×

"Kościerzyna zawsze pomaga"

O tym, co wkrótce wydarzy się w naszym mieście rozmawiamy z dyrektorem Kościerskiego Domu Kultury Janem Dittrichem.

Zaczynamy od Szlachetnej Paczki. Wkrótce kolejny finał tej charytatywnej akcji. Czy liczba potrzebujących rodzin w naszym powiecie maleje? Jaki jest odzew darczyńców?

3 grudnia przyjadą do nas Mikołaje na motorach. Jakich atrakcji możemy się spodziewać?

Zapraszamy też na zabawę andrzejkową w Strzelnicy oraz mówimy o ofercie adwentowo-świątecznej przygotowanej przez KDK.

 

 

Marta Gerbatowska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

fabi22
fabi22 7.12.2017, 23:38
Czekamy!!! na linki filmików dotyczące sprzedaży dzieciakom papierosów na sztuki w Saloniku Prasowym na Świetojańskiej w Kościerzynie!
my88
my88 5.12.2017, 09:33
UWAGA BĘDZIE HIT-W NAJBLIŻSZYM CZASIE OPUBLIKUJEMY FILMIKI,JAK TO SPRZEDAJE SIĘ DZIECIOM PAPIEROSY NA SZTUKI I INNE NIEDOZWOLONE ART.-W SALONIKU PRASOWYM PRZY UL.ŚWIĘTOJAŃSKIEJ W KOŚCIERZYNIE.OBSERWUJCIE PORTAL.PRZEDE WSZYSTKIM WŁODARZE MIASTA.
panie Piechowski...
panie Piechowski... 29.11.2017, 06:20
... w Powiecie umieją złożyć dokumenty dobrze wypełnione i dostać dofinansowanie do projektów drogowych. Nie boją się remontować głównej drogi: Mały Klincz - Wielki Klincz do ulicy Słonecznej a w przyszłym roku Kościerzyna - Wdzydze. A w Gminie? Tylko drogi osiedlowe?
K1234
K1234 27.11.2017, 16:12
JANUSZ-JANEK MOŻE TY Z POLICJI I SAM TAM KUPUJESZ HA HA.
Jan
Jan 27.11.2017, 13:19
Zgadzam się z komentarzami poniżej. Dodałbym w tej samej sprawie jeszcze kiosk na Kartuskiej. Tylko po co Pan nieustanie wypisuje tu komentarze. Niech będzie Pan odpowiedzialny i zgłosi to na policję a nie zaśmieca tu portal!
katarzyna1
katarzyna1 27.11.2017, 11:52
W ty saloniku na Świętojańskiej sprzedawca trzyma nawet psa,a nieletnim dzieciakom podaje brudnymi paluchami te pojedyncze fajki.CHOROBA BRUDNYCH RĄK murowana.Sanepid do PRACY!!!
daria
daria 27.11.2017, 10:16
Panie Dittrich POMAGAMY?-Dajecie przyzwolenie na sprzedaż dzieciom w Saloniku Prasowym na Świętojańskiej papierosów na sztuki bez akcyzy oraz innych niedozwolonych artykułów.Władze w Kościerzynie omijają ten problem.Nie zależy Wam na zdrowiu małoletniej młodzieży.Chora Władza!-Chore Dzieci!
Majewski i Piechowski
Majewski i Piechowski 25.11.2017, 13:16
Działania dla nas? Cena wody i kanalizacji w górę... cena za śmieci w górę... duże dofinansowania dla stolemów, tablic dwujęzycznych, witaczy, kajakiem przez.... i wielu innych udanych i rozwijających nas inwestycji. BRAWO!
gacio
gacio 26.11.2017, 21:59
w tym wpisie widać sporą tęsknotę do Korzenia, Tkaczyka, Czuchy, Paluszynki, Barylki i Stencelka - ale ich juz nie ma. pozamykani, na emeryturachhhh albo w poszukiwaniu łownej zwierzyny...
gacio, "w tym wpisie widać..."
gacio, "w tym wpisie widać..." 27.11.2017, 06:40
..., że nie wiesz co piszesz. Piechowski od zawsze "trzymał" się Stencla i wspólnie działali przy UW a Majewski zabiegał o poparcie Tkaczyka...
Panie Dittrich...
Panie Dittrich... 25.11.2017, 13:09
..."Kościerzyna zawsze pomaga" a komu???
Znajomy królika...
Znajomy królika... 25.11.2017, 13:11
...swoim?

Pozostałe