Piątek, 20.04.2018, imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

"Mamy opinię jednego z najczystszych basenów w regionie"

"Mamy opinię jednego z najczystszych basenów w regionie"
Gościem "Przesłuchania" jest Grzegorz Zabrocki - prezes kościerskiego Aqua Centrum.

Rozmowę zaczynamy od podsumowania finansowego 2017 roku.

W październiku basen został zamknięty, na otwarcie klienci czekali ponad dwa tygodnie. Chodziło o jakość ciepłej wody użytkowej w prysznicach. Czy uda się zapobiec powtórce takiej sytuacji?

Trwają obchody 8. urodzin basenu, ponownie pojawił się wodny tor przeszkód. Jak sprawdza się ta atrakcja? Kiedy w Aqua Centrum powstanie plac zabaw dla dzieci?

Zadaliśmy również pytania, które zasugerowali nasi Widzowie.

 

 

Marta Gerbatowska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

były pracownik
były pracownik 29.01.2018, 18:59
"Mamy opinię jednego z najczystszych basenów w regionie"-co to znaczy?? kto taką opinię wydał??? jest to opinia pisemna czy słowna i przez kogo wydana. Tak byle jak to możemy sobie opowiadać. Ale tak nie zachowuje się profesjonalista.Profesjonalista oświadcza,że "instytucja xxxx wydała w dniu xxxxx opinię..." i wtedy ta wypowiedź byłaby wiarygodna a tak? Pan sam sobie powiedział....to bezsensowne i głupie panie dyrektorze
Real
Real 15.01.2018, 20:16
do john-chodzi o całokształt;znamy go z placówek oświatowych i wcześniejszej pracy w starostwie oraz ze spotkań takiego reliktu jak Wspólnota Ziemi Kościerskiej-pamiętasz,że było takie ugrupowanie???
john
john 15.01.2018, 16:26
Ludzie o co wam tak naprawdę chodzi? W jakim zdaniu wypowiedzianym przez Pana Zabrockiego można zauważyć jego butę, zarozumiałość itp? Facet odpowiada konkretnie na pytania,jako jeden z nielicznych "przesłuchiwanych" przez Panią Martę oraz Pana Krzysztofa
pływak
pływak 18.01.2018, 12:22
no tak zawsze znajdzie się ktoś komu coś się nie podoba, moim zdaniem na pytania w wywiadzie przygotował się rzetelnie. Panie Prezesie kiedy będzie bilet combo "1,5 godziny do wykorzystania na basenie fitness siłownia" tak jak ma to miejsce w innych tego typu obiektach?????
Kryży
Kryży 14.01.2018, 17:24
tak zarozumiałego i zadufanego w sobie ludzika to jeszcze w swoim 60-letnim życiu nie spotkałem.Jak można pozjadać wszystkie rozumy-to on je skonsumował
warto wiedzieć przd wyborami
warto wiedzieć przd wyborami 12.01.2018, 21:00
Dzisiaj burmistrz Jolanta Fierek rozwiązała umowę o pracę z Grzegorzem Zabrockim. Jak mówi, powodem była utrata zaufania do sekretarza związana z ostatnimi wydarzeniami w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej.

