×

Bolesna porażka UKS PCM 18:41

Bolesna porażka UKS PCM 18:41
Dotkliwą porażką zakończył się sobotni mecz UKS PCM z MKS-em Perłą Lublin. Przyjezdne znokautowały nasze szczypiornistki wygrywając 41:18.

Lublinianki plasują się w czołówce tabeli Superligi, więc wiadome było, że spotkanie w Sokolni nie będzie należało do łatwych. I rzeczywiście - nie była to wyrównana walka. W pierwszej połowie UKS PCM zdołał zdobyć tylko 5 punków, podczas gdy przeciwniczki trafiły do naszej bramki aż 21 razy. 

Dogonienie rywalek okazało się niemożliwe. W 45 minucie Perła wygrywała 32:11. Duża przewaga gości utrzymywała się do końca spotkanie. Mecz zakończył się wynikiem 41:18. Była to szósta wygrana lublinianek w tym sezonie, są one teraz wiceliderkami tabeli. Kościerzynianki mają na swoim koncie tylko jedno zwycięstwo, co stawia nas na przedostatniej pozycji w klasyfikacji Superligi.

 

Marta Gerbatowska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jurek
Jurek 25.10.2017, 08:04
Cieszmy się gdy wygrywają ale należy wspierać i mocno kibicować gdy przegrywają. Krytykują tyko ci co nie wiedzą co to sport. Powodzenia, dziewczyny idźcie dalej tę drogą wraz z trenerem. Duży szacunek.
Aurelia
Aurelia 25.10.2017, 10:40
Dobrze, że Męczykowski działa i to nie tylko w sporcie. Takich ludzi nam potrzeba. Prawdziwych działaczy, a nie tylko bajkopisarzy.
Marta
Marta 25.10.2017, 14:32
też tak uważam, mądrze napisane, takich ludzi nam właśnie potrzeba
fur
fur 24.10.2017, 16:47
Kibic podam ci adres do kocborowa,nawet zawiozę
Kibic
Kibic 24.10.2017, 14:28
A tak niewiele brakowało w tym meczu. Tylko 23 rzuty karne i by był remis. Ale to nic, jesteśmy na drugim miejscu, od końca, ale zawsze na drugim. Jeżeli wyprzedzimy KPR Gminy Kobierzyce to będziemy już na 3.
Do kibica
Do kibica 24.10.2017, 17:31
Dziewczyny się starają. Przegrać wysoko z dobrym zespołem to nie wstyd. Mamy zespół w Superlidze. Powinniśmy być z tego dumni.
Mark
Mark 24.10.2017, 15:59
Matko jedyna aleś napisał. Jedno jest pewne dzięki Męczykowskiemu mamy drużynę w super lidze. To jest fakt. To on walczy o drużynę i to on walczy z drużyną. Dobrze, że są tacy ludzie pełni pasji i chęci do działania.
Panie Darku
Panie Darku 24.10.2017, 07:26
Proszę się nie przejmować krytyką. Najwięcej wrogów ma Pan PO stronie swoich kolegów. Głowa do góry i naprzód!
Myślę
Myślę 24.10.2017, 09:38
że Męczykowski nie przejmuje się takimi nędznymi anonimowymi wpisami. Widać jak dużo robi dla sportu i dla regionu, jak dużo robi dla lokalnej społeczności, a to pokazuje jakim jest człowiekiem. Przede wszystkim wytrwałym i pracowitym. Byle tak dalej.
ojej
ojej 23.10.2017, 21:57
Darek co się stało? znów sędzia ustawiony anty na Ciebie?
Marek
Marek 24.10.2017, 06:20
W tym meczu widać było wysoki poziom drużyny przeciwników. No ale na sporcie chociaż minimalnie trzeba się znać, aby coś mądrego napisać. Powodzenia życzę drużynie i dalszej woli walki i zwycięstw oczywiście.
Anka
Anka 23.10.2017, 19:41
Przeraża mnie głupota co niektórych ludzi. Piszą na tematy, na których się nie znają. Lubią krytykować i pewnie przez to dają upust swoim frustracjom. Przykre to jest, ale prawdziwe.
fur
fur 23.10.2017, 18:02
Kibic,ty to jesteś jełop,przepraszam jak obraziłem jełopa
Ja
Ja 23.10.2017, 15:58
A gdzie wypowiedź trenera ?
Oli
Oli 23.10.2017, 20:48
Szacun dla Męczyka. Facet o drużynę niesamowicie walczy mimo braku kasy, mimo kontuzji zawodniczek zawsze robi wszystko dla zespołu. To trzeba mieć naprawdę niezwykle silny charakter i pasję.
Kibic
Kibic 23.10.2017, 14:46
Brawo, wynik dzielnie walczyły:41 nie jest taki zły. Tym bardziej że boisko było złe i piłka była bardzo zła. No i sędziowie całkiem źli. Gwizdali jak nie powinni, jak powinni to nie gwizdali, a jak zagwizdali to nie było słychać.
szlemik
szlemik 23.10.2017, 18:46
Chyba ANTY-Kibic ??!! Dzięki naszym ambitnym Dziewczynom , grającym w dużym osłabieniu , mógł za darmo oglądać w pełni zawodowy zespół znany w całej Europie ! W składzie miał PÓŁ reprezentacji Polski . Uważam ,że blamażu nie było.
Kibic
Kibic 23.10.2017, 19:11
To jest słuszna racja. W Kościerzynie oprócz słynącej z porażek drużyny mamy również inne powody do dumy: znany obecnie z listu słynny sędzia, słynny starosta znany z prac interwencyjnych, słynna posłanka głosujące ekstraordynaryjnie, słynąca z zapachów oczyszczalnia itd. Blamażu brak, BRAWO MY !!!!!!!!!
Mariusz T
Mariusz T 23.10.2017, 19:22
Ta według Ciebie słynna z porażek drużyna, to superliga. Aby się do niej dostać i utrzymać ciężko pracowała. Super liga to mecze, treningi, walka wielu dziewczyn, ich trenera i wielu zaangażowanych w to osób. Jeżeli Ty masz takie osiągnięcia jak ta drużyna i jej trener, to napisz o nich. Jeżeli nie masz się czym chwalić to zamilcz nieudaczniku.

Pozostałe