Burmistrz odpowiada na pytania mieszkańców CZ.2

Burmistrz odpowiada na pytania mieszkańców CZ.2
Kontynuujemy wywiad z Michałem Majewskim. W tym "Przesłuchaniu" zadajemy burmistrzowi kolejną część pytań zasugerowanych przez Widzów.

 

Marta Gerbatowska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Obserwuj
Obserwuj 25.02.2018, 20:39
Niestety. W UM i miejskich instytucjach rządzą ludzie Czuchy. Kadencja mija a tam bez zmian....
Stary mieszkaniec Wierzyska
Stary mieszkaniec Wierzyska 12.02.2018, 18:47
Dla czego Wierzysko jest tak zaniedbane nie ma tam ani chodniku a nie żadnych rekreacji dla dzieci np. boisko lub plac zabaw!!!!!!!!!!
Michaś...
Michaś... 9.02.2018, 19:40
... toleruje POprzednie zaplecze, nikogo nie zmienił.
Michaś....
Michaś.... 9.02.2018, 19:39
... toleruje POprzednie zaplecze, nikogo nie zmienił.
Michaś...
Michaś... 9.02.2018, 07:19
.... czemu nie zasiedlasz budynku na Wierzysku? Ludzie czekają, Miasto płaci za ogrzewanie a budynek stoi pusty. Czyżby to była prawda, że budynek może być rozebrany? Czemu? Czyja to wina?
Valdi
Valdi 7.02.2018, 21:38
do Jana-skoro dyrektor jest w wieku chronionym to nie trzeba go zwalniać,ale nie musi być dyrektorem,może być zwykłym pracownikiem,albo woźnym-nikt nie urodził się na stanowisku dyrektora.Dyrektorem się bywa-to nie jest funkcja dożywotnia
Koscierzak
Koscierzak 7.02.2018, 19:16
A moze sam dyrektor KTBS odpowie w ,, Przesłuchaniu" na pytania w sprawie mieszkańców .Np.na jakim etepie splacie kredytu są najdłużej mieszkający w tbs. KTO jest za?
Michaś...
Michaś... 7.02.2018, 08:27
... NAJSŁABSZY BURMISTRZ w historii Kościerzyny!
PINOKIO
PINOKIO 7.02.2018, 04:42
KOS- EKO
Dali zatwierdzić nowe taryfy od stycznia i jest ...... drożej :):)
A potrzebne wytłumaczenie zawsze się znajdzie.
Swój swojego nie ubodzie. Brawo Burmistrz i Radni .
Teraz od sierpnia woda, ścieki i śmieci !
Cieplutko na stołeczkach a dla mieszkańcom łup po portfelu.



jan
jan 5.02.2018, 18:28
Masz racje. Jest bezradny. Dyrektor ponoc jest w wieku ochronnym i idzie na emryture. Nie moze go zwolnic!
Dog
Dog 5.02.2018, 19:37
Nie może czy nie chce?
jan
jan 6.02.2018, 19:19
Nie może. Poza tym słyszałem, że za skargi obniżył mu .......................
Aflred
Aflred 6.02.2018, 23:36
Naprawdę nie może? A czy czasami nie zamiata pod dywan trudnych spraw? A czy czasami wróble nie ćwierkają, że coś z uchwałami było nie tak w tej spółce?
Tak
Tak 5.02.2018, 02:10
Burmistrz Majewski jest bezradny w sprawie KTBS i KOS- EKO. Nie radzi sobie od lat z tym tematem.
Cres
Cres 4.02.2018, 13:24
Oczywiście na temat sytuacji mieszkańców KTBS ani słowa a tych pytań trochę było. Szkoda ! może Pan Majewski po prostu nie chciał się do nich odnieść.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 4.02.2018, 19:33
Wielka szkoda. !!!!!!!
Temat ten byl poparty wieloma głosami .
jan
jan 3.02.2018, 21:21
Gratuluję. Tak dalej!
Stach
Stach 3.02.2018, 00:14
Cieniutko !
Michaś....
Michaś.... 2.02.2018, 21:45
... drugi raz już się nie uda ha ha ha ha
A
A 2.02.2018, 19:03
Super, rzeczowo, konkretnie. Brawo Panie Michale:)
K.
K. 2.02.2018, 16:28
Ponawiam moje pytanie o fatalne dla pieszych dojscie nad J.Galężne (najbliższe dla pieszych kąpielisko miejskie i miejsce częstych spacerów). Wzmozony ruch, brak chodników utrudnia dojście.
PO
PO 5.02.2018, 18:30
slyszalam, ze PO zablokowalo w gdnsku te inwesycje
Zofia
Zofia 2.02.2018, 15:10
A plebanka dalej zaniedbana nic noe robią !!!!!
Obiecuja a nawet drogi asfaltowej brak !!!
ja
ja 6.02.2018, 19:20
Zosiu jak majewski wybuduje asfalt, to napiszesz wtedy, że zrobił to dla siebie !
mieszkanka
mieszkanka 2.02.2018, 13:00
super, wszystko jasne i na temat :)
Marcin
Marcin 2.02.2018, 12:05
WOW. Moje pytanie padło :-)
jo
jo 2.02.2018, 21:46
Ale odPOwiedz jak zawsze rozczarowała....

Pozostałe