Kościerzyna. Marszobieg Purcla

  • 8.02.2018, 14:36 (aktualizacja 08.02.2018 14:52)
  • Marta Gerbatowska
Kościerzyna. Marszobieg Purcla
Tłusty czwartek na sportowo? To możliwe! W Kościerzynie odbył się pierwszy Marszobieg Purcla.

Jeden pączek ma około 300 kalorii. To sporo, zwłaszcza, że w tłusty czwartek mało kto ogranicza się do zjedzenia tylko jednego. Jak więc spalić pączki? W Kościerzynie można było wziąć udział w Marszobiegu Purcla. Bo purcel to nic innego, jak pączek. Skusili się na niego nawet sportowcy, jak pan Rafał Gontarz, który najszybciej pokonał ponad dwukilometrową trasę.

Łącznie w zabawie wzięło udział 100 osób. Byli wśród nich miłośnicy nordic walking, seniorzy, młodzież i dzieci.

 

Marta Gerbatowska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Purcel
Purcel 9.02.2018, 09:24
Trasa miała długość 1300 a nie ponad dwa kilometry. Proszę najpierw sprawdzić informacje a i dodam, że dotarliście na imprezę jak już zawodnicy wracali na metę.
Haha
Haha 11.02.2018, 13:55
Skandal! Dlaczego telewizja nie byla na miejscu od switu? Powinni od rana czekac na rynku, a najlepiej cala noc!
Pączek
Pączek 11.02.2018, 13:49
To chyba pan Purcel bral udzial w innym marszobiegu, bo organizatorzy na poczatku wyraznie mowili, ze trasa ma ponad 2 km. Prosze sprawdzić zanim napisze sie bzdury, byle tylko sie czepiać :P
NIC NIE MOGĘ...
NIC NIE MOGĘ... 8.02.2018, 20:16
... nawet parku za Urzędem nie umiem POsprzątać, to kuriozum aby 3 lata było mało na zebranie 3 metrów sześciennych gałęzi.
Ja
Ja 8.02.2018, 21:08
Ale się nakręcasz.

NIC NIE MOGĘ...
NIC NIE MOGĘ... 8.02.2018, 20:14
... bo remont Dworca mi nie wychodzi a parking dla samochodów planuje na terenie PKP... czy radni miejscy o tym wiedzą?
NIC NIE MOGĘ...
NIC NIE MOGĘ... 8.02.2018, 20:13
... bo budynek socjalny nie jest zasiedlany.
NIC NIE MOGĘ...
NIC NIE MOGĘ... 8.02.2018, 20:12
... bo cena za wodę, kanalizację i śmieci POdrożała.
NIC NIE MOGĘ...
NIC NIE MOGĘ... 8.02.2018, 20:11
... bo nic nie zrobiłem prze ta kadencję.
Michaś...
Michaś... 8.02.2018, 15:44
... które miejsce zająłeś? A remont Dworca PKP i budynku socjalnego na Wierzysku czy mieszkańcy skarżący się na hałas przy obwodnicy POczekają....
tradycyjnie
tradycyjnie 8.02.2018, 19:14
NIC NIE MOGĘ to hejtuję hahahaha
"hejtuję"
"hejtuję" 8.02.2018, 20:21
to czasownik przechodni niedokonany, wyrażać nienawiść... DROGI OBROŃCO GDZIE TY ZAUWAŻYŁEŚ NIENAWIŚĆ? Krytyka POlityczna nie jest nienawiścią a wskazaniem władzy istotnych braków w realizacji obietnic wyborczych i niedociągnięć w codziennym zarządzaniu.
a ty
a ty 8.02.2018, 22:10
którą ze swoich obietnic wyborczych zrealizowałeś, bo z tego co wiem to ŻADNĄ
 Michaś ŻADNĄ