UKS PCM przegrywa spotkanie ligowe i spada na koniec tabeli

  • 22.01.2018, 12:19 (aktualizacja 22.01.2018 12:37)
  • Marta Gerbatowska
UKS PCM przegrywa spotkanie ligowe i spada na koniec tabeli
Po spektakularnym awansie do ćwierćfinału Pucharu Polski UKS PCM przegrał ligowy mecz z KPR-em Gminy Kobierzyce. Spotkanie w Wielkim Klinczu zakończyło się wynikiem 36:29.

Zespół i kibice mocno wierzyli, że w końcu uda się przerwać złą passę naszych szczypiornistek. Niestety, KPR sprowadził nas na ziemię. Przewagę rywalek najlepiej obrazuje wynik pierwszej połowy meczu: 22:11.

W drugiej połowie dominacja Kobierzyc trwała w najlepsze. Na kilkanaście minut przed końcem spotkania przewaga gości wzrosła nawet do 13 bramek. UKS PCM zaczął co prawda odrabiać straty, ale różnica punktów okazała zbyt duża, by podjąć realną walkę o zwycięstwo. Trener nie szczędził gorzkich słów pod adresem bramkarki.

KPR Gminy Kobierzyce zwyciężył 36:29, zgarniając tym samym trzy punkty. UKS PCM spadł na ostatnie miejsce w tabeli Superligi.

 

Marta Gerbatowska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kibic
Kibic 28.01.2018, 00:02
Brawo !!!!
Kibic
Kibic 22.01.2018, 19:00
Bramkarka była zła, no i obrona była zła, a i atak też był zły. Tylko trener jest dobry. Jak tak dalej pójdzie (1 wygrana na 1 rok) to już w roku 2028 będziemy świętować 10 zwycięstwo !!!!!!
do Krytykanta naczelnego
do Krytykanta naczelnego 22.01.2018, 19:31
coś mi się wydaje, że ten trener belką w oku komuś stoi, może Ty masz lepszą drużynę, może jesteś lepszym trenerem? Spróbuj swoich sił, daj coś od siebie, a potem krytykuj
OLO
OLO 22.01.2018, 19:51
Masz świętą rację, robić nie ma komu, ale do krytyki każdy głupi się nada. Swoją drogą to podziwiam tego Męczykowskiego, tyle robi a jeszcze mu się chce drużynę trenować. Facet ma naprawdę niezłą organizację czasu.
Kibic
Kibic 22.01.2018, 20:02
Łubudubu, łubudubu niech żyje nam trener naszego klubu, niech żyje nam.
Paweł
Paweł 22.01.2018, 20:20
Pewnie, a niechaj nam żyje w zdrowiu i szczęściu. Skoro wyniósł drużynę do ekstra klasy, to niech ją tam utrzyma, to jego zadanie, a nasze wspierać go w każdy możliwy sposób
o
o 22.01.2018, 15:45
Pani Marto,UKS do przegranej w Kielcach jest już ostatni,więc nie mógł spaść.
Ignac
Ignac 22.01.2018, 19:06
Jak na razie to drużyna jest w super lidze i dobrze, że w takiej dziurze przy tak marnym dofinansowaniu można stworzyć i doprowadzić na wyżyny zespół piłkarek ręcznych, to na co liczą dziewczyny to doping i wiara w nie. Jestem z Was dumny i nic tego nie zmieni
Dumny z UKS PCM
Dumny z UKS PCM 22.01.2018, 17:51
Można spaść niżej, można opuścić ekstraklasę. Ja jednak życzę drużynie, aby w niej pozostała. Najważniejsze, że tak daleko doszłyście dzięki bardzo ciężkiej pracy i dobremu trenerowi. Mamy drużynę w najlepszej lidze i to jest ważne.
o
o 22.01.2018, 15:40
Kibic,znowu się nie leczysz,a może to nieuleczalna choroba.
Kibic
Kibic 22.01.2018, 13:50
Nareszcie pierwsze miejsce !!!!!! Od drugiej strony, ale zawsze pierwsze.
Prawdziwy kibic
Prawdziwy kibic 22.01.2018, 14:07
Ta drużyna jest w super lidze,a Ty czym możesz się pochwalić?
Eli
Eli 22.01.2018, 14:33
Masz rację doszły tam naprawdę ciężką pracą. Wielki szacun za to.

Pozostałe