Pracownicy szpitala podsumowali akcję "Pomorskie dla zdrowia"

  • 7.08.2017, 12:44 (aktualizacja 21.08.2017 10:08)
  • Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie
Pracownicy szpitala podsumowali akcję "Pomorskie dla zdrowia"
Intensywną pracę w ramach akcji Pomorskie dla zdrowia na 44 Jarmarku Wdzydzkim pracownicy i wolontariusze Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie Sp. z o.o. podsumowali na spotkaniu przy ognisku. W to deszczowe lato pogoda dopisała i na Jarmarku i na wieczornym spotkaniu.

Wolontariusze, którzy wspierają szpital i pacjentów podczas codziennych prac, oraz w trakcie akcji na zewnątrz, otrzymali dyplomy z podziękowaniami, by zawsze pamiętali, że nie tylko pacjenci są im wdzięczni, ale personel również. 
 
Goście spoza Kościerzyny przywieźli niezwykle miły upominek: tort z napisem SZPITAL KOŚCIERZYNA THE BEST.  Gest ten pracownicy szpitala potraktowali jako duże wyróżnienie! 
Kościerzyna górą! 

Przypomnijmy, że w trakcie Jarmarku personel szpitala naprawdę pomógł. Podczas jednego dnia wykonano ponad 900 badań i konsultacji, oraz zdiagnozowano:
- 6 znaczących nieprawidłowości u pacjentów badających znamiona
- 4 nieprawidłowości u osób zasięgających konsultacji u lekarzy onkologów
- 11 osób z pozytywnym wynikiem w kierunku nosicielstwa gronkowca złocistego.
Większość z tych osób pewnie jeszcze długo nie trafiłaby do lekarza. A czas był najwyższy!

 

Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Martyna
Martyna 9.08.2017, 07:58
Hahahaha nasz szpital the best??? Większej głupoty nie słyszałam zamiast wziąć się w końcu za pracowników to co?? Z biednym dzieckiem czeka się trzy godziny lub dwie w ciąży to samo z tachykardia to samo a leczenie ??? *** przepraszam za określenie standardowo psychotropy bo inaczej nie potrafią i nie biorą się nawet za szukanie przyczyny bo po co wszystko byle jak odpier..... żeby zdarzyć na Facebooka lub inny portal i poflirtowac z innymi pracownikami to jest the best ja się pytam ???????? Pomoc???? Szpital jest ostatni do pomocy a ruchy pracowanikow??? O kur...... umrzesz szybciej niż co pomogą w życiu tak czegoś nie widziałam szkoda ze nie znalazł się jeszcze nikt taki co by zrobił rząd z naszym szpitalem a mógłby.......
DO MARTYNY
DO MARTYNY 10.08.2017, 13:11
gdzieś się już napracowali a gdzieś chcą odpocząć.To w koscierzynie .Tu płacą a dług rośnie.
nie za tego zarządu
nie za tego zarządu 9.08.2017, 10:43
nie ci ludzie co obecnie rządzą
Do lekarzy kolejki a dług szpitala duży....
Do lekarzy kolejki a dług szpitala duży.... 8.08.2017, 07:21
Do lekarzy trzeba się zapisywać na przyszły rok bo miejsc nie ma a dług szpitala bardzo duży i do tego obsługa szpitala często jest opryskliwa (nie wszyscy) to z czego się cieszycie? Na parkingu grasują łowcy opłat co to czychają na pacjentów...SZPITAL KOŚCIERZYNA THE BEST
Ola
Ola 8.08.2017, 16:44
Może kiedyś będzie..........???????????
nie za tego zarządu
nie za tego zarządu 9.08.2017, 10:41
oni już POkazali na co ich stać, dodam też, że pensje pielęgniarek, położnych i obsługi technicznej to żenada bo lekarze to mają zapłacone!

Pozostałe