"Ktoś patrzy z zewnątrz i myśli: jacy wspaniali ludzie, opiekują się osobami niepełnosprawnymi. A często jest dokładnie na odwrót"

Z wielką przyjemnością gościliśmy w naszym studiu ks. Czesława Marchewicza - twórcę Wspólnoty Burego Misia. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu na temat tego wyjątkowego miejsca, a zwłaszcza ludzi, którzy tworzą Osadę.

 

Marta Gerbatowska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Senator Bonkowski
Senator Bonkowski 8.10.2017, 14:03
Pomaga w sprawach związanych z mieszkańcami i naszym regionem.
niebury miś
niebury miś 8.10.2017, 09:40
powinni jeszcze produkować alkohol z odpowiednimi naklejkami,jak biznesmen z Gdańska
do pijanego poprzednika
do pijanego poprzednika 8.10.2017, 09:38
ile dziś wypiłeś,że wszystko pomyliłeś?bo nie rozumiem żadnego związku logicznego w twojej wypowiedzi-kto ma zwierzęta ten ma ***,to proste jak 2x2=4. A kto ten *** wyrzuca???przecież tam jest armia ludzi do utrzymania i do pracy
do wiem,że
do wiem,że 5.10.2017, 16:10
do wiem, że
z pewnością najlepiej opluć kogoś a nic nie dyskredytuje w oczach innych, bardziej od mamony. To prawda, że wielu spośród osób, które postanowiły służyć Bogu dawno o tym zapomniało i wybrało mamonę. Jednak zanim coś takiego udało się napisać może warto było pojechać na OSADĘ i zobaczyć tę furę szmalu, bo może z daleka pomyliłeś ją z furą obornika, którą codziennie ciężką pracą usuwa się od zwierząt.
wiem,że
wiem,że 3.10.2017, 16:06
ma furę szmalu i wszystkich w nosie
do Kazia
do Kazia 3.10.2017, 16:05
Z tego co kojarzę to były lata 70-te
Kazio
Kazio 3.10.2017, 16:02
Chodził do LO a skończył budowlankę
do Kazia
do Kazia 3.10.2017, 13:37
Od kiedy ten Czeslaw Marchewicz chodzil do budowlanki ? Sobowtor ?
Kazio
Kazio 2.10.2017, 20:28
Z Czesławem Marchewicz chodziłem do budowlanki i...wolę się dalej nie wypowiadać.
Jagoda
Jagoda 2.10.2017, 20:25
Ponoć majątek mają niebotyczny.Osobiście nie wierzę w to DOBRE SERCE.
Kasia
Kasia 29.09.2017, 16:49
Ksiądz Kuba to niesamowity człowiek. Pełen dobra i pozytywnej energii. Serce rośnie, gdy słucha się tego wywiadu.
@
@ 1.10.2017, 12:52
A ja tego gościa po prostu nie lubię. I tyle.
demot
demot 1.10.2017, 15:30
jakby Twój ojciec wiedział co wypisujesz to wolały się spuścić do kibla zanim cię zrobił!!!

Pozostałe