TOP 5 tygodnia

TOP 5 tygodnia
Jakie artykuły najbardziej zaciekawiły naszych Czytelników?

1. Kościerzyna Wybudowanie. Jedna osoba ranna w wypadku

We wtorek po godz. 7.00 mundurowi otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze wojewódzkiej nr 214, w miejscowości Kościerzyna Wybudowanie. Ranna została jedna osoba.

 

2. Łubiana. Australijczyk nie zatrzymał się do kontroli. Grozi mu 5 lat więzienia

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie zatrzymali po pościgu mężczyznę, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej i zaczął uciekać. Tym samym popełnił przestępstwo, za które od 1 czerwca 2017 roku grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

 

3. Kościerzyna. Seniorzy bawili się na balu oscarowym!

Kościerscy seniorzy bawili się na balu w stylu Gali Oskarowej. Była to ostatnia w tym roku impreza zorganizowana przez Stowarzyszenie Factum i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.

 

4. Kościerzyna. Gorąca sesja Rady Miasta

W środę 30 sierpnia odbyła się L sesja Rady Miasta Kościerzyna.  Zebranie było burzliwe, zwłaszcza część przeznaczona na interpelacje, zapytania, wnioski i oświadczenia radnych oraz wolne wnioski i informacje.

 

5. Struga. Zaginiony 33-latek odnaleziony przez policjantów i strażaków

Dzięki natychmiastowej akcji poszukiwawczej w poniedziałek po godzinie 23, niedaleko Strugi w gm. Stara Kiszewa, kościerscy policjanci wraz ze strażakami odnaleźli 33-letniego mieszkańca powiatu kościerskiego. Mężczyzna wyszedł z domu i poszedł w nieznanym kierunku. Udało się go odnaleźć m.in. dzięki kamerze termowizyjnej. Mężczyzna obecnie przebywa w szpitalu na obserwacji.

 

Marta Gerbatowska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe