Kościerzyna. Turniej RINGO o Puchar Burmistrza

  • 12.07.2017, 10:03 (aktualizacja 18.07.2017 11:23)
  • Mat. nadesłane
Kościerzyna. Turniej RINGO o Puchar Burmistrza
10 lipca na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kościerzynie odbył się III Turniej RINGO o Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna. W zawodach udział wzięło sześć drużyn, które mierzyły się systemem każdy z każdym.

Po zaciętym i wyrównanym boju na pierwszym miejscu z kompletem zwycięstw uplasowały się Iga, Michalina i Oliwia, tuż za nimi znaleźli się Alan, Szymon, i Kamil, na ostatnim miejscu podium stanęli Agata, Zosia i Paulina. Czwarte miejsce zajęła drużyna w składzie: Wanessa, Oliwia Patryk i Konrad, piąte: Tomek, Amadeusz i Jakub natomiast szóste: Wiktoria, Brajan i Dawid.

Po meczach nastąpił czas na wręczenie pucharów, medali, pamiątkowych kubków z turnieju, słodyczy i wyróżnień dla wszystkich zawodników.

Pamiętajmy, że sport traktujemy jako zabawę, nie jako rywalizację. A naszym głównym celem jest wpoić dzieciom zamiłowanie do ćwiczeń i ruchu na świeżym powietrzu.

Zajęcia odbyły się w ramach akcji: „Wakacje na Boisku Sportowy”.

Mat. nadesłane
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Majewski i Czucha
Majewski i Czucha 16.07.2017, 13:14
działają, razem dla nas, wspólny cel, Miasto, jedno zaplecze, wspaniali ludzie, szczerzy, zawsze dotrzymują słowa
Aleksander
Aleksander 16.07.2017, 16:00
jest niezwykle przystojny, bardzo wysoki, pięknie wychodzi na zdjęciach w lokalnej prasie. Nie zawsze dotrzymuje słowa, ale nadrabia to cudowną aparycją.

Pozostałe