UKS PCM wygrał ligowy mecz!

• 6.02.2018, 11:29 (aktualizacja 26.03.2018 09:39)
  • Marta Gerbatowska
UKS PCM nie składa broni w walce o utrzymanie w Superlidze. W sobotę nasze szczypiornistki pewnie wygrały z KPR-em Ruch Chorzów.

UKS PCM świetnie radził sobie już od początku spotkania w Sokolni. Trzy bramki z rzędu rzuciła Weronika SUS, a w 13. minucie na tablicy widniał wynik 7:1. Ruch nie dawał jednak za wygraną, przeciwniczki odrabiały straty i w 21. minucie wygrywaliśmy tylko jednym punktem 11:10. Walka była zacięta, ale przyjezdnym nie udało się wyjść na prowadzenie. Pierwsza połowa zakończyła się dla nas obiecująco: 17:12.

Po zamianie stron dobra passa UKS PCM trwała w najlepsze. KPR nie zdołał odebrać naszym dziewczynom upragnionego zwycięstwa. Mecz zakończył się wynikiem 31:24.

Jeżeli dziewczyny będą kontynuowały taką grę, to wciąż mamy szanse na utrzymanie się w Superlidze.