"Byliśmy zawsze pół kroku do przodu, a teraz próbujemy gonić czas"

Gościem "Przesłuchania" jest były burmistrz Kościerzyny Zdzisław Czucha.

Większość wywiadu poświęciliśmy kościerskiej obwodnicy. Zapytaliśmy byłego włodarza o to, jak ocenia gotową inwestycję. Zdzisław Czucha skomentował również krytykę projektu, odniósł się do komentarzy internautów oraz wywiadu z Waldemarem Bonkowskim. W rozmowie wracamy do tego, jaka była droga do powstania obwodnicy i zastanawiamy się, jak trasa wpłynie na życie w mieście.

Były burmistrz wypowiedział się również na temat obecnej polityki finansowej władz miasta, wobec której jest bardzo krytyczny. Czy wobec tego w przyszłym roku Zdzisław Czucha wystartuje w wyborach? To pytanie również zadaliśmy naszemu gościowi. 

Zapraszamy do oglądania i dzielenia się opiniami w komentarzach.

 

Marta Gerbatowska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (129)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

CZAS NA KOBIETĘ BURMISTRZA
CZAS NA KOBIETĘ BURMISTRZA 6.11.2017, 06:55
Ani pan Czucha ani Michaś ...oni już byli. Pierwszy był Burmistrzem a drugi zarządza Miastem. Teraz czas na kobietę. Dlaczego? Bo u nas tylko kobiety umieją rządzi, mają wyczucie i doświadczenie. Już minął czas na naukę teraz jest czas na pracę.
Janek
Janek 3.11.2017, 23:31
Temu panu ze złodziejskiej Platformy Obywatelskiej (PO) już dziękujemy !
Janek
Janek 3.11.2017, 23:09
Panie Czucha, odkąd stanąłeś w obronie sądów to wiem po jakiej stronie jesteś. Ku formalności dodam - nie po mojej ! Układasz się pan ze sprzedawcami narodu !
Majewski i Czucha
Majewski i Czucha 31.10.2017, 06:46
Rok do wyborów...czas zakończyć umowę z listopada 2014. Wygrać może tylko jeden/a....
Michaś
Michaś 27.10.2017, 18:26
Rok do wyborów a Ty już przegrałeś. Na Majewskiego już nikt nie postawi.
Karol
Karol 27.10.2017, 11:19
Człowieku wstyd że wychylasz swoją głowę, jesteś cynikiem i masz chore ambicje, Twoja pycha i arogancja to aż się wylewa.
A feee
do STOŁEK
do STOŁEK 27.10.2017, 11:02
Samo sedno-dodaj jeszcze puzona i "mafia w komplecie"
Architekt
Architekt 27.10.2017, 08:44
Dzisiaj odpowiem panu Czusze na bezmyślną wypowiedz "jakby dali obwodnicę z pasami 1:1 też bym wziął". Akurat pech chciał samochód popsuł się za wiaduktem ul. Klasztornej naszej ukochanej obwodnicy, drogowcy pchali samochód aż do TESKO super rozwiązanie, co. Budowlaniec, jakim twierdzi być Pan Cz.Z jest niewystarczające w dzisiejszych czasach. Tak jak to było w przeszłości bezmyślne rozwiązania.
MM
MM 26.10.2017, 16:26
Jak go wiedzę to mi się nie dobrze robi
Michaś
Michaś 26.10.2017, 06:40
Już wie, że przegra zatem nie wystartuje w wyborach. Brawo Zdzisław! Tak się robi POlitykę :)
STOŁEK
STOŁEK 25.10.2017, 14:12
Modrzejewski twój człowiek a współpracuj z też z Bonkowskim należało by tą całą klike rozwalić powiazania np. Tocha Radelski Klat Słomiński Stencel I inni
Majewski i Czucha
Majewski i Czucha 25.10.2017, 14:06
Co tam słychać u "naszych wspaniałych"POlityków? Dalej razem współpracują?
Senator na +
Senator na + 25.10.2017, 13:56
Pan Bonkowski jako senator widać że coś robi bo jak mieliśmy pseudo posła Czuche który z wykształcenia jak mówi jest od budownictwa dziwne że zasiadał w komisj rolnictwa . Czucha nic nie zrobił porównując Chojnice mieli Posłów z różnych parti ale tam widać efekty a u nas uzdrowisko uzdrowiciel Czucha
Senator Waldemar Bonkowski
Senator Waldemar Bonkowski 18.10.2017, 06:44
Współpracuje z każdym dla dobra mieszkańców i naszego regionu. Są realizowane inwestycje a kolejne będą realizowane dla systematycznego rozwoju naszego regionu.
Puzon
Puzon 17.10.2017, 19:37
Wykształciuchy za pieniądze podatników?????????????
Może ktoś skontroluje wydatki na dokształcanie za kasę mieszkańców???Zapewne w gronie znajdzie się nasz wizjoner,Piotruś Pan,panna Katarzyna i wielu innych
mieszkaniec
mieszkaniec 17.10.2017, 15:57
tak przy okazji ładna droga powstała od domu Pana Burmistrza do przejazdu kolejowego na Plebance szkoda tylko ze nie wszystkim tak się poszczęściło
m
m 18.10.2017, 10:07
Tak na osiedlu południe zwinęli asfalt.
inka
inka 17.10.2017, 12:46
Potrzebne są dobrze płatne miejsca pracy i tyle. Za najniższą krajową to wszędzie się pracę znajdzie ale weź z tego wyżyj. Powinni ściągać inwestorów . W Kościerzynie jest masa młodych ludzi z bardzo dobry wykształceniem którzy nie chcą jechać na "zmywak" do Angli aby rodzinę utrzymać.
jan
jan 18.10.2017, 10:06
W Trójkącie Przemysłowym powstało za `Majewskiego 6 firm i prawie 200 miejsc pracy. A dlaczego spadło bezrobocie w powiecie?
BŁAD
BŁAD 18.10.2017, 13:00
Bezrobocie spadło gdyż ludzie rano o 5 jadą busami do Trójmiasta do pracy. Poza ty sporo mieszkańców pracuje za granicą a reszta w hipermarketach.
Senator Waldemar Bonkowski
Senator Waldemar Bonkowski 17.10.2017, 11:07
Parlamentarzysta który działa dla Kościerzyny i mieszkańców nie zmieniając poglądów.
KUMPEL
KUMPEL 17.10.2017, 10:30
" w zawodówce,w budowlance byłem ZDOLNYM LENIEM" -tak publicznie mówiłeś Zdzichu o sobie.Dalsza edukacja to już zwykłe cwaniactwo,więc dlaczego uważasz,że jesteś MĄDRY???
Karol
Karol 17.10.2017, 09:10
A czy zauważyliście że Pan Czucha jest jedynie papierowym twórcą ? Realizuje zawsze ale to zawsze ktoś inny . Otrzymał ogromny mandat zaufania od mieszkańców na POSŁA i co zrobił Pan Czucha - wycofał się. Te jego demagogia to zwykły populizm i parcie na przysłowiowe szkło. Cieszmy się że jego już nie ma i nie będzie .
Jak słysze tę jego krytykę bez uzasadnienia to twierdze nadal że ten człowiek zawsze nas mieszkańców uważał za ludzi mało wykształconych i głęboko ufających jego bredniom.
Pan Czucha to kolejny koleś który chciał sobie stworzyć PRYWATNE MIASTO .
Na to nie można pozwolić .

Pozostałe