Czytaj więcej: http://www.pomorska.pl/wiadomosci/chojnice/art/6483486,grzegorz-zabrocki-sekretarz-urzedu-miejskiego-w-czersku-stracil-prace,id,t.html
to info dla wyborców z Kiszewy
kiszewiak
kiszewiak 12.01.2018, 20:44
wg mnie to najgorszy wariant
Piotr
Piotr 12.01.2018, 12:07
Grzegorz Zabrocki wójtem Gminy Stara Kiszewa. To by była najlepsza decyzja mieszkańców tej gminy. Trzymam kciuki.
Waldek
Waldek 12.01.2018, 10:49
Czy ten buc ma jakiś specjalny przywilej, że zawsze trzeba go zatrudniać na państwowych posadach? A od czego jest Powiatowy Urząd Pracy? Czy tam się zgłosił? A rozpocząć działalność gospodarczą na własną rękę to nie łaska? Czy to drugi Petru, że na wszystkim się zna?
Jan
Jan 12.01.2018, 08:52
Najlepszym prezesem basenu - przy całym szacunku dla Pana Grzegorza Zabrockiego - był Wiesław Baryła! Spuszczono go tylko z zemsty i oddano stanowisko koleżance królika....
jolo
jolo 12.01.2018, 11:45
No i nareszcie ktoś to głośno powiedział, oczywiście że tak tak sprawnym prezesem jak był p. Wiesław to już nie będzie nikogo. Żurawska musiała dać stanowisko BURAKOWI bo biedak był bez pracy z Czerska też go wywalili - przecież na chleb by nie miał - biedaczysko!!!!
odwiedzający
odwiedzający 12.01.2018, 08:28
Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze, stanowisko prezesa jest stanowiskiem politycznym, na koniec roku trzeba się wykazać jaki zysk lub jaka strata. Prezes przez kogo namaszczony wykazał się być lepszym od poprzednika, nie mając na temat funkcjonowania basenu żadnego pojęcia. Ta pseudo oszczędność na wszystkim na basenie powoduje niepokój, niepewność, zdystansowanie, szukanie w podświadomości co na tym basenie może mnie lub moich najbliższych niemiłego spotkać. Czy takie odczucia powinny towarzyszyć odwiedzając basen. Ten wpis przez "Jeszcze klient basenu" ma racje, ja jako klient dopisałem skąd to się bierze, a baseny miejskie nie są miejscem który przynosi dochód tylko miejscem relaksu, nauki pływania dla dzieci i dorosłych, wyciszenia , radości, w komforcie i bezpieczeństwie o które powinno zadbać miasto i powiat, a ekonomia jest w takim miejscu na dalszym planie.
wniliwy Kaszub
wniliwy Kaszub 12.01.2018, 10:09
100/100 - sam bym tego lepiej nie ujął.
Jerzyk
Jerzyk 11.01.2018, 11:28
butny,pyszny,zarozumiały,przemądrzały-taki prawdziwy BUC
ja
ja 12.01.2018, 10:10
Jak pracował w starostwie to mówili na niego burak.
WASAL
WASAL 7.01.2018, 11:12
W zamian za lenno wasal zobowiązywał się służyć wiernie seniorowi radą i pomocą orężną.
To ma być kandydat na wójta?
To ma być kandydat na wójta? 7.01.2018, 11:10
POdobno ma kandydować na wójta w Starej Kiszewie.... ciekawe?
my
my 12.01.2018, 11:49
Trzymaj się Kiszewo, on będzie lepszy niż swego czasu Ossowski Henio
Józek
Józek 5.01.2018, 21:45
tego buca to na serio nie cierpię
franio
franio 5.01.2018, 17:24
Ciekawy jestem jakie straty poniósł budżet basenu przez czas zamknięcia?
Kto odpowiadał za zaniedbanie, ktore doprowadzilo do zamknięcia basenu?
słuchacz
słuchacz 5.01.2018, 19:21
Słuchaj człowieczku ze zrozumieniem. Ty masz te bakterie w kranie. A woda płynie skąd do twojego kranu...? A ktoś ją bada??? Nie!!! Ty masz te bakterie w kubku. Co za brak wiedzy !! Podstawowej wiedzy. Żenada.
wielbiciel
wielbiciel 5.01.2018, 16:32
Marta :-)
D.D.
D.D. 5.01.2018, 15:21
Do karty duzej rodziny z tego co wiem dopłaca państwo więc wystarczy trochę dobrej woli bo od tego na pewno nie będzie strat. Skoro Koscierzyna ma swoją kartę jest to moim zdaniem jakies wyróżnienie resztę maja gdzieś. Rozmowa z samorządowcami smiechu warte kiedy i gdzie. Lepiej zwalić winę na innych niż samemu zająć sie tematem. Zresztą doszły mnie plotki że niedaleko Koscierzyny ma powstać aquapark z prawdziwego zdarzenia więc jeszcze troche sami sie będą prosic o klientów. Poza tym tym w większości popieram mojego poprzednika który sie wypowiedział szczegolnie jezeli chodzi o brodzik przez który moje dzieci przenoszę. Jezeli chodzi o ceny to wolałbym raz na miesiąc jechać do Redy niż co tydzień do Kościerzyny.
Jeszcze klient basenu
Jeszcze klient basenu 5.01.2018, 14:11
1. Wieczorem parking jest nieoświetlony! Dlaczego? Wychodzącego zza samochodu dorosłego człowieka ledwo widać a co dopiero wybiegające dzieci.
2. Dlaczego musimy korzystać z ławeczek dla przedszkolaków od razu po wejściu na basen? Taka prowizorka trwa tyle lat! Brak krzeseł, sof itd. Przed kasami na środku powinna być "wyspa" z miejscem do siedzenia/zmiany obuwia.
3. Kasy mogły by być zmodernizowane na taki kształt gdzie pracownik może sobie wygodnie usiąść a nie biegać od przychodzących do wychodzących klienta. Przebudowa kas dała by również więcej miejsca. Ps. Osoby, które są na kasach są przygaszone swoją pracą a powinny być zadowolone i uśmiechnięte. To te osoby są wizytówką tej placówki. Jakieś marne polo to ma być ich strój służbowy? Osobiście współczuję.
4. Temperatura w obiekcie jest tak skrajna. W szatniach 35'C w przejściach 19'C. + W przebieralniach jest JEDEN haczyk. Powinno być więcej.
5. Szacunek dla Pań, które dbają o czystość ale one też powinny być wyposażone w lepszy sprzęt niż szlauch i ściągacz. Niestety w szatniach jest brudno na podłodze sam mokry kurz w postaci papki.
Brodziki między basenem a prysznicem to bagno. Niemożna raz dziennie wymienić w nich wodę?
6. Czy rozwiązaniem problemu z prysznicami jest puszczanie w nich wrzątku i tylko wrzątku?
7. W strefie pryszniców i saun powinny być obrazkowe duże plakaty czy instrukcje o konieczności brania prysznica PRZED i po wejściu na basen.
8. Stefa bicza wodnego i namiastki aqua parku wszystko na OFF. Nikt tam nie chodzi bo trzeba jak rumun prosić o włączenie tych "atrakcji".
9. Wyświetlacz włącznika na solarium już od dłuższego czasu popsuty.
10. Sauny hmm są tylko z nazwy.
11. Suszarki często popsute.
12. Kilka zabawek piłek to do zabawy w brodziku rekreacyjnym? Tam powinno być tego zatrzęsienie...

