Piątek, 20.04.2018, imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

Najpopularniejsze wydarzenia tygodnia

Najpopularniejsze wydarzenia tygodnia
Jakie teksty wzbudziły największe zainteresowanie naszych Czytelników?

1.Kościerzyna. Karawan wjechał w żywopłot

Do nietypowego zdarzenia doszło w czwartek przed południem w okolicy kościerskiego kościoła Zmartwychwstania Pańskiego. Zaparkowany karawan pogrzebowy zjechał w okalający sąsiadujący blok żywopłot. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

 

2.Podrzucasz śmieci? Nagrają cie kamery!

W związku z licznymi nielegalnymi miejscami porzucania śmieci na terenie gminy Kościerzyna, które nawarstwiły się po likwidacji zbiorczych miejsc zbierania odpadów z domków letniskowych, podjęto akcję monitoringu tych miejsc. W ostatni weekend wspólne patrole Policji, Straży Leśnej oraz Straży Gminnej sprawdzały na terenie gminy Kościerzyna, przez kogo śmieci są podrzucane.

 

3.Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie śmierci Patryka L.

Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie śmierci 29-letniego Patryka z Kościerzyny. Przypomnijmy – w kwietniu zeszłego roku mężczyzna został zatrzymany przez policję po samochodowym pościgu. Kilka dni po wyjściu z komendy 29-latek zmarł. Jego bliscy twierdzili, że został pobity przez policjantów i właśnie to było przyczyną jego śmierci. Śledztwo w tej sprawie prowadziła Prokuratura Rejonowa Gdańsk Oliwa.

 

4.Wziął łapówkę za pomoc w załatwieniu sprawy w kościerskim Urzędzie Skarbowym

Śledczy z delegatury CBA w Gdańsku zatrzymali mężczyznę, który wziął łapówkę powołując się na wpływy w Urzędzie Skarbowym w Kościerzynie i znajomość z jednym z tamtejszych komorników. 

 

5.Nie daj się oszukać!

Zakład Ubezpieczeń Społecznych znów otrzymuje sygnały o oszustach podszywających się pod pracowników ZUS.

 

Marta Gerbatowska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe