"To jest dla mnie ogromna nominacja"

  • 19.02.2018, 10:45 (aktualizacja 23.02.2018 10:40)
  • Marta Gerbatowska
"To jest dla mnie ogromna nominacja"
W "Przesłuchaniu" gościmy Jacka Konkola - nowego prezesa Klubu Sportowego Kaszubia Kościerzyna.

Kaszubia ma długą historię. Przez 72 lata bordowo-białej drużyny nie zawsze było kolorowo i teraz kolejny skandal. Jaki jest plan nowego prezesa na poprawę wizerunku klubu?

Co z finansami? Jakie pieniądze Kaszubia otrzymuje od miasta i prywatnych sponsorów?

Jacek Konkol chce stawiać na juniorów. Jak będzie wyglądało wspieranie młodych piłkarzy?

Jaką wizję Kaszubii ma nowy prezes? Jakie zmiany szykuje w klubie?

 

Marta Gerbatowska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (31)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

a
a 18.03.2018, 01:28
Czy wy musicie nas obrażać takimi wywiadami :(
Jacku co się stało?
Jacku co się stało? 9.03.2018, 07:23
Miałeś plany... miałeś POparcie Majewskiego... miałeś chęci.... co się stało???
Ktoś
Ktoś 8.03.2018, 21:40
Długo tym prezesem nie pobył. Podobno jest już odwołany.
Jacku...
Jacku... 8.03.2018, 06:58
... jak zdrowie? Strasznie Cię potraktowano... Majewski.
kolega z dołu
kolega z dołu 5.03.2018, 14:54
a twoi rodzice wiedzą że brałeś udział w takim programie?
Arkowiec
Arkowiec 5.03.2018, 14:50
Panie Jacku, w Kościerzynie tylko Arka. Co Pan ma z tym zamiar zrobić? Bo szczerze to dziwna sytuacja. Zawsze razem. Na zawsze po sam grób!!!
jan
jan 7.03.2018, 11:15
Jestem za Arką i za Lechią. Dobrze im życzę. Mogą walczyć nawet o mistrzostwo Polski. Jednak mogę bez nich żyć. Bez przesady. Po grób mogę żyć z żoną, ale nie Arką czy Lechią.
Zxzxz
Zxzxz 3.03.2018, 07:32
Chłop na zarzadzie biegał na majtkach co za czub kto go wybrał
do anonima
do anonima 3.03.2018, 12:03
Musisz być naprawdę chory pisząc takie coś na forum.
Pytanie
Pytanie 28.02.2018, 09:16
Witam
Czy to prawda ze pan Jacek szalał wczoraj przed urzędem miasta wykrzykiwał przez okno i koło urzędu jakeś głupoty
Co się dzieje?
Co się dzieje? 1.03.2018, 07:04
Co się dzieje z panem Jackiem? Krzyczy, biega, mówi dziwnie... a pan Burmistrz udaje, że nic się nie dzieje. A może tego nie zauważa? Może dla Burmistrza takie zachowanie jest normalne?
aaa
aaa 28.02.2018, 08:58
dajcie mu szansę a nie od razu krytyka-może się sprawdzi
I wszystko jasne...
I wszystko jasne... 28.02.2018, 07:03
... pan Jacek został już wyeliminowany tak jak wcześniej inni... Sebastian, Mirek, Rafał. To już jest koniec. Każdy kto był przy Majewskim został zniszczony. Nikt już nie zaryzykuje pokazać się przy Majewskim.
Mietek
Mietek 24.02.2018, 13:41
Wszystko będzie dobrze, a psy niechaj sobie ujadają, karawana i tak pojedzie
Karawana pójdzie dalej....
Karawana pójdzie dalej.... 24.02.2018, 19:43
.... ale już bez Konkola
Czy wybory były legalne?
Czy wybory były legalne? 24.02.2018, 11:32
Mam wątpliwości czy wybory były legalne.
Wybory nie były zgodne ze statutem
Wybory nie były zgodne ze statutem 1.03.2018, 07:05
Zatem nie ma nowego prezesa i nowego zarządu.
mark
mark 24.02.2018, 09:06
A ja dodam, że nikt tak sobie nie radził z Młodzieżową Radą niż Jacek Konkol. Moim zdaniem był lepszy niż dyr. Kirstein.
jan
jan 24.02.2018, 08:59
Jacku, życzę ci żebyś wytrzymał tę presję. A jest straszna, bo wielu sobie nie poradziło z Kaszubią. Na pewno spisałeś się dobrze w Urzędzie Miasta (mimo że miałeś wrogów w PO, Karnie i innych).
Hehe
Hehe 24.02.2018, 07:04
Ale nawija makaron na uszy. Odbiega od tematu.
Ja...
Ja...
Ja...
Ja...
Nie jest dobrze....
Nie jest dobrze.... 24.02.2018, 06:07
.... niepokoi mnie zachowanie Pana Jacka. Jest pobudzony, ma zmienne stany emocjonalne, dziwnie się zachowuje a co wygaduje..... Wczoraj zniknął na kilka godzin.... czy to normalne? Może On potrzebuje pomocy? Coś jest nie tak tylko co?
A.K.
A.K. 24.02.2018, 06:56
Zgadzam się. Coś nie gra. Jakby cały czas był na najwyższych obrotach. W nocy nie śpi, w dzień łazi i w kółko o tym samym nawija, bardzo pobudzony. Czlowiek nie jest w stanie tak długo wytrzymać. Wartoby gościa na badanua jakieś wysłać.
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII 23.02.2018, 23:56
Dziennikarz prezesem klubu sportowego?!! Nie wiem kto wybierał, ale niezłą miał fantazję. Gdzie kwalifikacje typu zarządzanie sportem, AWF? Niedługo lekarzem zostanie policjant, a policjantem krawcowa. Szkoda, że na takie stanowiska nie ogłasza się konkursu z wymogami stricte kierunkowymi. Przynajmniej byłby odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku od którego można byłoby oczekiwać konkretnych czynów, a nie samego potoku słów jak w powyższym wywiadzie.
gabrysia
gabrysia 23.02.2018, 22:36
Panie JAcku, zdrowia życzę!
Bedzie dobrze.
Bedzie dobrze. 24.02.2018, 07:06
Spokojnie. Psychiara da rade ;)
Mariusz
Mariusz 23.02.2018, 17:07
Myślę że ma dużą wiedzę, dobrych wykwalifikowanych doradców i masę chęci
Bogdan