"Obwodnica to bubel od urodzenia"

  • 6.10.2017, 09:14
  • Marta Gerbatowska
"Obwodnica to bubel od urodzenia"
Zapraszamy do obejrzenia najnowszego odcinka "Przesłuchania", którego gościem jest senator Prawa i Sprawiedliwości Waldemar Bonkowski.

KIlka dni temu otwarta została obwodnica Kościerzyny. Podczas uroczystości usłyszeliśmy niemal same pozytywne wypowiedzi, ale  przemówienie senatora było w innym tonie. Dlaczego tak krytycznie ocenia tę inwestycję?

W planach na najbliższe lata jest nowa trasa kolejowa, czyli budowa drugiego toru z Kościerzyny do Gdańska. Jak nasz gość ocenia ten pomysł?

Wszystko wskazuje na to, że w Kościerzynie powstanie baza pododdziałów Wojsk Obrony Terytorialnej. Dlaczego wybór padł właśnie na Kościerzynę? Czy obecność garnizonu oznacza korzyści dla miasta i powiatu?

Waldemar Bonkowski jest zdecydowanym przeciwnikiem przyjmowania przez Polskę uchodźców. Wizyta w krajach muzułmańskich utwierdziła senatora w jego przekonaniach. Tymczasem fale imigrantów wciąż przechodzą przez Europę, jak Unia powinna radzić sobie z tym problemem?

 

Marta Gerbatowska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (133)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Prawda o obwodnicy to inwestycja naduzyc
Prawda o obwodnicy to inwestycja naduzyc 2.12.2017, 15:03
Senator moze byc roznie spostrzegany ale dodyczace obwodnicy w pelni z nim sie zgadzamy obwodnica to bubel ma racje ludzie ludziom zgotowali ten los trujac nas by nas usmierdzac. Chca nas z........
henio
henio 8.11.2017, 21:38
Toż to wyjatkowy bubel
Piotr
Piotr 8.11.2017, 21:42
Naturalnie Henryk masz na myśli Waldka Bonkowskiego ?
Robert Borzyszkowski
Robert Borzyszkowski 31.10.2017, 21:55
Waldek nie przejmuj się ujadaniem tych kundli. Zarzygane karły antypolskiego zaprzaństwa podniosły zapluty łeb i "komentarze" piszą. Śmiechu warte. Naród jest z Tobą i nie trzeba tego nikomu udowadniać. Zbyjmy milczeniem to polskojęzyczne bydło z bolszewickimi korzeniami. Oni nie mają praw honorowych, dlatego nie zasługują nawet na najmniejszą uwagę.
Mles
Mles 3.11.2017, 22:22
Wstyd, z twojego wpisu można wywnioskować jedno, że słownictwo twoje jest ubogie, proste i nieskomplikowane.
T.Kowalski
T.Kowalski 2.11.2017, 09:27
Honoru nie maja tacy ludzie twoj kumpel! Po takiej sprawie wszyscy normalni, honorowi politycy podali by sie do dymisji! Popatrz na politykow w Anglii. No ale nasi poslowie i senatorowie to ludzie prymitywni i od koryta mozna ich jedynie operacyjnie odlaczyc!
ola
ola 2.11.2017, 10:46
Do jakiegoś T. Kowalskiego - Do jakiej "dymisji" może podać się senator?
Hanka
Hanka 8.11.2017, 21:43
Droga Olu może sobie ***nąć w ten jego głupi łeb
Ola
Ola 8.11.2017, 21:46
W ten Senatorski łeb Senator Bonkowski ze słomą w butach ,a może to teraz modne ?
Mles
Mles 3.11.2017, 22:18
Normalnie rezygnuje z piastowanej funkcji.
Jan
Jan 7.11.2017, 19:33
A skim od długiego czasu Pan Senator się kuma ? z Alicją Żurawską,ona pewnie też taka
T.Kowalski
T.Kowalski 2.11.2017, 14:55
Widze, ze kundelki naszego semafora nawet nie wiedza co to "dymisja". Otoz w jezyku polskim dymisja oznacza zwolnienie lub rezygnacja kogoś z zajmowanego stanowiska lub urzędu! To znaczy, ze nasz semafor moglby sam zrezygnowac ze swojego mandatu semafora! Capito? No ale pewne zwierzatka od koryta mozna odegnac ale naszych pseudo-politykow juz nie! Pozdrowienia dla jakiejs tam oli!