Ten basen zaczyna odstraszać a nie zachęcać do skorzystania.

Ten Pan korzysta z tego przybytku? Prezes, którego nie widać na obiekcie to nie Prezes. To figurant.
basenowicz
basenowicz 5.01.2018, 19:33
A kto to robi? Pracownicy? nie!! Ludzie. Wchodzą brudnymi buciorami do przejścia. Nie biorą pryszniców!!! Czysta woda w bani w saunie. Wychodzi klient 120 kg, wszędzie włosy i bez prysznica wchodzi do bani. Potem pełno włosów kręconych i brudu chociaż wie , że powinien najpierw wejść pod prysznic. Dziecko szarpie prysznicem - mama nie reaguje. Ciągnie i nagle wąż odrywa się. Szybko wychodzą. Kolejne. Chłopiec około 10 lat w szatni damskiej wali kpłetwami ze złością w pojemnik na mydło. Zwracam uwagę. Słyszę nieartykułowane słowa pod moi adresem. W tym czasie pojemnik nie wytrzymuje i pęka, Mokra sauna. Siedzi tata i syn.Mama wyciąga w szatni worek dziecka i wytrzepuje na podłogę jakiś czarny proszek. Facet wychodzi z sauny i smarcze na podłogę. To są rzeczy, które robią ludzie. LUDZIE!!!! WSTYD!!!!! Itd., itd
bakterie
bakterie 5.01.2018, 21:36
A zapomniałeś dodać, że niektórzy "kąpiący" się w basenie mogą załatwiać w wodzie swoje potrzeby fizjologiczne i kto to sprawdzi? A później wszyscy pływają w tej wodzie z siusiami.
Terapeuta
Terapeuta 5.01.2018, 16:23
Widzieć tylko zło tzn. być złym człowiekiem. Żal mi ciebie ...

Pozostałe