Piątek, 20.04.2018, imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

"Potrafimy stanąć ponad podziałami"

"Potrafimy stanąć ponad podziałami"
Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Dariuszem Męczykowskim - radnym Sejmiku Województwa Pomorskiego, Przewodniczącym Szkolnego Związku Sportowego w Gdańsku, trenerem UKS PCM Kościerzyna oraz dyrektorem Zespołu Szkół w Nowej Karczmie.

Rozmawiamy o formie UKS PCM. Nasz zespół znajduje się na przedostatnim miejscu w tabeli PGNiG Superligi. Czu uda si przerwać złą passę, a zespół utrzyma się w najwyższej klasie rozgrywek piłki ręcznej?

Jak udało się tegoroczne spotkanie wigilijne samorządowców województwa pomorskiego?

Wracamy do nawałnicy, czy ta tragedia dała do myślenia wojewódzkim władzom?

Pomorskie jest liderem w zdobywaniu unijnych pieniędzy, czy nasz powiat i miasto również potrafią po nie sięgać?

 

Marta Gerbatowska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

M. W.
M. W. 14.01.2018, 15:45
p. Mach narzeka na ilość pozyskanych środków, a p. Męczykowski się chwali pozyskanymi środkami. Dziwna opozycja.
http://www.koscierzyna24.info/wiadomosci/1824,nie-wykluczam-tego-ze-bede-kandydowal-na-stanowisk
WASAL
WASAL 7.01.2018, 11:12
W zamian za lenno wasal zobowiązywał się służyć wiernie seniorowi radą i pomocą orężną.
kościerzak
kościerzak 5.01.2018, 18:46
Nic się w tut.mediach,lokalnej tv i nigdzie nie mówi się że w szpitalu kościerskim brakuje lekarzy ,tłumy w Sor,obsada lekarska zabezpieczająca oddziały musi zostawiać pacjentów w oddziałach-wewnętrzny,kardiologia neurologia i schodzić do Sor.Tragedii ludzkiej doczekamy się niedługo-zależy tylko od tego gdzie zdąży lekarz.Burmistrz,Starosta albo nie wiedzą albo udają że nic nie wiedzą bo tak wygodnie, w razie czego oni o sytuacji nie wiedzą.Czas się w takim razie zorientować w sytuacji,szlachta z UM i Starostwa idzie bez kolejki po odpowiednich telefonach.Natomiast o dobrych humorach lokalnej władzy i szefostwa Szpitala ponoć poszły już pisma do NFZ i DOBREJ ZMIANY
mel
mel 28.12.2017, 22:17
Daro je wporzo
Kaszeba
Kaszeba 29.12.2017, 06:11
Jo jak ja patrzę na tych naszych polityków, na to wszystko co się tutaj dzieje, to coraz bardziej zaczynam doceniać, że mamy takiego Darka. Facet się ani na Jotę nie zmienia, robi to co robił, wciąż, działa, działa, działa i chyba to ostatni dinozaur, co tyle robi właśnie dla naszego najbliższego regionu
Jolka
Jolka 29.12.2017, 08:55
i ja doceniam Darka za całokształt, za działania nie tylko w sporcie ale i te dla szpitala, te dla Kościerzyny, te dla budowy dróg, no i za pomoc jaką on niesie nie tylko dzieciakom
Piotr
Piotr 23.12.2017, 20:14
Wywiad jest ciekawy i właśnie dotyczy tego co nas otacza. Najważniejsze, że działa dla ludzi i próbuje ludzi łączyć właśnie dla działania i za to go cenię.
Kaszuba
Kaszuba 23.12.2017, 10:03
Wysłuchałem tego. Niestety nie było tu nic, co zaadresowane by było do przeciętnego zjadacza chleba. Wszystko jakby oderwane od trosk zwykłego człowieka. Myślę zatem, że te wszystkie samorządy, sejmiki i inne zgromadzenia robią wszystko aby zadowalać się i rozkochiwać w samym sobie. Sztuka dla sztuki.
Jola
Jola 23.12.2017, 08:56
Jak dla mnie nie tylko dobrze gada ale i robi to co obiecał, działa na całego. Zobacz chociaż na to ile zrobił dla naszego szpitala, nie mówiąc o reszcie jego działań
popek
popek 22.12.2017, 21:02
I ty myślisz że ciemna masa kupi te bajki o wspaniałym marszałku i skutecznym darku. Tylko własne koryto. Ile sam dostałeś kasy z unii na swoje rybaczówki i inne biznesiki? Ile? Taki jesteś bezinteresowny?
Strazak
Strazak 22.12.2017, 20:55
Nie moge juz sluchac tych bzdur. Jaka pomoc dla strazy? To pare pilarek. Jak marszalek wspiera OSP? 500 tys rocznie dofinansowania do zakupu wszystkich samochodow w roku. To kpina i dowod pogardy dla strazakow. W RPO zadnych mozliwosci projektow dla OSP. Inne wojewodztwa dokladaja OSP po 20 a nawet 40 milionow rocznie. Struk i PO gardza ochotnikami.
Strażak
Strażak 23.12.2017, 10:28
Mi tego słucha się dobrze, bo prawdę gościu mówi, no i tak dla informacji, jak nie możesz tego słuchać, wystarczy wyłączyć wywiad... nie zmuszaj się do czegoś co tobie nie odpowiada
chochlik
chochlik 22.12.2017, 20:30
Darek gada jak jakiś adwokat!!!!!!!!!!
chochloik
chochloik 23.12.2017, 08:08
Bełkot bez ładu i składu.
Zgadzam się z chochlikiem
Zgadzam się z chochlikiem 23.12.2017, 00:02
Masz rację gada jak adwokat i to dobry adwokat. Widać u niego dużą wiedzę, ale i skromność. Potrafi przy tym pozostać sobą.
Mariusz Zagórski
Mariusz Zagórski 22.12.2017, 12:15
Gratuluję dobrego wywiadu. Tobie o Twoim najbliższym też życzę wszystkiego dobrego.
kierowca
kierowca 22.12.2017, 12:14
Kiedy remont drogo Korne - Chojnice????????????
Do roboty "skuteczny radny"!!!!!!!!!!!
Feniks
Feniks 22.12.2017, 11:12
Działaj tak dalej, takich ludzi nam potrzeba
walus
walus 22.12.2017, 22:00
sam o sobie...
Janusz
Janusz 22.12.2017, 10:54
Porozumienie i wyrozumienie to jest to czego nam wszystkim potrzeba. Bardzo dobry wywiad panie Darku.

Pozostałe