×

Wypadek na trasie Wielki Klincz-Dębogóry

Wypadek na trasie Wielki Klincz-Dębogóry
W piątek około 14.00 doszło do wypadku na trasie z Wielkiego Klincza do Dębogór.

Policjanci ustalili, że 29-latek jadący mitsubishi po zakończonym manewrze wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego uderzył w bok drzewa i zahaczył o audi, którym kierował 20-latek. 29-letni kierowca mitsubishi został ranny i trafił do szpitala. Policjanci zatrzymali prawo jazdy sprawcy wypadku.

 

Marta Gerbatowska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (40)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Janek
Janek 30.11.2017, 18:59
Teraz bez prawka, bez auta - pozostanie mu najpewniej raczenie się widokiem naszym pięknych Kaszub zza szyb PKS'u ;-). Ekologiczniej :-). Nie żebym był złośliwy. Pajacowanie, głupkowanie to najlepszy sposób na zdobycie poważania i szacunku jedynie wśród idiotów.
do janka
do janka 30.11.2017, 22:03
prawo jazdy jest wstrzymane a nie zabrane, czytanie ze zrozumieniem się kłania pajacu!! Pozatym Bartek ma czy jeździć spokojna twoja rozczochrana!!
Janek
Janek 30.11.2017, 18:46
Takich narwanych przygłupów powinno się zamykać od razu w ***. Prewencyjnie - puki jeszcze nikogo nie zabili.
tango2107
tango2107 2.12.2017, 09:27
Janek napisz proszę gdzie mogę cie spotkać!
Tasman
Tasman 29.11.2017, 22:00
Komentarz do Bobi 10 nie zgrywaj swietego bo teraz kazdy jest madry
panie Piechowski...
panie Piechowski... 29.11.2017, 06:13
... stan drogi jest zatrważający! Tą drogę powinno się zamknąć gdyż jest niebezpieczna!
Hanys
Hanys 28.11.2017, 21:49
Jakim prawem przy drogach stoją takie wielkie drzewa? Gdzie są władze tego regionu?
Piechowski wie...
Piechowski wie... 28.11.2017, 20:39
... że tam dojdzie do tragedii ale NIC nie robi tylko dba o pijar i stawia na kajaki i tablice dwujęzyczne... żal tych ludzi co mieszkają przy tej drodze.
Aaaa
Aaaa 28.11.2017, 19:25
Nie raz Bartek porusza się drogami Wielkiego Klincza z bardzo nadmierna prędkością. Nie raz gdy jeździł do pracy mijał po drodze znak ograniczenie do 30 a mimo to można powiedzieć że jeździł 3 razy szybciej. A pamiętajmy że w drodze do pracy mija ulice gdzie są dzieci. Dobrze że sam gdzieś walnął a nie w jakieś dziecko które niejednokrotnie uciekało widząc jego samochód. Skoro ktoś ocenił sprawcę kolizji i zabrał prawo jazdy to sprawa chyba została zakończona a są świadkowie którzy widzieli całe zdarzenie więc bez sensu wysuwać domysły dlaczego właśnie ta a nie inną strona. Wiadomo swój broni swego ale winę należy z chonorem przyjąć na barki
Jacy
Jacy 1.12.2017, 19:20
Ciekawe jakcy swiadkowie .... :D
xxx
xxx 28.11.2017, 21:54
nie sprawa nie została zakończona, tylko jest w toku. naprawde macie nudne życie skoro siedzicie i piszecie na forum farmazony.
Lewnik.
Lewnik. 28.11.2017, 19:47
To nieprawda, to oczernianie tego kierowcy. Obowiązkiem kierowcy audi było zjechać na pobocze widząc w lusterku sportowy wóz, obowiązkiem drzewa było odsunąć się na bezpieczną odległość, obowiązkiem drogi było wyprostować się, a obowiązkiem zarządcy drogi było zrobić ogumowane barierki i znaki ostrzegawcze przed nisko latającymi sportowymi wozami (Art. 3 ustęp 2, kabina 3, Ustawy o wozach sportowych i ich wspaniałych kierowcach), (ale chonor jednak pisze się przez samo h).
tango2107
tango2107 28.11.2017, 14:05
A to ciekawe ze dziennikarz tego szmatlawca twierdzi że 29latek jest sprawcą tego wypadku skoro jeszcze wszystkich nie przesluchano jest to tylko i wylacznie opinia pani która opublikowała ten artykuł a nie opinia policji więc pani MARTO niech pani przestanie wprowadzać opinie publiczna w błąd
Artykuł
Artykuł 29.11.2017, 09:29
"Policjanci ustalili, że" - wyraźnie jest napisane, że to ustalenia policji, a nie opinia autora artykułu.
walc2018
walc2018 28.11.2017, 17:50
To policjanci zatrzymali mu prawo jazdy tak dla beki ?
Piechowski wie...
Piechowski wie... 28.11.2017, 07:00
..., że ta droga nadaje się tylko do remontu ale WYBRAŁ INNĄ DROGĘ DO REMONTU: Z WIELKIEGO PODLESIA DO WIELKIEGO KLINCZA oraz z MAŁEGO KLINCZA DO ULICY SŁONECZNEJ W WIELKIM KLINCZU...
panie Piechowski...
panie Piechowski... 28.11.2017, 06:51
... stan drogi jest zatrważający! Tą drogę powinno się zamknąć gdyż jest niebezpieczna!
wnikliwy Kaszub
wnikliwy Kaszub 29.11.2017, 08:40
Z pretensjami do starosty - to powiatowa droga.
Karol
Karol 27.11.2017, 23:03
Ciekawe jakich swiadkow... pewnie kierowcow
tango2107
tango2107 28.11.2017, 13:41
Karol zdziwisz sie bo są osoby które całe to zdarzenie widziały
misiek
misiek 27.11.2017, 23:21
jeżeli się to Ciebie nie tyczy to nie powinno Cie obchodzić.
koko
koko 27.11.2017, 21:53
to czemu audi ma z prawej strony uderzenie pasujace do przodu eclipsa jak by kto nie wiedzial co to za auto a nie z lewej jak go wyprzedzal i audi jest z przodu a nie z tylu auta wyprzedzajacego
Cywil
Cywil 28.11.2017, 10:06
Jak była fizyka to byłeś chory pewnie co ?
abcd
abcd 27.11.2017, 23:20
dokładnie
koko
koko 27.11.2017, 21:47
Bobi10 pajac to jestes ty nie wierz jak było to nie gadaj nie każdy jezdzi jak pizd......tak jak ty
Adi
Adi 27.11.2017, 20:25
Ludzie zajmijcie się swoim życiem! Chyba że go nie macie.
Bobi10
Bobi10 27.11.2017, 18:48
Zabiorą pajacowi prawko to się nauczy jeździć przepisowo mógł kogoś zabić
tango2107
tango2107 28.11.2017, 10:57
Jak nie ogarniasz tematu to sie nie wpier...PAJACU!!!
G57
G57 28.11.2017, 20:47
Jak brak argumentów, to stosuje się inwektywy.
wrrr
wrrr 27.11.2017, 23:19
a z kąd pewność że nie jechał przepisowo? wyprzedzał w miejscu do tego dozwolonym pajacu!!
lll
lll 27.11.2017, 14:40
Zawsze szybko jeździł to i w końcu musiało się coś stać. Może się opamięta.
tango2107
tango2107 28.11.2017, 13:36
Do ||| a to bardzo ciekawe sam widziałem jak ***sz jak po*** a oczerniasz innych trochę pokory
Mitsumaniak
Mitsumaniak 28.11.2017, 09:58
Że ktoś jeździ szybko, to nie znaczy że jeździ źle, bądz niebezpiecznie. Mitsubishsi eclipse to auto sportowe, nie tylko szybciej się rozpedza, ale również szybciej hamuje i zwalnia niz autko cywilne.
Sapiensmaniak
Sapiensmaniak 28.11.2017, 13:10
U nas w mieście ten samochód nie uchodzi za sportowy, może na prowincji to i tak. Do sportowego samochodu potrzeba tez sportowych umiejętności, niestety. Codzienne ściganie się z wiejskim psami i kurami nie podnosi tych umiejętności, niestety.
Cywil
Cywil 28.11.2017, 10:04
Autami sportowymi jeździ się na torach sportowych w sportowym stylu, na cywilnych drogach jeździ się w sposób cywilny.
1222a
1222a 28.11.2017, 12:08
Cywil zajmij sie swoim życiem znawco od siedmiu boleści.
Cywil
Cywil 28.11.2017, 12:58
Zajmuję się swoim życiem dobrze, i nawet nie próbuję odbierać go innym swoim bolidem przestrzegając cywilnych przepisów.
Polakicebulaki
Polakicebulaki 27.11.2017, 16:36
Zamknij *** gdyby tak w twojej rodzinie się stało to byś inaczej mówił , to ustalenia z góry narazie Wiec zamknij ryj
1234
1234 27.11.2017, 15:13
żenujące
1234
1234 27.11.2017, 14:03
Najpierw niech policja wszystkich świadków przesłucha a potem coś ustala.!!!!!

Pozostałe