Kaschuba
Kaschuba 31.10.2017, 23:12
No, no te retoryke slyszalem juz za komuny. Widac, ze jej nie zapomniales! No a narod nigdy nie bedzie z takim bydlem jak wy! Widac, ze dla ciebie sprawy moralnosci sa niewazne. Jestescie tacy sami jak islamisci, bic i popychac zony, miec kilka kochanek, obrazac innych a jednoczesnie chodzic do kosciolka ze zlozonymi raczkami i udawac aniolkow! Jak chcesz, to moge ci dostarczyc troche wazeliny azebys bez bolu wszedl w odbyt swojego kumpla!
Senator Bonkowski
Senator Bonkowski 1.11.2017, 07:46
Dziś jest święto Wszystkich Świętych zatem wszystkim życzę dobrego dnia pełnego zadumy i wspomnienia bliskich.
Koscierzyna
Koscierzyna 31.10.2017, 18:03
Biedna , naiwna kobieta … W latach głebokiej komuny ludzie też pisali skargi do Wodza na jego funkcjonariuszy , naiwnie sądząc, że towarzysz Stalin taki jest zapracowany, iż nie wie co jego ludzie wyprawiają „na dole”. Czy Prezes mając w ręku potężny aparat inwigilacji, armię donosicieli nie wie co jego senator Bonkowski robi w domu ? Jest mu on po prostu przydatny. Na razie. Zbiera głosy Kaszubów, robi zadymy i przedstawienia dla twardego elektoratu , swoimi wygłupami wk… i odwraca uwagę lemingów od rzeczy istotnych.
Ale jak Prezes uzna, że facet szkodzi, albo już jest nieprzydatny, go zdmuchnie w sekundę. Może przy okazji zdyskontuje swą decyzję propagandowo , robiąc sobie pijar obrońcy kobiet? I zwierząt też.
Marek
Marek 31.10.2017, 21:46
Rozumiem człowieku bez nazwy, że jesteś idiotą.
Koscierzyna
Koscierzyna 31.10.2017, 23:00
Wiecej nie masz do powiedzenia impotencie umyslowy i nie tylko? Typowe dla antypolskich bolszewikow z PiS.
Senator Bonkowski
Senator Bonkowski 1.11.2017, 07:44
Wszystkim życzę dobrego dnia pełnego spokoju, zadumy i wspomnienia tych których kochamy a których nie ma już wśród nas.
Kościerzanka
Kościerzanka 2.11.2017, 14:01
Dziękuję i wzajemnie :)
Polak
Polak 31.10.2017, 12:58
Teraz zaczynam rozumiec, dlaczego ta pisowska swolocz pluje na Zachod, na zachodnie standardy w polityce! Otoz na Zachodzie, tacy jak ten bolszewik musial by podac sie do dymisji, nawet tylko w oparciu o podejrzenia, nie mowiac juz o zeznaniach zony!
Eryk
Eryk 31.10.2017, 14:59
Pluje na Zachód i unijna flagę, ale unijne milionowe dopłaty "przytulał" z ochotą. Ot pisowskie podwójne standardy
Prezydent Bush
Prezydent Bush 31.10.2017, 13:10
Prezydent Berlusconi, Kanclerz Schreder i wielu innych polityków Zachodniej Europy wprowadzili zachodnie standardy. Oj POlak pomyśl zanim napiszesz.
Polak
Polak 31.10.2017, 15:14
Nie prezydent a premier Berluskoni, nie Schreder a Schröder, to po pierwsze! Po drugie zaden z wymienionych nie znecal sie nad zona a jedynie sie rozwiedli i tu nie ma problemu. Silvio Berluskoni stawal 3 razy przed sadem za sex-party z 17-latka ale przed tym ustapil jako premier!
Po trzecie nie porownuj jakiegos niedouczonego tapicera z politykami europejskimi bo to juz nie jest smieszne ale wrecz tragiczne.
