×

UKS PCM przegrywa z Koszalinem 23:36

UKS PCM przegrywa z Koszalinem 23:36
Nie udało się przerwać złej passy kościerskich szczypiornistek. UKS PCM przegrał kolejny mecz. Tym razem lepszy okazał się zespół z Koszalina. Wynik sobotniego spotkania to 36:23 dla Energii AZS.

Początek spotkania dawał nadzieję na wyrównany pojedynek. UKS-owi udało się wyjść na prowadzenie 4:2. Po kwadransie gry na tablicy widniał już remis 6:6 i od tego momentu przyjezdne zaczęły oddalać się od gospodyń. Po pierwszej połowie koszalinianki wygrywały 16:11.

Po przerwie nasza drużyna walczyła z całych sił, ale AZS dobitne potwierdził, że drużyna jest w świetnej formie, odnosząc czwarte z rzędu zwycięstwo. Trzynastobramkowa strata 23:36 to kolejna bolesna przegrana UKS PCM. Braki kadrowe drużyny stają się coraz bardziej widoczne.

Za dwa tygodnie UK SPCM zmierzy się ze znajdującym się na 6 miejscu w tabeli Szczecinem. Dziewczyny zapowiadają, że nie mają najmniejszego zamiaru składać broni i będą dalej walczyć o zwycięstwa. Pomóc możemy im wiernym dopingiem!

 

Marta Gerbatowska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

szlemik
szlemik 7.11.2017, 12:19
Prawdziwi kibice, znający się na realiach piłki ręcznej są bardzo zadowoleni ,że mamy tak zdolną i waleczną drużynę. To głównie dzięki Trenerowi i Głównemu Sponsorowi mamy tą drużynę w Superlidze. Zagrożeniem jest coraz mniejsze zainteresowanie Włodarzy Regionu jedyną Drużyną na najwyższym szczeblu rozgrywek w Polsce. A trener musi być optymistą !!!! Inaczej dawno by to rzucił . Wierzymy w UKS-PCM !!!!!
m
m 7.11.2017, 19:22
w jakiej "szkole" uczyłeś się ortografii?
Pandora
Pandora 7.11.2017, 12:54
Święte słowa Szelmiku. Człowiek włożył masę pracy i życia w ten zespół, to dzięki niemu jest w superlidze. Jedyne czego mu trzeba to wsparcia finansowego, a reszta się da.
Jumpo
Jumpo 7.11.2017, 13:20
U Męczykowskiego jest tak, że dużo robi, działa, godzi, pomaga, a do tego ma czas na drużynę i na firmę. Jego konkurenci polityczni słabo mogą się wykazać takimi działaniami więc ich żółć zżera i dają sobie upust frustracjom na takich forach.
Jarząbek Wacław
Jarząbek Wacław 7.11.2017, 17:23
Łubudubu łubudubu niech żyje nam trener naszego klubu, niech żyje nam.
Knot
Knot 7.11.2017, 20:59
A pewnie niechaj żyje jak najdłużej, bo tacy ludzie są potrzebni.zarówno w sporcie jak i w polityce.
kibic
kibic 6.11.2017, 22:50
Z jakim Szczecinem? Nie ma takiej drużyny w Superlidze.
kibic
kibic 7.11.2017, 16:25
Pogoń Szczecin.
Aida
Aida 6.11.2017, 22:02
Nasza drużyna, nasze dziewczyny, nasza super liga nawet na 2 miejscu od tyłu. Dojść do tego miejsca to sukces. BRAWO
Mierny kibic
Mierny kibic 6.11.2017, 21:06
Jesteśmy z Wami na złe i na złe. Jesteście już na 2 miejscu (od końca), czekamy na dalsze sukcesy UKS IBMPS3, mamy nawet hasło dla zespołu - gloria victis.
rozumek
rozumek 6.11.2017, 15:18
Zlikwidować sprzedaż papierosów na sztuki dzieciom w Saloniku Prasowym w Kościerzynie na ul.Swiętojańskiej.Efekty będą,ale za parę lat.
Ja
Ja 6.11.2017, 17:00
I NA KARTUSKIEJ!!!
Olek
Olek 6.11.2017, 14:41
najważniejszy jest optymizm trenera- wszystko było ok.-zawsze cosik brakuje a wg mnie należy zmienić trenera i wtedy wszystko się uda
Jola
Jola 6.11.2017, 19:09
Prawdziwi kibice będą z Wami na dobre i na złe, wolimy jednak na dobre. Trener zaś jest rewelacyjny bo drużynę doprowadził do super ligi. To jest niesamowity wyczyn. Gratulacje dla niego i dla drużyny.
prawdziwy kibic
prawdziwy kibic 6.11.2017, 14:30
nie zabrakło waleczności. Dziewczyny jestem z Was dumny. To będzie na pewno ciężki sezon, ale na prawdziwych kibiców zawsze możecie liczyć.
kibic
kibic 6.11.2017, 14:25
Pechowa 13, zabrakło tylko 13 karnych do remisu. Zabrakło tylko trochę szczęścia, no i może trochę umiejętności, nieco kondycji, minimalnie taktyki, ciut ciut techniki ale tylko trochę.

Pozostałe