Otwarty Puchar Gdańska. 5 medali dla kościerskich karateków

  • 15.12.2017, 10:56 (aktualizacja 15.12.2017 11:27)
Otwarty Puchar Gdańska. 5 medali dla kościerskich karateków
10 grudnia w Hali Sportowej Judo AWF Gdańsk odbył się Otwarty Puchar Gdańska, organizatorem był Gdański Klub Kyokushin Karate Prowadzony przez shihan Bogusława Jeremicza 5 dan. W Zawodach wzięło udział 17 klubów w tym także Kościerski Klub Kyokushin Karate.

Nasz Klub reprezentowało 9 zawodników:

Karolina Wajer zajęła I miejsce w kategorii Kumite 11-12 lat -35kg

Mikołaj Ugowski zajął II miejsce w kategorii Kumite 13-14 lat + 45kg

Szymon Lubecki zajął III miejsce w kategorii Kumite 9-10 lat - 33kg 

Amelia Czapiewska zajęła III miejsce w kategorii Kumite 11-12 lat -35kg

Marta Kryszyńska zajęła III miejsce w kategorii Kumite 11-12 lat +35kg

Paulina Lubecka zajęła IV miejsce w kategorii Kumite 11-12 lat -35kg

Patrycja Piesik zajęła IV miejsce w kategorii Kumite 13-14 lat +40kg

Amelia Kreft i Eryk Moltzan

Walki były prowadzone na wysokim poziomie tym bardziej sukces naszych zawodników bardziej cieszy. Wszyscy wykazali się odwagą i pokazali prawdziwego.

Już niedługo będziemy mogli dopingować Naszych Karateków w Kościerzynie, 17 marca odbędą Mistrzostwa Polski Północnej Polskiej Federacji Kyokushin Karate. Spodziewamy się ponad 200 zawodników i sporo dobrych walk.

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

O północy z piątku na sobotę zaczyna się cisza wyborcza, która trwa do godziny 21.00 w niedzielę. W tym czasie zabronione jest prowadzenie agitacji, dotyczy to także internetu. W związku z tym dodawanie komentarzy na stronie koscierzyna24.info jest wyłączone.

Pozostałe