Po czwarte Polak pisze sie z duzej litery (wystarczy pierwsza litera)! Widze , ze konczyles pare klas szkoly powszechnej tak samo jak twoj kolega Waldzio!
POlaku
POlaku 1.11.2017, 07:43
POgarda jaka wylewa się z Twoich wypowiedzi jest szkodliwa gdyż możesz zarazić nią innych uczciwych ludzi. Ja się o swoje zdrowie nie boje ale wiem, że od Ciebie nic dobrego mnie nie może spotkać. Dziś jest Wszystkich Świętych zatem życzę Ci dobrego dnia pełnego zadumy i skupienia.
Senator Bonkowski
Senator Bonkowski 31.10.2017, 06:30
To normalny człowiek. Nie jest "świętym" ale...
Dziwne, że POtrzeba było czterech lat aby sobie przypomnieć o tak ważnym wydarzeniu i nagłośnić je w prasie...
Dziwne, że wszyscy POkrzywdzeni milczeli tyle czasu, ba tam był obecny pewien emerytowany funkcjonariusz...który też nie wiedział, nie widział nie pomógł?
A ta biedna Żona gdzie teraz jest? Otóż mieszka w nowym domu niedaleko Kościerzyny. Ma się dobrze żyje spokojnie tylko pieniędzy POtrzeba...?
Mówić czy pisać wszystko można ale czy obronią to w sądzie?
Szara obywatelka
Szara obywatelka 2.11.2017, 14:13
Dla normalnego czytelnika sprawa się kupy nie trzyma...wystarczy dokładnie przeczytać artykul w GW. Dla zapalonych przeciwników jest to mega fajna afera, którą warto podsycać hejterowskimi komentarzami. Ja czekam na finał...w Sądzie. Wtedy zajmę stanowisko w tej sprawie. Nie nawidzę żonobijców, jednak bardzo łatwo jest kogoś pomówić. Tym bardziej, że czas na taką aferę jest idealny. Jeśli udowodni Pan swoją niewinność, będzie Pan miał we mnie sojusznika Jeśli jednak okaże się, że znęcał się Pan nad żoną, będzie Pan miał we mnie wroga.
Sasiad sen-atora
Sasiad sen-atora 31.10.2017, 12:04
No prosze, odezwala sie kochanka sen-atora! Dobrze jestes zorientowana!
Sąsiad sasiada
Sąsiad sasiada 31.10.2017, 12:14
Zazdrość Cię zjada a gniew serce wypala. Pamiętaj: "w swoim oku belki nie widzisz a u bliźniego źdźbło Ci przeszkadza"?
Sasiad sen-atora
Sasiad sen-atora 31.10.2017, 12:41
Jezeli maltretowanie zony, straszenie, arogancja itd jest zdzblem, to ty nie wiesz co piszesz! Zazdrosc mnie nie zjada, bo nie ma czego zazdroscic! A gniew, owszem, bo nie znosze kapturowych katolikow, ktorzy w mediach pokazuja jacy to oni bogobojni a w zyciu postepuja wbrew kanonom wiary! A to czy ja mam belke czy tylko zdzblo w oku to nie twoja sprawa a moja. Ja jednak nie pokazuje sie publicznie jako nieskazitelny Polak, katolik, malzonek itd!
"...to nie twoja sprawa a moja."
"...to nie twoja sprawa a moja." 31.10.2017, 13:13
Jak obłudne są Twoje prawa i zakłamane postrzeganie świata. Należysz do ludzi łatwo oceniających innych? Sam siebie stawiając poza krytyką. Owszem arogancja z Twojej strony przebija zdrowy rozsądek a nienawiść niszczy Twoje zdrowie...
sasiad sen-atora
sasiad sen-atora 31.10.2017, 17:35
Obludne prawa? Nie wiem co to znaczy!? Zaklamane postrzeganie swiata? A skad ty wiesz jak ja postrzegam swiat? Stwierdzanie faktow, to jeszcze nie postrzeganie swiata! No a co do oceny innych, to juz twoj kolega Wladzio jest mistrzem swiata. Zapomniales juz jak on ocenial innych na swoich planszach? No a ja siebie nie stawiam poza krytyka, przeciez mnie krytykujesz a ja na ta krytyke odpowiadam! A co do arogancji, to podaj przyklad gdzie bylen arogancki? No i o moje zdrowie sie nie martw, martw sie o swoje!
