Zobacz sesje Rady Miasta z 20.12.2017

Zobacz sesje Rady Miasta z 20.12.2017 koscierzyna.gda.pl
20 grudnia Rada Miasta obradowała na dwóch sesjach. Podczas pierwszej uchwalony został budżet na 2018 rok.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marta Gerbatowska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mark
mark 18.01.2018, 14:54
Preis nikt nie przebije.
jan
jan 17.01.2018, 21:39
Wstyd z niektórymi radnymi. Tylko dieta i dieta.
Tomasz
Tomasz 17.01.2018, 10:59
do Witka-wyobraź sobie ,że to nauczycielka z Klincza; więc mamy całe pokolenie pseudo polszczyzny
ja
ja 17.01.2018, 12:16
była nauczycielka - emerytowana
Witek
Witek 17.01.2018, 10:04
Obejrzałem pierwszy film do 01:56 min. Dalej nie jestem w stanie słuchać. Przyczyną jest słowne demolowanie języka polskiego przez prowadzącą obrady nieodpowiedzialną kobietę. Niedobrze mi się robi za każdym razem, kiedy ignoranci jej pokroju, dokonują czynnej obrazy naszego języka ojczystego, używając zwrotów typu: "z roku dwutysięcznego jedenastego", itp. Czasem zastanawiam się, czy to w ogóle są Polacy?
Kasia
Kasia 17.01.2018, 08:45
Dargacz jest niezły, choć czasami trochę za ostry, mam na myśli kiedy ściera się z Knopik , Machem i Preis. Nie wiem czemu, ale do innych radnych odnosi się kulturalnie. Jeśli miałabym mu doradzić, to sugerowałabym jemu krótsze wypowiedzi. Merytorycznie jest ok. Nie podoba mi się, że mówi pan z głowy.
rew
rew 17.01.2018, 21:57
Dargacz przestań sobie pisać komentarze. Masakra. Z tobą chłopie coś nie gra.
ala
ala 18.01.2018, 15:01
Ha, ha. Ktoś się podszywa pod Dargacza. Oddał sprawę do prokuratury. Słyszałam o tym 2 może 3 miesiące temu od kogoś z jego rodziny.
ja
ja 17.01.2018, 09:22
Nie, bo popiera Majewskiego i jego wizję miasta.
Jax
Jax 14.01.2018, 11:45
Wg mnie najlepszym burmistrzem byłaby pani Kasia K.,tylko ma jedną wadę-za bardzo uwikłana z wizjonerem i to ją gubi na zawsze,ale poza tym bardzo kompetentna i znająca prawo,a to wazna cecha,niestety ta pierwsza ją niszczy
Grześ
Grześ 14.01.2018, 13:55
Przyznam szczerze, że to bardzo dobra kandydatura pod względem merytorycznym. Wiedza, doświadczenie i przygotowanie teoretyczne na przysłowiową "piątkę"... Niestety nigdy na nią nie zagłosuje ze względu na koneksje z byłym posłem i burmistrzem! Nigdy więcej w naszym mieście tego pana! Inne kobietki z "giełdy" kandydatów nie nadają się nawet na radnych!
Anka
Anka 13.01.2018, 18:01
PANIE OLKU NA UKŁADY NIE MA RADY .
DZIAŁKA I DROGA BYŁA OBIECANA
Kościerzynianka
Kościerzynianka 13.01.2018, 15:33
Ja będę głosował na radnego Dargacza. Kompetentny, wygadany, przebojowy, poukładany, niezwykły. Potrafi się odnaleźć w każdej sytuacji, zawsze ma coś do powiedzenia. To jest najlepszy kandydat na każde stanowisko w tym mieście.
Karcz
Karcz 14.01.2018, 14:07
Zmiłuj się. Nawet Majewski nie dał mu żadnego stołka. Takie są jego kompetencje. Najlepiej spełnia się w roli przydup..a wiadomo kogo. Paradoksalnie najwięcej o nim mogą powiedzieć kościerscy księża i członkowie kościerskiego PIS.
mieszkanka
mieszkanka 16.01.2018, 20:40
Ale Pelplin go docenia ...
Tomek daj spokój......
Tomek daj spokój...... 14.01.2018, 08:17
ha ha ha ha ha bu ha ha ha ha
WASAL
WASAL 13.01.2018, 15:05
W zamian za lenno wasal zobowiązywał się służyć wiernie seniorowi radą i pomocą orężną.
wyborca
wyborca 13.01.2018, 09:58
Czy mój radny-Radelski jest jeszcze w radzie miasta???
POI
POI 14.01.2018, 14:10
Inicjatywa zachowuje się jak kobieta lekkich obyczajów.
Do wyborcy....
Do wyborcy.... 13.01.2018, 15:01
Pan radny Radelski zniknął, może go to przerosło? A może układanie się z Majewskim go wypaliło? Jedno wiem - to słaby radny!
jaro
jaro 12.01.2018, 21:26
poszukiwani przez Interpol
Karina
Karina 12.01.2018, 21:24
Radna Knopik z za małym żakiecie-własny,pożyczony,czy się przytyło?
żartowniś
żartowniś 12.01.2018, 21:21
dotyczy fot.nr-czy tych ludzi ktoś poszukuje???
wyborca
wyborca 12.01.2018, 12:20
Karina-obejrzyj to i sama podsumuj swoją osobę...Możesz na to patrzeć?Żal.....
obywatel
obywatel 11.01.2018, 19:52
proszę uzupełnić w BIP Oświadczenia Majątkowe radnych; jest kadencja 2010-2014 a gdzie obecna ???? to jest chyba przestępstwo??? do kogo to należy w urzędzie miasta??? Dane dotyczące innych osób jest aktualne,a radnych BRAK
jaki Burmistrz taki porządek
jaki Burmistrz taki porządek 11.01.2018, 20:36
znów coś zawalił i niedpoilnował
ja
ja 16.01.2018, 20:37
Dane radnych, to obowiązek Preis, a nie Majewskiego. Ona bierze za to pieniędze!
meszkaniec
meszkaniec 11.01.2018, 19:33
jak to się stało,że wszyscy do kupy stanowią jeden snopek /siana/
Banda
Banda 11.01.2018, 18:55
To jest farsa oni nie mają co robić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szopka...
Szopka... 11.01.2018, 14:54
Ucho Prezesa przy tym to szkolne przedstawienie ha ha ha

Pozostałe