić. Znowu PO odkryło skandal. Działajmy mobilizujmy nasze Po wskie siły wraz z KODem. Toć to szoook
uwielbiam przesłuchania
uwielbiam przesłuchania 17.06.2017, 15:00
bo prowadzi je śliczna Marta :-)
Majewski i Czucha
Majewski i Czucha 17.06.2017, 07:53
to dwa filary, razem działają dla Miasta, wspólnie dla nas, jedno zaplecze, wspaniali, uczciwi ludzie.
marys
marys 16.06.2017, 23:28
chyba jakiejs porady lekarskiej potrzebuje obecny burmistrz koscierzyny, zeby sie tak puscic....
Tylko
Tylko 17.06.2017, 10:26
nie polecaj mu czasami swojego lekarza, bo jak widać po Twoich codziennych wpisach, Tobie nie pomogły ani leki, ani rozmowy indywidualne, ani odosobnienie na oddziale psychiatrycznym, wciąż jesteś w stanie beznadziejnym.
Majewski i Czucha
Majewski i Czucha 17.06.2017, 15:04
"... widać po Twoich codziennych wpisach..." jaki błąd POpełnili stawiając na Ciebie
Młody Słoma
Młody Słoma 16.06.2017, 18:00
To jaja jakieś?
Gość od dróg i kanałów miejskich dyrektorem KOSiR-u?
Niech mi ktoś powie że "tatuś" nie zadziałał!
Majewski i Czucha
Majewski i Czucha 16.06.2017, 16:59
"Nowa osoba na kierowniczym stanowisku zawsze budzi zainteresowanie,..." ale "W naszym mieście jest wielu utalentowanych..." POlityków, "Czy w Kościerzynie szykują się jakieś..." zmiany? Czas pokaże.
takich POlityków
takich POlityków 16.06.2017, 17:16
jak Ty? Który anonimowo wypisuje wciąż po kilkanaście podobnych wiadomości na Czuchę? Ty niestety jesteś amatorem w tym co robisz. Prowadzisz przede wszystkim sobie negatywną kampanię wyborczą. Niedługo będziesz musiał wyjawić to jak się nazywasz, a wtedy społeczeństwo się dowie kto wypisuje tego typu komentarze i zweryfikuje Twoją osobę poprzez oddane głosy.
czekam
czekam 16.06.2017, 17:31
"...zweryfikuje Twoją osobę..." "niestety jesteś amatorem w tym co robisz" "...społeczeństwo się dowie..." byle nie było za późno.
no to
no to 16.06.2017, 17:43
są takie działania kandydata na burmistrza. Nie dość, że nie chce się ujawnić, to wyrywa słówka z kontekstu. Oj brudną kampanię prowadzisz. Panie chroń nas przed takimi ludźmi.
Majewski i Czucha
Majewski i Czucha 16.06.2017, 17:47
dwaj wspaniali POlitycy, filary naszego Urzędu, wspólnie, razem, dla nas, mieszkańcy to widzą
Duduś
Duduś 16.06.2017, 12:40
Nie wierzę ... :-) Hahahahahahahaha. Na naszą lokalną PiSiolitykę to już szkoda słów.

Pozostałe