Polak
Polak 30.10.2017, 21:55
Nienawistnicy kaszubscy - zastanówcie się jakie źródła podajecie. Fronda, Onet, G...a Wyborcza. To polskich mediów już nie znacie? Jesteście w ogóle Polakami? ?????? Opieracie się na wrogich Polsce ośrodkach? Jest to koronny dowód na to, że natychmiast trzeba przeprowadzić degermanizację i repolonizację mediów, bo Wam Niemcy i inne wrogie ośrodki propagandowe mózgi wyprały.
Kaszuba
Kaszuba 31.10.2017, 12:03
A ja te wiadomosc znalazlem w czysto polskiej gazecie o zabarwieniu religijnym, domysl sie w jakiej, jezeli jeszcze odrobina mozgu w twojej lepetynie zostala! Inne polskie i katolickie media milcza, bo pewno ludzie sa tam tacy sami jak ten przyglup!
Do Polaka(?)
Do Polaka(?) 30.10.2017, 22:21
Oczywiście !!!
Jedynym wiarygodnym i uczciwym źródłem jest senator Bąkowski. Źródło wszelkiej prawości i uczciwości. Jakiekolwiek źródło, które pisze nie pomyśli PiSiorków jest haniebne, wrogie germańsko-rusofobiczno-pedalskie. Senator Bąkowski pokazał na przestrzeni czasu jakim "człowiekiem" jest. Jak może spokojnie uczestniczyć w Mszach Św., spowiadać się, patrzeć ludziom w oczy w kościele i na spotkaniach. Ale widać taki to "prawy człowiek". Jak czyja się jego wyborcy. Myślę, że nie maja powodów do dumy.
Bem
Bem 30.10.2017, 21:42
Jego zona powinna takiego bandyte podac do sadu. Jak ma swiadkow co ten psychol wyprawial, to wygra a on pojdzie siedziec!
Kaszubka
Kaszubka 30.10.2017, 20:10
Tu również jest kilka słów o Królu Kaszub. Jedynym prawym i sprawiedliwym.
http://wyborcza.pl/duzyformat/7,127290,22573597,zona-senatora-waldemara-bonkowskiego-z-pis-zalezy-mi-by.html

Ohyda. Wstyd !!!
oles
oles 30.10.2017, 21:49
G...o Wyborcze - ha, ha, ha. ale wiarygodne źródło!!! Nie kompromituj się.
Kaszuba
Kaszuba 30.10.2017, 19:48
No wladziu ma teraz kochanke, poznana na miesiecznicach! No a swoja rodzina niezle katowal, ten bogobojny pseudo-katolik! Prymityw zawsze pozostanie prymitywem.
JA
JA 30.10.2017, 18:06
Poczytajcie sobie dzisiaj w Onecie jak wasz prawy Bonkowski znecal sie nad zona i chcial do niej strzelac z pistoletu. To jest ta dobra zmiana!!!
Senator Bonkowski
Senator Bonkowski 15.10.2017, 20:19
Bardzo dobry wywiad w Frondzie: http://www.fronda.pl/a/senator-w-bonkowski-dla-frondy-prezes-kaczynski-i-tvp-info-nie-wystarcza,100874.html
Senator Bonkowski
Senator Bonkowski 18.10.2017, 08:13
Tym razem nie stracimy danej nam szansy na rozwój naszego regionu. Wspólnie osiągniemy sukces dla mieszkańców.
Ala
Ala 18.10.2017, 22:55
pierdzieli głupoty
Senator Bonkowski
Senator Bonkowski 19.10.2017, 09:00
Ciężko pracuje dla nas, dla mieszkańców. Nikomu nie odmawia pomocy, wspiera inicjatywy samorządów.
kaszuba
kaszuba 3.11.2017, 15:36
Bo nikt go o pomoc nie prosi! Jedyna ciezka praca to siedzenie na tlustej doopie w senacie oraz wygrazanie swojej zonie!
