×

Wywiad z nowym dyrektorem KOSiR

Wywiad z nowym dyrektorem KOSiR
Szymon Słomiński - dyrektor Kościerskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji jest gościem najnowszego "Przesłuchania".

Nowa osoba na kierowniczym stanowisku zawsze budzi zainteresowanie, a mieszkańcy chcą wiedzieć, czym do tej pory zajmował się nowy szef jednostki. Jaka była droga Szymona Słomińskiego do stanowiska dyrektora?


Pamiętamy, że razem ze Zbigniewem Richertem z pracy w KOSiR zrezygnowały również kadrowa i księgowa. Czy te stanowiska udało się już obsadzić?

Przed nami wakacje, więc czas, kiedy w mieście sporo się dzieje. A przynajmniej tak powinno być, by zapewnić rozrywkę mieszkańcom i turystom. Jak wygląda letni kalendarz wydarzeń sportowych?


W trakcie ferii zimowych KOSiR zapraszał na zimowisko, a co przygotowano dla dzieci na letnie wakacje? Czy odbędzie się Lato z KOSiRem na stadionie?


W naszym mieście jest wielu utalentowanych sportowców. Kościerzyna powinna ich wpierać, również finansowo, bo bez zastrzyków finansowych nie będą mogli trenować, brać udziału w turniejach i wygrywać. Czy do KOSiR zgłaszają się sportowcy i drużyny z prośbą o wsparcie?

Czy w Kościerzynie szykują się jakieś sportowe inwestycje?

 

