Komunikat Kaszubii

  • 8.02.2018, 13:43 (aktualizacja 08.02.2018 13:46)
  • koscierzyna24.info
Komunikat Kaszubii
Prezentujemy oświadczenie Zarządu Klubu Sportowego Kaszubia ze strony kskaszubia.pl.

Zarząd Klubu Sportowego Kaszubia Kościerzyna oświadcza, iż w związku z informacjami medialnymi, dotyczącymi osoby Prezesa Klubu, Zarząd jednoznacznie odcina się od działalności pozaklubowej Prezesa, która w żaden sposób nie powinna być łączona z bieżącą działalnością klubu. Jako przedstawiciele klubu sami jesteśmy zaskoczeni zaistniałą sytuacją, za którą możemy jedynie przeprosić sympatyków klubu i wszystkich sponsorów.

Zarząd Klubu podjął decyzję o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków Klubu. Termin spotkania zostanie podany w najbliższym czasie.

Jednocześnie Zarzad oświadcza, iż zaistniała sytuacja nie ma żadnego wpływu na dalsze funkcjonowanie Klubu Sportowego Kaszubia Kościerzyna

Zarząd KS Kaszubia Kościerzyna

koscierzyna24.info
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

M.W.
M.W. 18.02.2018, 21:49
Ale słaba frekwencja. Szkoda tylko pieniędzy mieszkańców, które Miasto Kościerzyna przekazuje co roku w setkach tysięcy złotych.
Konkol....
Konkol.... 17.02.2018, 08:56
.... Prezesem Kaszubi? I co... jesteście zadowoleni? Przecież to się źle skończy.
Obserwuj
Obserwuj 11.02.2018, 14:38
Słabością Majewskiego jest zachowanie nz posadach ludzi Czuchy w UM i spółkach miejskich. Czucha poniekąd rządzi z ",tylniego siedzenia"....
Michaś...
Michaś... 9.02.2018, 19:37
...jest bardzo słaby. Niczego nie zmienił i nikogo nie wymienił.
Obserwuj
Obserwuj 9.02.2018, 11:51
Pewnie, najlepszy był Czucha do spółki z Modrzejewskim.... Miasto kwitło i pęczniały kieszenie odpowiednich osób...
Janusz
Janusz 9.02.2018, 18:49
" wyjąłeś" mi to ust :)
Endrju
Endrju 8.02.2018, 22:55
Majewski najgorszy burmistrz jaki mógł być.
Michaś...
Michaś... 9.02.2018, 07:16
... bez wizji, bez zaplecza. bez POmysłu nie wejdzie nawet do drugiej tury,
Endrju
Endrju 8.02.2018, 22:52
Gdyby miasto dawało coś na kluby a nie tylko na jakieś bezsensowne wydatki to pewnie takiej sytuacji by nie było gdy był stary prezes niektóre grupy musiały się składać na busa żeby dojechać na ligowy mecz albo jechali autami z rodzicami a jak był teraz prezes ,,grubasek'' to nagle wszystkie grupy dostały dresy itp starał się zapewnić wszystko co najlepsze dla młodych zawodników a nie jak poprzedni prezes dawał wszystko ale tylko swojej grupie ;)
WIESIEK
WIESIEK 8.02.2018, 21:26
konscorcjum FRYZJEROW:)
Kibic
Kibic 8.02.2018, 19:46
To wina zbyt małego dofinansowania klubu, zbierał na trampki.
fan
fan 8.02.2018, 18:43
Prezesi Kaszubii maja jakis ciąg do organów
Do kibic
Do kibic 8.02.2018, 15:34
Uważam, że aplikując na takie stanowisko świadectwo niekaralności powinno być jednym z podstawowych dokumentów. Przecież miał dostęp do budżetu klubu, tym bardziej do danych osobowych pracowników i działaczy.
Tak swoją drogą niezły cwaniaczek wyrósł z tego grubaska. Mama pewnie jest dumna - ideał pedagoga.
Kibic
Kibic 8.02.2018, 15:08
A pomyslałeś może Szerloku, że nikt by nie przypuszczał, że on może być karany! Że ludzie nie prześwietlają Życiorysów! Od tego są odpowiednie organy i one powinny dać sygnał, że taka osoba jest karania i nie może piastować takich stanowisk np. KRS!
a
a 8.02.2018, 14:44
a powołanie karanego na stanowisko Prezesa to nieporozumienie?

Pozostałe