×

"Postanowiliśmy dać szansę nowemu trenerowi"

O tym jak Kaszubia przygotowuje się do nowego sezonu rozmawiamy z Piotrem Dziemińskim - prezesem klubu. Pierwszy ligowy mecz Dumy Kaszub już na początku sierpnia!

 

Marta Gerbatowska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Majewski nieudolnie zarządza miasstem i ludżmi
Majewski nieudolnie zarządza miasstem i ludżmi 2 dni temu, 08:37
W wywiadzie padło pytanie, na które Majewski powinien odpowiedzieć "Dlaczego dopiero teraz zmieniono Dyrektora kościerskiego KOSiR-u ???". Nie tylko widać był niekompetentnym kierownikiem jednostki, ale jeszcze ciągnęły się za nim obyczajowe skandale. Dlaczego Majewski tolerował taki stan rzeczy? Polityka personalna Majewskiego jest poniżej wszelkiej krytyki.Majewski nieudolnie zarządza nie tylko miastem, ale i ludżmi.
Majewski i Czucha
Majewski i Czucha 18.07.2017, 07:42
wspólnie, razem, dla nas, maja jeden cel, Miasto, wspólne zaplecze, praca, zmiana miała poprawić sytuację mieszkańców...więc PO co była ta zmiana?
Aleksander
Aleksander 18.07.2017, 09:58
Ma wrócić do Lubania bo jest przystojny. Nawet Lord kosztowny jego przyjaciel też tak uważa
APEL DZIECI Z OSIEDLA SKŁODOWSKIEJ
APEL DZIECI Z OSIEDLA SKŁODOWSKIEJ 16.07.2017, 21:44
Burmistrzu Michale Majewski. My, dzieci ze Skłodowskiej apelujemy o otwarcie nam placu zabaw przy dawnej szkole 6. Chcemy się na nim bawić.
My dzieci
My dzieci 18.07.2017, 14:57
Apelujemy jeżeli nasz apel nic nie da to my dzieci zrobimy marsz KOD
haha
haha 18.07.2017, 11:55
Podpis Karina Mołodzianowska
Aleksandrze
Aleksandrze 17.07.2017, 04:40
Aleś wymyślił apel dzieci :0) co jak co ale poczucie humoru to ty masz
Obłuda burmistrza Majewskiego
Obłuda burmistrza Majewskiego 17.07.2017, 08:41
Tu widać obłudę Majewskiego. Dużo mówi o rodzinie, ale w praktyce jest przeciw dzieciom. Zamknął im plac zabaw zawsze wypełniony po brzegi dziećmi, wybudowany za czasów Czuchy za pieniądze unijne.
Majewski kłamca i promotor przekręciarzy.
Majewski kłamca i promotor przekręciarzy. 17.07.2017, 14:08
Jedyne co Majewski potrafi to podle kłamac i wspierać takich przekręciarzy jak Naczelnik Chmielecka, która swoim zachowaniem bardziej przypomina mafijnego gangstera niż urzędnika.
Chmielecka udowodni każde kłamstwo
Chmielecka udowodni każde kłamstwo 2 dni temu, 08:28
Każdy, kto ją zna wie, że Chmielecka bez zająknięcia udowodni, że "Czarne jest białe, a białe jest czarne".
Zakłamany Majewski i zakłamana Chmielecka to dobrana para
Zakłamany Majewski i zakłamana Chmielecka to dobrana para 18.07.2017, 13:51
Zakłamana Chmielecka, to najlepsza wizytówka zakłamanej polityki Majewskiego. "Jaki Pan taki kram."
Chmielecka to wredny, zakłamany babsztyl.
Chmielecka to wredny, zakłamany babsztyl. 18.07.2017, 00:45
To prawda, Chmielecka to wredna, zakłamana baba. Nikt w Urzędzie jej nie cietpi.
1234567
1234567 16.07.2017, 14:22
Cięzko się słucha.
Majewski i Czucha
Majewski i Czucha 15.07.2017, 13:40
Ci dwaj wspaniali i uczciwi ludzie, jedno zaplecze, jeden cel, MMiasto, "Postanowiliśmy dać szansę nowemu trenerowi" - pan Słomiński?
sfaf
sfaf 16.07.2017, 14:20
Hahanowy dyrektor i juz widac postep. sciema
Myśli burmistrza
Myśli burmistrza 14.07.2017, 22:35
Zdaniem Prezesa Kaszubi najważniejszy jest nie wynik lecz rozwój. Brawo. Burmistrz Majewski myśli inaczej: dzieci niemile widziane, zamknął największy plac zabaw dla dzieci przy szkole 6. Jego zdaniem niech dzieci siedzą całe dni przy telewizorach.
ja
ja 17.07.2017, 14:37
Już od 8 lat ten plac jest zamkniety. Nie pomógł żadan burmistrz. Winna jest pani dyrektor, ktaóra za niego odpowiada finansowo...
ja
ja 17.07.2017, 15:14
W zeszłym roku był otwarty na wakacje.
Aleksandrze
Aleksandrze 14.07.2017, 22:42
Aleksandrze, a Ty wciąż to samo kopiuj wklej. Czy tak samo robiłeś w Lubaniu? Zero kreatywności. Zaczynasz nudzić.
BOLEK
BOLEK 15.07.2017, 13:38
ależ ty musisz zazdrościć Aleksandrowi!
Aleksandrze
Aleksandrze 15.07.2017, 18:47
Aleksandrze, jacy pracownicy w Lubaniu są teraz szczęśliwi. Opinia jest jedna pracuje się spokojniej i bardziej wydajnie. Nie ma tam chaosu i pomysłów z kosmosu.

Pozostałe