Burmistrz odpowiada na pytania mieszkańców

Burmistrz odpowiada na pytania mieszkańców
W najnowszym "Przesłuchaniu" zadaliśmy Michałowi Majewskiemu pytania, które zasugerowali nasi Widzowie. Odzew był ogromny, więc program podzieliliśmy na dwie części. Dziękujemy za Państwa udział w tworzeniu wywiadu!

 

Marta Gerbatowska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (39)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kościerzynianka
kościerzynianka 1.02.2018, 09:25
Pani Marto podziwiam pani profesjonalizm i naturalność .pozdrawiam .
wyborca
wyborca 31.01.2018, 11:39
kiedy w bipie pojawią się aktualne oświadczenia majątkowe radnych VII kadencji???-interesuje mnie konkretnie jeden radny,mój radny,który nigdy nie zabiera głosu na sesjach-może oświadczenie majątkowe zdradzi jego milczenie
jan
jan 1.02.2018, 08:22
A jaki to radny? Bardzo jestem ciekawy ....
kolo
kolo 1.02.2018, 11:35
Barton, Gołuński.....
yyyyy
yyyyy 31.01.2018, 11:35
Wójt Dziemian przez 15 lat sprawiał wrażenie, że coś robi (bo na nic nie było środków), a w 16 roku władzy inwestycji za 10 milionów. BRAWO!!!! Naprawdę ten człowiek ma ludzi za .....
michał
michał 30.01.2018, 10:55
Co do tematu komunikacji ,to uważam że nie potrzebne są duże dymiące Autosany ,które prawie zawsze jeżdżą puste. Bardziej przydały by się małe niskopodłogowe busiki i większa częstotliwość kursowania. Ułatwiło by to korzystanie z komunikacji osobom niepełnosprawnym ,starszym oraz rodzicom z dzieckiem w wózku (spróbujcie teraz to zrobić w takim Autosanie) .
gfgf
gfgf 30.01.2018, 14:33
puste??? czlowieku zobacz co sie rano dzieje w drodze do szpitala
jan
jan 29.01.2018, 13:44
Majewski zostanie burmistrzem. A kto za niego. Krzyczący Mach, Czucha? Tu zamikną ...... Jest jakiś kandydat? Ja nwbsolutnie nie widzę!
Michaś...
Michaś... 29.01.2018, 07:56
...drugi raz się już nie uda
NIC NIE MOGĘ
NIC NIE MOGĘ 29.01.2018, 09:12
to hejtuję hahahaha
sabind
sabind 28.01.2018, 23:44
Podobno w Rolniku będzie Netto, McDonald's i Deichmann.
pen
pen 29.01.2018, 10:17
Carrefour
michaś
michaś 28.01.2018, 13:12
to prawda-radny Radelski zawiódł wszystkich-przede wszystkim wyborców. Zdzichu-tak się nie robi,jesteś jednym z nas i dlaczego tak się zachowujesz???
jan
jan 29.01.2018, 13:19
Czy radny Radelski to ten lider Inicjatywy, którą zakładał Marcin Modrzejewskiego?
MM
MM 30.01.2018, 23:07
lider???????????????// hahahahahaha
sfsdf
sfsdf 28.01.2018, 13:59
Inkubator jest, wiec załatwione:):):):):)
Eryk
Eryk 28.01.2018, 13:10
Kościerzyna jest zgazyfikowana prawie w 80 % z pieniędzy unii-to dlaczego mieszkańcy nie mogą korzystać z tego gazu,tylko muszą płacić krocie do Kos Eko???
jon
jon 28.01.2018, 13:06
Radny Radelski z Inicjatywy to zapewne największa porażka MM
Michaś...
Michaś... 28.01.2018, 10:12
nie zapomnij stać z dzieckiem na ręku ha ha ha ha bu ha ha ha
Michaś....
Michaś.... 27.01.2018, 09:34
bu ha ha ha ha ha
Michaś...
Michaś... 27.01.2018, 18:05
drugi raz się już nie uda