Dobrze, że mamy Senatora Bonkowskiego
Dobrze, że mamy Senatora Bonkowskiego 15.10.2017, 13:21
Wodzu prowadź ino chyżo bo POpaprańców ci u nas dostatek....
Senator Bonkowski
Senator Bonkowski 12.10.2017, 07:28
Służy mieszkańcom, wspiera inicjatywy samorządów.
śróbka
śróbka 13.10.2017, 17:34
To prawda . Najbardziej to komentują Ci po podstawówkach taki Łukasz B z W.Klincza, mógł się uczyć.To też by został senatorem.
Senator Bonkowski
Senator Bonkowski 10.10.2017, 07:43
szczerze oddany naszemu regionowi jest bardzo zaangażowany we wszystko co ma pomóc mieszkańcom i rozwijać nasz region. Niestety nie wszyscy chcą współpracować.
obserwator
obserwator 13.10.2017, 20:49
Brawo dla naszego senatora z Kościerzyny,
stara się dla całego naszego powiatu.Oby tak dalej.
widz
widz 16.10.2017, 19:26
jaki Pan Senator z Kościerzy
ciec
ciec 20.10.2017, 18:38
to ciec
lelek
lelek 18.10.2017, 22:56
Ten ze słomą w butach
WIDZ
WIDZ 19.10.2017, 11:17
lelek a ty masz słomę w głowie i nie tylko w butach.
Senator Bonkowski
Senator Bonkowski 19.10.2017, 09:02
Teraz tylko on może nam pomóc w realizacji naszych planów.
cyngiel
cyngiel 10.10.2017, 21:08
ten tapicer pracuje tylko pod siebie ,jeśli robi pod siebie to jego problem jeśli natomiast dla swoich niecnych i swojego brata wykorzystuje powiat i Starostę Żurawska to już jest niecne przestępstwo. Ciekawe co na to powie Pan Prezes
klaudiusz
klaudiusz 10.10.2017, 17:04
Dla Bonkowskiego liczy się tylko jego ego i prywatny geszeft.
klaudia
klaudia 13.10.2017, 17:40
To co napisałeś to bujda.
j
j 9.10.2017, 17:22
Znam kulisy pewnych negojacji i spotkań i mogę powiedzieć jedno - powstanie sali gimnastycznej i TOW, to w dużej morze zasługa Senatora Bonkowskiego i Starosty Kościerskiego. To dodatkowe, grube miliony dla naszego regionu (podobnie jak wcześniej zdobyte te przez wojewodę Karczewskiego na basen ikościerski szpital).
Ale jaja
Ale jaja 9.10.2017, 18:13
Karczewski zwany jajakobyły podobno przy tej okazji budowy basenu wybudował sobie dom koło kościoła Św. Trójcy czy to prawda i czy nie powinna zająć się tym CBA
ja
ja 10.10.2017, 08:10
CBA już sprawdziła twoje wieloletnie doniesienia. jest czysty jak łza!
głos z Grzybowa
głos z Grzybowa 10.10.2017, 17:06
Amber gold i reprywatyzację za PO też sprawdzali i co z tego wyszło JAJA jak berety i z basenem i domem też pewnie bedzie to samo
Wspaniale Panie Senatorze
Wspaniale Panie Senatorze 8.10.2017, 14:01
Jest dobrze, wszystko się udało. POprawni POlitycznie krytykują Pana za prace na rzecz mieszkańców naszego regionu.
Henio
Henio 9.10.2017, 21:46
Senator niech sobie wyjmie słomę z butów
Dobrze, że mamy Senatora Bonkowskiego
Dobrze, że mamy Senatora Bonkowskiego 8.10.2017, 07:04
On mówi jak jest! A powiedziane jest: "...niech TAK jest TAK a NIE będzie NIE, ...wystrzegajcie się letniości..."
Mów za siebie
Mów za siebie 8.10.2017, 09:28
https://www.youtube.com/watch?v=jdBwBpkIpV4
przesłuchałem.
przesłuchałem. 10.10.2017, 08:17
Może i Bonkuś nie jest geniuszem, ale po wysłuchaniu przemówienia w Senacie, mam do niego coraz większy szacunek.
