"My nie konsumujemy, my wspieramy i pomagamy"

  • 12.01.2018, 12:55 (aktualizacja 02.02.2018 10:47)
  • Marta Gerbatowska
"My nie konsumujemy, my wspieramy i pomagamy"
Naszym gościem jest prezydent Lions Club Kościerzyna Gabriel Greinke.

Lions Club to stowarzyszenie międzynarodowe, mające korzenie w Stanach Zjednoczonych. Założył je przedsiębiorca, który namówił lokalnych biznesmenów do wspólnej działalności. No właśnie: jakiej? Czym zajmują się członkowie Lions Club?

Jak wielu lionów jest w naszym mieście? Na stronie internetowej kościerskiego klubu wśród członków są wymienieni sami panowie, dlaczego? Kto i w jaki sposób może przystąpić do stowarzyszenia?

Jak ważna jest dla klubu działalność charytatywna i kto może liczyć na pomoc Lionów?

 

Marta Gerbatowska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zośka
Zośka 19.01.2018, 10:19
oni tak pomagają,że nie mają czasu na autoprezentację-hehehehe
Wojtek
Wojtek 14.01.2018, 17:23
od ostatnich wyborów ślad o nich zaginął-teraz trzeba ruszyć do boju. Przejrzałem listę członków w necie-pożal się Boże-kto z nich jest w stanie zostawić bezdomnemu 1zł za odprowadzenie wózka w Lidlu?
To nie jest moja złośliwość,ale znam kilku osobiście,u jednego z nich pracowała moja chrześniaczka-nie chcę rozwijać tematu,ale jest to okropny pracowadca
Alex
Alex 14.01.2018, 11:41
Wysłuchałem z wielkim skupieniem wypowiedzi tego pana i jestem w niemałym szoku. Sposób wypowiedzi w języku polskim-fatalny / jest ponoć prawnikiem???/,ale to zrozumiałe-wiele lat przebywał w Niemczech,ponoć tam pobiera emeryturę???-stąd język ojczysty w tak opłakanym stanie,no dobra,niech będzie-nie będę się więcej czepiał.Ale jak sprawdziłem listę kościerskich Lionsów-to ręce opadły.Jak można być Lionsem,pomagać potrzebującym a swoich pracowników kroić na wynagrodzeniach-tego pojąć się nie da. Wg mnie Zdzisław Kosztowny był współzałożycielem tego towarzystwa i nie ma go na liście członków w internecie-dlaczego???Byłem na tym balu wiele lat temu,ale zrezygnowałem,gdyż zona wyczaiła,że to przykrywka polityczna i kazała wystąpić-chyba miała rację.O tym klubie ślad zaginął jak zmienił się burmistrz-wybory tuż...tuż....więc trzeba się wyłonić,aby na nowo zaistnieć. Nie wiem jak wy,ale ja nie wierzę w bezcelowe intencje tych ludzi....obym był w błędzie,ale chyba moja żona ma dobrego nosa i szybko ogarnia-co w trawie piszczy.
Witek
Witek 13.01.2018, 17:30
Wszystko fajnie, jest super. Panowie zasługują na najwyższy szacunek. Tylko jednego nie mogę zdzierżyć. Dlaczego zbierają wyrzucone przez Niemców śmieci w postaci wózków inwalidzkich, łóżek i materacy? To co tamci wyrzucili na śmietnik, później trafia do Polski? Dla naszych obywateli? To jest skandal. Kiedy my wreszcie wyrwiemy się z tego poddańczego, niewolniczego myślenia i działania? W czym my jesteśmy gorsi, że mamy używać sprzętów wyrzuconych przez potomków zbrodniarzy na śmietnik? Mamy XXI wiek. Nie poniżajmy się tak okropnie. Honor Polaka to jest wielka wartość. Kto nie czuje tej dumy bycia Polakiem, ten nie jest Polakiem z krwi i kości. W XVI wieku cała Europa wzorowała się na Polakach, kopiowano polski styl, ubierano się a`la Polak. Budziliśmy podziw i szacunek. Byliśmy awangardą nowoczesności, nowych stylów, obyczajów, manier, zamożności i szeroko rozumianej kultury. Od nas inne narody uczyły się jeść sztućcami. Nic do rzeczy nie ma, że nas na wiele pokoleń zniewolono i wykreślono z mapy. Ciągle jesteśmy wielkim narodem i nie powinniśmy się tak poniżać. Pomyślcie nad tym szanowni Panowie z Lions Club w Kościerzynie. Pozdrawiam Was serdecznie.
Obywatel
Obywatel 13.01.2018, 20:19
Ponieważ my jako Polacy , pomimo tego że wygraliśmy wojnę mamy mentalność poddańczą wobec Niemców i większości Europy Zachodniej. Brakuje nam dumy 36 milionowego narodu, który nie powinien dać sobą pomiatać.
Polak
Polak 16.01.2018, 22:35
Aleś strzelił. Jesteśmy narodem 60 milionowym. 38,5 mln mieszka w Polsce, reszta na emigracji. Duża część na emigracji od wielu pokoleń. W samym USA mieszka 7 mln Polaków. W Rosji i Kazachstanie 4 mln. Można by tak wymieniać, aż dojdziemy do 60 mln.
lodziarz
lodziarz 12.01.2018, 21:22
najlepiej co potrafił robić to wafelki do lodów-zupełnie serio-były bardzo smaczne
bolo
bolo 12.01.2018, 21:04
Wizjoner szykuje wojaków do boju-czy sam stanie na ich czele,czy sobie kogoś wynajmie,aby nie denerwować Kościerzaków???
misiek
misiek 12.01.2018, 20:48
no proszę-kto wyszedł z nory??? ano trzeba znowu zaistnieć-to ludzik Zdzicha Kosztownego; widać "wszystkie ręce na pokład"
JAN