A
A 26.01.2018, 23:35
Te pytania to tak na zachętę rozumiem. Czy na konkrety odpowie na piśmie ????. Narazie pytaliście o same cukierki.
mieszkaniec miasta
mieszkaniec miasta 26.01.2018, 19:35
Pan Burmistrz Michał Majewski to najlepszy burmistrz jaki był kiedykolwiek w Kościerzynie. To człowiek na trudne czasy. Dba o finanse miasta i dokładnie analizuje propozycje inwestycyjne. Zawsze jest chwalony przez RIO w Gdańsku za prawidłową politykę budżetową, a tam pracują fachowcy i wiedzą co mówią. Jest bardzo dobrym menedżerem. Urząd Miasta funkcjonuje perfekcyjnie, żadnych kolejek, sprawy załatwiane są od ręki. Tego nie było za poprzedniego włodarza miasta. Pan Burmistrz Michał Majewski ma bardzo dobry kontakt z mieszkańcami i pomaga również społecznie.
a
a 26.01.2018, 23:37
Jacuś to ty ?
A
A 26.01.2018, 23:32
Bu ha ha normalnie powaoiło mnie ????
janek
janek 26.01.2018, 22:12
Popieram całkowicie. Znam jeszcze więcej jego zalet, ale słabi heiterzy znów będę mnie wyzywać i poniżeć, to zamilknę.
mieszkaniec miasta
mieszkaniec miasta 26.01.2018, 20:20
Rozumiem, że jesteś idiotą.
słuchacz
słuchacz 26.01.2018, 17:52
Marto. Miło Cb widzieć.
Adam
Adam 26.01.2018, 14:52
Co do firmy w inkubatorze to zgadza się są tam biura dla przedsiębiorców komercyjnych ale jak można było doprowadzić do wynajęcia całego parteru !!! jednej firmie i w dodatku osobie publicznej, która tak bardzo był przeciwny powstaniu, budowie oraz utrzymaniu inkubatora
:)
:) 28.01.2018, 14:15
burmistrzu zodziles się wynająć biura komus, kto ma chrapkę na twój fotel.. poczekajmy do nast. wyborow i wtedy zobaczymy.
a
a 28.01.2018, 14:06
może redakcja sprawdzi ile procentowo zajmują firmy inkubowane a ile reszta. I ile procent powierzchni, bądź ile procent osob całego inkubatora zajmuje b...
jacek
jacek 28.01.2018, 14:01
firmy inkubowane zostały wywalone i te biura od razu zostały zamienione na komenrcyjne i dane wiadomo komu. Czy unia nie kontroluje tego jak sa gospodarowane te pieniądze???? tego nie rozumiem. nie ma zadnych kontroli?/?? pomijając wogole kto został od razu zarzadca tam. A kto chodzi po biurowcu jak pan i się szarogesi
Ja
Ja 29.01.2018, 13:17
Tak. Wygląda to nieco podejrzanie. Lider Inicjatywy dostał te biura. NIe rozumiem dlaczego? Czy to nie miało być dla nowych, powstających firm? Kto to może wyjaśnić? Jak długo ten pan prowadzi działalność? Ile lat?
ja
ja 30.01.2018, 12:03
A może on założył nową firmę?
Biuro
Biuro 31.01.2018, 15:07
A może i masz racje może założył nową firmę, nawet niech jest pod nową nazwą ale to nie znaczy ze musi dostawać tyle biur w inkubatorze !! jak było tylu chętnych chociaż na jedno a poza tym to co dwa lata będzie zakładał nową firmę co !!
xyz
xyz 26.01.2018, 23:43
tak to się zmienia punkt wiedzenia z punktu siedzenia !
ja
ja 26.01.2018, 22:10
Czy tu chodzi o Radelskiego z Inicjatywy? O kim piszecie ?
Marcin
Marcin 26.01.2018, 14:04
Szkoda, że jak były pytania do Wójta to tylko na FB
Dlaczego?