UKS PCM wygrał ligowy mecz!

  • 6.02.2018, 11:29 (aktualizacja 26.03.2018 09:39)
  • Marta Gerbatowska
UKS PCM wygrał ligowy mecz!
UKS PCM nie składa broni w walce o utrzymanie w Superlidze. W sobotę nasze szczypiornistki pewnie wygrały z KPR-em Ruch Chorzów.

UKS PCM świetnie radził sobie już od początku spotkania w Sokolni. Trzy bramki z rzędu rzuciła Weronika SUS, a w 13. minucie na tablicy widniał wynik 7:1. Ruch nie dawał jednak za wygraną, przeciwniczki odrabiały straty i w 21. minucie wygrywaliśmy tylko jednym punktem 11:10. Walka była zacięta, ale przyjezdnym nie udało się wyjść na prowadzenie. Pierwsza połowa zakończyła się dla nas obiecująco: 17:12.

Po zamianie stron dobra passa UKS PCM trwała w najlepsze. KPR nie zdołał odebrać naszym dziewczynom upragnionego zwycięstwa. Mecz zakończył się wynikiem 31:24.

Jeżeli dziewczyny będą kontynuowały taką grę, to wciąż mamy szanse na utrzymanie się w Superlidze.

 

Marta Gerbatowska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

o
o 8.02.2018, 15:14
do anny t,sorry Vega to nie pomyłka,to ten chory z urojenia,czyli kibic
Kibic
Kibic 9.02.2018, 16:40
Nie obrażaj mnie człowieku, to nie, ja ja twierdzę, że sędziowie zawiedli, był to festiwal pomyłek, Czomolungma błędów i wypaczeń. No i kibic, nie kibic, a Kibic, albo KIBIC !!
vega
vega 8.02.2018, 09:10
no chwała Bogu-tym razem nikt się nie pomylił-nawet sędzia,to prawdziwy cud
Marcin M
Marcin M 8.02.2018, 13:09
Wykazywać się nie ma komu, ale krytykantów jest dużo. Pokaż na co Ciebie stać Vega poza durnymi wpisami.
Anna T
Anna T 8.02.2018, 12:04
Drużyna jest rewelacyjna, nasza, najlepsza. Jedyną pomyłką jesteś Ty Vega, kimkolwiek jesteś
beta
beta 7.02.2018, 17:12
,przydałoby się wiecej wsparcia dla druzyny
Iwo
Iwo 7.02.2018, 22:41
Zgadzam się więcej wsparcia za super ligę i za ich ciężką pracę na rzecz promocji miasta i promocji sportu
Juppi
Juppi 7.02.2018, 13:44
Gratulacje
Joanna
Joanna 7.02.2018, 12:18
jestem pełna podziwu, że taka drużyna z Kościerzyny gra na takim poziomie. Potrzebny jest dobry trener,menager i drużyna pełna pasji
Pola
Pola 7.02.2018, 12:35
no to super, fajne dziewczyny znowu zwyciężyły
o
o 7.02.2018, 11:27
do kibica,lepiej zgłoś się do orlenu i zatankuj trochę oleju do mózgu
Kibic
Kibic 7.02.2018, 09:46
To wina sędziów. Źle sędziowali, gwizdali na Ruch jak nie powinni, jak powinni gwizdać na IBM BMX to nie gwizdali, to jest skandal !!!!!!!!!! Trzeba zgłosić to sędziowanie do odpowiednich organów i wyciągnąć wnioski.
Denis
Denis 7.02.2018, 11:21
Kaszubią się zajmij ;0) a w UKS PCM jest wszystko super. Dziewczyny są w super lidze. To świadczy o naprawdę wysokim poziomie gry pomimo tak marnego dofinansowania.
Gratuluję
Gratuluję 7.02.2018, 08:17
Nasze dziewczyny są najwspanialsze
Teo
Teo 6.02.2018, 19:11
Rewelacyjna gra, byłem, widziałem, podziwiałem
Kościerzak
Kościerzak 6.02.2018, 19:36
Jest dobrze, brawo dla trenera i dla drużyny
Jola
Jola 7.02.2018, 07:10
Gratuluję
o
o 6.02.2018, 18:02
a gdzie teraz jest "kibic",leczy sie?
Jasio T
Jasio T 6.02.2018, 14:53
Działajcie tak dalej. Nasza drużyna najlepsza na świecie!
Greg
Greg 6.02.2018, 14:25
gratuluje
Opis