Zdjęcia pełne miłości dla kościerskiego szpitala

  • 9.10.2017, 09:21 (aktualizacja 09.10.2017 09:25)
  • Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie
Zdjęcia pełne miłości dla kościerskiego szpitala
W chłodne październikowe południe fotograf Jolanta Bork przyniosła do Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie Sp. z o.o. pełne naręcza słońca i uśmiechów. Oddział Noworodkowy i Oddział Położniczo-Ginekologiczny z Pododdziałem Patologii Ciąży obdarowane zostały czterdziestoma zdjęciami, a na nich: przepiękne i eleganckie kobiety w ciąży, uśmiechnięte, pełne spokoju mamy karmiące niemowlęta, maleństwa tak ujmujące słodyczą, że każdy dorosły wzdycha ze wzruszenia. 

- Bardzo się cieszę, że ściany dwóch oddziałów zostaną ozdobione zdjęciami przedstawiającymi to, co jest – jeśli można tak rzec – esencją  pracy wszystkich osób tu zaangażowanych. – mówił Wiktor Hajdenrajch, Prezes Zarządu Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie Sp. z o.o. – Bardzo dziękuję pani Jolancie za przepiękny gest w stronę szpitala oraz pań, które u nas goszczą. 

Zdjęć jest tak wiele, że fotograf część złożyła w szpitalu w połowie września, a drugą cześć przyniosła teraz, na początku października. To poruszający dar, który pacjentki kościerskiego szpitala wzbogaci w pozytywne emocje, a w trudniejszych chwilach pozwoli im optymistyczne spoglądać w przyszłość. Oby więcej takich inicjatyw. 

 

Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe