"Największą plagą jest nadmierna prędkość"

"Największą plagą jest nadmierna prędkość"
Przed kilkoma dniami całą Polskę obiegła wiadomość o kierowcy, który przewoził dzieci mając w wydychanym powietrzu prawie 3 promile alkoholu. Najnowszą "Rozmowę tygodnia" poświęcamy więc bezpieczeństwu na drodze, a naszym gościem jest asp. Piotr Kwidziński - oficer prasowy komendanta powiatowego kościerskiej policji.

 

Marta Gerbatowska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Bezpieczeństwo.
Bezpieczeństwo. 25.07.2017, 10:02
Na osiedlowych uliczkach była strefa zamieszkania, pieszy miał pierwszeństwo przed pojazdem i ograniczenie do 20 km/h. W tych warunkach było to bezpieczne rozwiązanie dla pieszych zwłaszcza biegających tam dzieciaków. Niestety był problem z zaparkowanymi tam pojazdami bo w tej strefie można parkować tylko w wyznaczonych do tego miejscach więc np. samochody na ul. Reymonta zaparkowane na ulicy blokowały cały jeden pas jezdni. Kwalifikowały się do usunięcia a kierowca do mandatu oczywiście. Włodarze rozwiązali ten problem najgłupszym i najtańszym sposobem. Zniknęły znaki "Strefa zamieszkania" i po problemie. Jeżeli to ma być poprawa bezpieczeństwa to dbają o to niekompetentne osoby.
A teraz możecie usunąć niewygodne komentarze jak to macie w zwyczaju.
Parodia!
Parodia! 25.07.2017, 09:51
W trakcie jednego poranka skontrolowanie 1000 kierujących?!!! Co za bzdura!!! To nawet czasowo nie jest możliwe!
Mieszkaniec
Mieszkaniec 23.07.2017, 19:41
Podniesiono prędkość na kościerskich osiedlowych uliczkach-to jest stawianie na bezpieczeństwo.Tylko w Kościerzynie.
rodzic
rodzic 21.07.2017, 14:43
Kolejny raz chciałbym zainteresować kościerskich przedstawicieli prawa sprzedawaniem papierosów dzieciom!!! Mam nadzieję, że w końcu również przedstawiciele innych organów państwowych "przyjrzą" się bliżej sprzedawaniu "tych" papierosów na sztuki, bez akcyzy i paragonu fiskalnego! Polecam szczególnie blaszak na Kartuskiej!
POlicja ma to gdzieś
POlicja ma to gdzieś 22.07.2017, 08:37
bo przy czymś takim pan POlicjant nie zabłyśnie w kamerze

Pozostałe