Marta Gerbatowska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (49)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Niekompetentny Majewski - niekompetentne nominacje
Niekompetentny Majewski - niekompetentne nominacje 28.06.2017, 12:31
Nieudacznik i partacz Majewski- człowiek buz żadnych kompetencji wspiera i nominuje tylko takich nieudaczników i niekompetentnych ludzi jak on.
Majewski i Czucha
Majewski i Czucha 27.06.2017, 19:19
dobrzy, uczciwi ludzie, prawdomówni, mają jeden cel, Miasto, zawsze dotrzymują danego słowa, tylko PO co była ta zmiana?
PO-wskie zaplecze Majewskiego
PO-wskie zaplecze Majewskiego 27.06.2017, 17:26
Majewski to skończony idiota. Promuję jedynie niekompetentnych ignorantów. Zawsze szkodził środowisku PiS. Nikt nie może mieć chyba teraz wątpliwości, że decyzję personalne Majewskiego służą jedynie zapleczu Platformy Obywatelskiej.
Buba
Buba 20.07.2017, 20:49
Ty promujesz, a on szkodzi? Coś to niekumate...
To pewnie przez ten górz, co go masz w sobie i go nie ogarniasz. Wyluzuj, będzie lepiej.
Krętacze i POwska sitwa
Krętacze i POwska sitwa 27.06.2017, 22:34
Tylko krętacze i POwska sitwa koło Majewskiego. Taka ta NOWA PRZYSZŁOŚĆ
Majewski i Czucha
Majewski i Czucha 23.06.2017, 06:59
POwinni lepiej dobierać asystentów.
Marta
Marta 23.06.2017, 06:53
jest naprawdę śliczna, ale na żywo .. hmmm jeszcze piękniejsza...
BOLEK erotoman
BOLEK erotoman 23.06.2017, 06:58
umów się na kawę bo ci ślinka cieknie
Majewski i Czucha
Majewski i Czucha 23.06.2017, 06:38
Czy wspólnie będą prowadzić kampanię wyborczą? Czy wspólne zaplecze poprze obu kandydatów?
Majewski i Czucha
Majewski i Czucha 22.06.2017, 14:21
Wspaniali dobrzy, uczciwi i prawi ludzie, maja jeden cel, Miasto, wspólne zaplecze! To PO co była zmiana?
BOLEK i LOLEK
BOLEK i LOLEK 22.06.2017, 08:48
to dobrzy, uczciwi i prawi ludzie, maja jeden cel, Miasto, wspólne zaplecze! To PO co była zmiana? Właśnie min dla nich...
Janka
Janka 22.06.2017, 08:16
a gdzie ten pan pracował wcześniej???
ktosik
ktosik 22.06.2017, 13:04
UM k-na. Od oznakowywania dróg w mieście.
Majewski i Czucha
Majewski i Czucha 22.06.2017, 06:45
to dobrzy, uczciwi i prawi ludzie, maja jeden cel, Miasto, wspólne zaplecze! To PO co była zmiana?
Karola
Karola 21.06.2017, 22:44
No i fajnie, że młodzi ludzie dostają szansę na awans, zawsze to świeże nowe spojrzenie. Dużo się ostatnio pozmieniało w wielu jednostkach i bardzo dobrze tak powinno być. Gratuluje Panie Szmonie
człowieku co ty piszesz?
człowieku co ty piszesz? 22.06.2017, 06:37
czy znasz tego pana? strzał w kolano!
Majewski i Czucha
Majewski i Czucha 21.06.2017, 17:31
wspaniali, uczciwi, prawi ludzie, mają jeden cel, Miasto, jedno zaplecze, wspólne inwestycje, więc PO co była zmiana?
Bella
Bella 21.06.2017, 06:48
Fajny młody człowiek z pomysłami.
lolo
lolo 22.06.2017, 13:03
Też jesteś "Fajna" Bella jak tak myślisz.
Majewski i Czucha
Majewski i Czucha 20.06.2017, 07:03
PAMIĘTAMY 17.11.2014, wspólnie razem, jedno zaplecze
tak było
tak było 20.06.2017, 18:09
PO spotkaniu elektorat PO poparł jednego z kandydatów, co przeważyło, następnie nie wprowadzono żadnych zmian, wszyscy pozostali na zajmowanych stanowiskach a Piotr Lizakowski dostał pracę, przygotowane inwestycje są realizowane a koło PIS zostało zmarginalizowane... pełnomocnikiem powiatowym PIS jest Majewski!
Majewski i Czucha
Majewski i Czucha 21.06.2017, 06:22
razem, wspólnie, są na TAK, dla nas, jedno zaplecze!
Pamiętamy
Pamiętamy 20.06.2017, 09:36
Pamiętamy jak szpieg monitora kościerskiego śledził ludzi na ich prywatnej posesji. Co było pewnie ich przyzwyczajeniem z czasów komuny. Potem portal setki razy pisał że Czucha będzie zastępcą burmistza. Teraz wiemy że to były kłamstawa i insynuacje. Pamiętamy to podłe zachowanie.
Marta
Marta 20.06.2017, 06:47
Jesteś naprawdę śliczna i miła. Najlepsze wywiady przeprowadzasz solowo.
Majewski i Czucha
Majewski i Czucha 20.06.2017, 06:30
razem, dla nas, współpracują, wspólne inwestycje, jedno zaplecze, mają jeden cel, Miasto, dla naszych dzieci.
M.W.
M.W. 20.06.2017, 00:08
Ciągle słyszę o kasie dla UKS PCM. Po CO???
Na pensje dla trenerów i tego Największego Trenera, który straszy samorządy RIO jak nie dadzą kasy???
popo
popo 19.06.2017, 21:11
Jaka była droga tego gościa na stanowisko wszyscy wiedzą i jeszcze pamiętają te kombinacje z konkursami od samego początku kariery, Majewski to chyba totalny desperat z tym wyborem.
Majewski i Czucha
Majewski i Czucha 19.06.2017, 19:07
dwaj wspaniali, dobrzy ludzie, uczciwi i prawi POnad wszystko, cudownie, że dla nas są, wspólne zaplecze, wspólne inwestycje, razem od lat.
do Czucha-Majewski
do Czucha-Majewski 19.06.2017, 16:59
Chyba szykują się jakieś zmiany. Widziałam Dargacza na Politechnice Gdańskiej ... dziwne. tylko co dargacz robi na PG? Co oni kombinują?

Pozostałe