Piątek, 23.02.2018, imieniny: Damiana, Romana, Romany

Olimpia Breza z Kościerzyny Mistrzynią Polski!

• 14.02.2018, 13:17 (aktualizacja 15.02.2018 09:45)
  • Mat. nadesłane
Olimpia Breza z Kościerzyny Mistrzynią Polski! Tomasz Kasjaniuk Fotografia Sportowa
Wielki sukces Olimpii Brezy z Kościerzyny! Uczennica klasy sportowej Gimnazjum nr 3 i zawodniczka trenera Wojciecha Pobłockiego z Klubu Sportowego Remus wywalczyła tytuł Halowej Mistrzyni Polski na dystansie 2 000 m.

Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkoatletyce do lat 18. odbywały się od 9 do 11 lutego w Toruniu. Podczas imprezy organizowanej przez Polski  Związek Lekkoatletyki na dystansie 2000m bezapelacyjnie zwyciężyła kościerzynianka Olimpa Breza z czasem 6,26. Gratulujemy wielkiego sukcesu!