Kościerscy karatecy na Letniej Szkole w Tucholi

  • 4.07.2017, 11:05 (aktualizacja 11.07.2017 12:35)
  • Mat. nadesłane
Kościerscy karatecy na Letniej Szkole w Tucholi
W dniach 26-30 czerwca 15 karateków Kościerskiego Klubu Kyokushin Karate brali udział w Letniej Szkole Karate w Tucholi. Obóz organizował  shihan Artur Wilento 5 dan z Toruńskiego Klubu Kyokushin Karate. 

Każdy dzień rozpoczynał się rozruchem, po śniadaniu czekał na krótki odpoczynek, po którym oprócz treningów czekało nas wiele różnych atrakcji. Młodzi karatecy mieli okazję zwiedzić muzeum w Tucholi, wieże widokową w Fojutowie, a także zrelaksować się na kompleksie basenowym w Fojutowie i jeziorze  w Tucholi. Na obozie odbywały się także lekcje japońskiego, na których poznawaliśmy terminologię japońska oraz uczyliśmy się składać orgiami.  Nie zabrakło też czasu na zabawy w kolorowym zakątku. Po kolacji adeptów karate czekał trening techniczny oraz kino nocne. Ostatnie dwa dni były wyzwaniem dla młodych karateków, w czwartek  popołudniu czekał ich egzamin techniczny, a po północy trening mocno nocny który rozpoczął się krótką rozgrzewką a następnie wszyscy wykonali 1000 technik (bloki, uderzenia i kopnięcia).

Ostatni dzień też był bardzo trudny gdyż karatecy czekali na ostatnią część egzaminu – walki. Wszyscy karatecy z Kościerskiego Klubu zaliczyli egzamin pozytywnie. Po egzaminie czekał już tylko obiad i powrót do domu.

Gratulacje za wytrwałość dla wszystkich karateków OSU!!!

Młodych karateków wspierało też Starostwo Powiatowe w Kościerzynie. Serdeczne podziękowania za wsparcie i pomoc. 

Mat. nadesłane
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe