Wielki Klincz. Mikołajkowy Turniej halówki

  • 11.12.2017, 15:18 (aktualizacja 11.12.2017 15:31)
  • Urząd Gminy Kościerzyna
Wielki Klincz. Mikołajkowy Turniej halówki
10 grudnia 2017 roku w Hali sportowej w Wielkim Klinczu odbył się VII Turniej Mikołajkowy w piłkę nożną halową roczników 2010 i młodsi oraz 2008-2009. Na zaproszenie Zakładu Sportu, Kultury i Turystyki odpowiedziało łącznie dziesięć drużyn.

Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”. W grupie „starszej” bezkonkurencyjna okazała się drużyna Olimpijczyka Skorzewo, która wygrała wszystkie mecze nie tracąc przy tym żadnej bramki. Na drugim miejscu z dziewięcioma punktami uplasowali się piłkarze z Wielkiego Klincza, brązowy medal wywalczyli piłkarze Ceramika Łubiana. W grupie „młodszej” na najwyższym stopniu podium stanęli zawodnicy z Kościerzyny, którzy w bezpośrednim meczu zdobyli jedną bramkę więcej niż piłkarze Santany Wielki Klincz. Na trzecim miejscu uplasowali się zawodnicy Wdy Lipusz.

Wśród zawodników każdej z grup wyłoniony został najlepszy strzelec oraz najlepszy bramkarz turnieju. W roczniku 2010 tytuł króla strzelców zdobył Szymon Szachta z Ceramika Łubiana. Najlepszym bramkarzem wybrany został Miłosz Ramczykowski. Wśród zawodników rocznika 2008-2009 najlepszym strzelcem został Filip Piankowski z Santany Wielki Klincz. Statuetkę najlepszego bramkarza otrzymał Michał Wąsowicz.

Organizatorzy przy współpracy ze Świętym Mikołajem zagwarantowali wszystkim uczestnikom słodkości oraz nagrody rzeczowe.

 

Urząd Gminy Kościerzyna
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

O północy z piątku na sobotę zaczyna się cisza wyborcza, która trwa do godziny 21.00 w niedzielę. W tym czasie zabronione jest prowadzenie agitacji, dotyczy to także internetu. W związku z tym dodawanie komentarzy na stronie koscierzyna24.info jest wyłączone.

Pozostałe