Dziękuje!
Dziękuje! 8.10.2017, 13:59
To właśnie przykład wyrazistości myślenia. Trzeba być rzeczywistym, sobą a nie dbać tylko o poprawność POlityczną. Zobaczcie do czego doszło w krajach zachodniej Europy przez ta poprawność.
ala
ala 18.10.2017, 22:57
Za mało myslisz Walduś i Ci ta wyrazistoś wypaczyła rozum
Darek
Darek 18.10.2017, 23:53
Darku nie możesz spać, poczytaj jakąś fajną i ambitną lekturę, nabędziesz ogłady i kultury osobistej, może w końcu napiszesz coś mądrego no i poszerzysz swoje horyzonty myślowe i .............. nie to niemoliwe, a może jednak, nie jednak nie
Michał
Michał 8.10.2017, 02:26
Senator Bonkowski miał z tym gówno do czynienia tak samo jak i Starosta Żurawska. Tylko sie medialnie promują
Tomasz
Tomasz 10.10.2017, 08:19
Michał powiedzmy sobie, że nic nie wiesz o aktualnej polityce, np. z kim nieoficjalnie spotyka się Senator i w jaki sposób negocjuje.
Ładna pogoda
Ładna pogoda 8.10.2017, 11:31
a co jest złego w medialnym promowaniu? żyjemy w czasach gdzie promowanie czegokolwiek jest wymagane czy to projekt pro społeczny czy produkt spożywczy czy cena na stacji paliw itd. ważne żeby za promowaniem szły realnie odczuwalne korzyści dla mieszkańca - obywatela. Chyba, że co dopiero zeszedłeś z drzewa to możesz mieć w tycz czasach problem z mediami i medialnośćą.
Senator Bonkowski
Senator Bonkowski 10.10.2017, 07:48
Media są tendencyjne, starają się marginalizować i często wypaczają obraz. PRAWDA i ZAANGAŻOWANIE dla NASZEGO REGIONU samo się obroni.
zeno
zeno 9.10.2017, 21:49
ale nie kłamstwami i przeinaczaniem faktów
Senator Bonkowski
Senator Bonkowski 8.10.2017, 14:09
Nie musi się promować jego promują wyniki. Jest skuteczny w działaniu. Samodzielnie podejmuje decyzje i realizuje plan.
Senator Bonkowski
Senator Bonkowski 7.10.2017, 21:57
Możecie się starać jak chcecie ale żaden z was nie ma takich dokonań jak Pan Senator RP. Jest pierwszym SENATOREM Z Kościerzyny, to dzięki niemu we współdziałaniu ze Starostą powstanie hala sportowa przy LO w Kościerzynie i dzięki jego zabiegom powstanie jednostka Obrony Terytorialnej. Może ktoś kiedyś "go" przeskoczy ale na razie możecie jedynie "pluć jadem" z żalu ha ha ha ha
***
*** 18.10.2017, 22:59
Bonkowski zwany Senatorem został wybrany przez nas i przeze mnie ,ale już wiecej na niego nie zagłosuje ,chyba żewyjmie słomę z butów
A jak z podziałerm majątku
A jak z podziałerm majątku 10.10.2017, 21:14
Zeby nie jego wyborcy ,których olał to Bonkowski sam mógłby sobie co najwyżej podrapać po tyłku i po swoich platfusach . To że jest senatorem zawdzięcza członkom pis
mundek
mundek 8.10.2017, 09:09
Do powyżej na miano Pana jest wymagane odpowiednie zachowanie oraz schowanie słomy w buty
Lodziarz
Lodziarz 20.10.2017, 18:42
odpowiednie jest również wymagany od Ali zwanej Starostą spod Kamiennej Góry i specjalistki od robienia Loda
Senator Bonkowski
Senator Bonkowski 8.10.2017, 14:14
Jest sobą, nie POtrzebuje foto shopu aby się przypodobać i upiększać. Być sobą to najwyższa forma obiektywizmu.
jan
jan 8.10.2017, 07:58
O, tapicer umie pisac! Musisz sie sam bronic, ciemniaku!?

Pozostałe