×

W sobotę Powiatowe Obchody Narodowego Święta Niepodległości

  • 9.11.2017, 11:11 (aktualizacja 09.11.2017 12:32)
  • Starostwo Powiatowe w Kościerzynie
W sobotę Powiatowe Obchody Narodowego Święta Niepodległości
Władze Samorządowe Powiatu Kościerskiego serdecznie zapraszają do udziału w Powiatowych Obchodach Narodowego Święta Niepodległości w dniu 11 listopada 2017 r.

Uroczystości rozpoczną się o godz. 12.00 uroczystą Mszą Świętą w intencji Ojczyzny w Kościele pw. Zmartwychwstania Pańskiego w Kościerzynie. Ok. godz. 13.00 odbędzie się przemarsz korowodu ulicami miasta (Świętojańska, Rynek, Gdańska, Wojska Polskiego, Dworcowa) pod przewodnictwem Orkiestry Dętej „Begama” z Powiatowego Zespołu Szkół Nr 1 w Kościerzynie, do Grobu Nieznanego Żołnierza i Pomnika Chrystusa Króla, gdzie złożone zostaną wiązanki kwiatów.


Jak co roku, obchodom Święta Niepodległości towarzyszyć będzie Strzelanie o Tarczę i Szablę Starosty Kościerskiego, organizowane przez Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Kościerzynie oraz Rajd Niepodległości, organizowany już po raz dziesiąty.


Rozpoczęcie Rajdu odbędzie się o godz. 14.15 w Ogródku Jordanowskim, natomiast na finał Rajdu zapraszamy do Hali Sportowej „Sokolnia” w Kościerzynie, gdzie przygotowano liczne atrakcje dla uczestników i publiczności.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystościach!

 

Starostwo Powiatowe w Kościerzynie

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

TYLKO KOBIETA na BURMISTRZA
TYLKO KOBIETA na BURMISTRZA 13.11.2017, 07:32
To oczywiste! Czy jeszcze ktoś ma jakieś wątpliwości?
LIII
LIII 11.11.2017, 13:18
Do LII
Kasia,Kasia !!!!
jan
jan 11.11.2017, 11:08
NA TEN SALONIK NA ŚWIĘTOJAŃSKIEJ TO TRZEBA ZGŁOSIĆ GDZIEŚ WYŻEJ. ZBYSZEK ZIOBRO NA PEWNO ZROBIŁBY POŻĄDEK.
też kobieta
też kobieta 10.11.2017, 08:17
a ja się pytam gdzie jest JANUSZ??? W ZK CZY EMIGROWAŁ???
też kobieta
też kobieta 10.11.2017, 08:15
a ja się pytam gdzie jest JANUSZ-ZGŁOSIŁ SIĘ W ZK CZY EMIGROWAŁ???
TYLKO KOBIETA na BURMISTRZA
TYLKO KOBIETA na BURMISTRZA 9.11.2017, 16:15
Czas zmian nadchodzi!
Times
Times 9.11.2017, 22:35
Znowu kobieta ???!!!! Niech w końcu burmistrzem zostanie chłop z jajami !!!
nie-po-radna
nie-po-radna 9.11.2017, 17:07
Na dobranoc bajka dla niegrzecznych wyborców: Siedzi sobie pewna radna i myśli: jak tu rozpocząć kampanię? Ale tak, żeby było "światowo", żeby wyglądało na to, że wiem, co robię. Myśli, myśli i... pewnie nie wymyśliła, ale podpowiedział jej kolega radny. -Zacznij zatruwać internet wpisami o tym, że teraz czas na kobietę burmistrza! - powidział stanowczo. - Wpisuj swoje infantylne posty absolutnie wszędzie! Gdzie tylko się da! Temat święta - wpisuj, temat jak lepić pierogi - wpisuj, problemy z wypróżnianiem- wpisuj. Wpisuj absolutnie wszędzie. Pamiętaj, że kłamstwo powtarzane 100 razy dla niektórych może stać się prawną!"
Jak powiedział, tak zrobiła. Czemu nie? Przecież i tak nikt nie podejrzewa, kim jest autorka postów. Przecież nikt się nie domyśli, nikt nie przejrzy jej sprytnego planu! Przecież w tym mieście nikt nie ma rozumu, a tylko oni we dwoje są genialni! Jakie miasto, taki marketing polityczny. Heh....
Lll
Lll 11.11.2017, 11:22
Karina czy Kasia ?
Od lil
Od lil 11.11.2017, 11:46
Bolek czy Lolek?
wnikliwy Kaszub
wnikliwy Kaszub 10.11.2017, 07:43
100/100 Pozdrawiam

Pozostałe