Kościerzyna.W niedzielę X Kościerski Maraton MTB!

  • 23.08.2017, 11:41 (aktualizacja 28.08.2017 11:27)
  • KSR Kaszubski Szlak
Kościerzyna.W niedzielę X Kościerski Maraton MTB!
Kościerskie Stowarzyszenie Rowerowe „Kaszubski Szlak” Zaprasza do Kościerzyny na X jubileuszową edycję Kościerskiego Maratonu MTB, który odbędzie się w niedzielę 27 sierpnia, tradycyjnie już w Centrum Kultury Kaszubskiej Strzelnica. 

Kościerski maraton zostanie poprowadzony na dwóch dystansach:

  • MINI - ok. 39 km (1 okrążenie)

  • MEGA - ok. 74 km (2 okrążenia)

Każdy będzie mógł wybrać dystans odpowiedni dla siebie. MINI jest doskonały dla rozpoczynających przygodę z maratonami, a na co dzień jeżdżących rekreacyjnie. Trasa MEGA jest odpowiednia dla tych, którzy poznali już smak ścigania się na maratonach.

Na trasie maratonu zaplanowano bufety, natomiast  na mecie na wszystkich startujących będzie czekać posiłek regeneracyjny. Dla zwycięzców poszczególnych dystansów w kategorii open kobiet i mężczyzn przewidziano nagrody.

Nie zapomniano o najmłodszych rowerzystach, dla których zostanie zorganizowany osobny wyścig.

Szczególnie do udziału w Kościerskim Maratonie MTB zaproszeni są jeżdżący na rowerze jedynie rekreacyjnie. Niech słowo "Maraton" nie jest dla Was straszne. Potraktujcie pierwszy udział  w maratonie jak dobrą zabawę a zobaczycie, że nie będzie to ostatni start w tego typu zmaganiach sportowych i staniecie na starcie w kolejnych edycjach maratonu. Stałych uczestników zawodów MTB i amatorów ścigania nie trzeba szczególnie zapraszać, bo nie odmówią sobie udziału w maratonie, a chęć poznania nowej trasy będzie dodatkową zachętą.

Zgłoszenia udziału w maratonie można dokonać na stronie internetowej http://zapisy.domtel-sport.pl/x-koscierski-maraton-mtb-v1678.pl.html lub w biurze zawodów w dniu startu w godz. 8:00 – 10:30.


 

KSR Kaszubski Szlak

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe