Jacek Konkol nowym prezesem Kaszubii

  • 19.02.2018, 13:20
  • Marta Gerbatowska
Jacek Konkol nowym prezesem Kaszubii
Klub Sportowy Kaszubia ma nowego prezesa. Został nim Jacek Konkol - były asystent burmistrza Kościerzyny, a obecnie pracownik sekretariatu w Urzędzie Miasta.

Po tym jak dotychczasowy prezes Kaszubii trafił do aresztu podejrzany o wyłudzanie kredytów bankowych, klub stanął przed zadaniem wybrania nowego szefa. Kandydat był tylko jeden - Jacek Konkol przekonał do siebie członków klubu i został wybrany na nowego prezesa.

Wiceprezesami klubu zostali wybrani Anita Piask i Tomasz Romanów. W zarządzie zasiedli Mateusz Cyrzan, Mirosław Gliszczyński oraz Szymon Machut.

Na początku marca, tuż przed rozpoczęciem ligowych rozgrywek w Sali Szopińskiego ma odbyć się prezentacja grającej w IV lidze pierwszej drużyny Kaszubii oraz zespołów młodzieżowych.

 

Marta Gerbatowska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kibic
Kibic 26.02.2018, 17:44
Dzikie oczy coś ma ten koleś .
PR rządzi
PR rządzi 25.02.2018, 13:07
Ciekawa kariera tego człowieka. Reporter małego portalu internetowego. Potem za zasługi polityczne zostaje asystentem burmistrza. Następnie pojawia się artykuł "Co dalej z asystentem?. Z dużym zaskoczeniem dowiadujemy się, że zostaje prezesem klubu sportowego . Genialny to człowiek. Zna się na wszystkim. Jeszcze nie raz nas zaskoczy.
do pr
do pr 25.02.2018, 19:14
nie zapomnij, że on jeszcze była sekretarką
zzz
zzz 25.02.2018, 11:53
i co???znowu komuś nie pasuje???-wam to już nikt nie dogodzi-radzę wizytę u psychologa lub psychiatry
sor
sor 23.02.2018, 16:06
Ponoć miał załamanie psychiczne...
Tak to już bywa.
Tak to już bywa. 23.02.2018, 13:40
Oj Kaszubia szczęścia nie ma do prezesów...
Konkolowi życzę powrotu do zdrowia i rychłego wyjścia ze szpitala.
Jolka
Jolka 23.02.2018, 14:02
No nie miała szczęścia do prezesów to prawda, może ten będzie lepszy, bardzo w to wierzę
Jeremi
Jeremi 23.02.2018, 09:57
Będzie dobrze, w końcu będzie dobra promocja zespołu
wreszcie coś
wreszcie coś 22.02.2018, 19:37
wiadomosci.wp.pl/jaroslaw-kaczynski-zawiesza-bonkowskiego-6223152173311617a
zorientowany
zorientowany 22.02.2018, 19:14
Burmistrz w chwili wyboru Konkola był zagranicą i nie miał z nim nic wspólnego.
Ja wiem....
Ja wiem.... 22.02.2018, 16:57
Człowiek na speedzie...rzuć dopalacze i pokaż na co Cie stać.
Jolka
Jolka 21.02.2018, 14:43
kupuję go razem z szalikiem, widać że ma chęć do działania i jak na te kilka dni pracy dużo zrobił dla klubu, chociaż pewnie nie łatwo będzie posprzątać bałagan po poprzedniku
Pan dobra rada
Pan dobra rada 21.02.2018, 19:47
Jacku nie pisz sam o sobie , ośmieszasz się człowieku, jak ty się w ogóle ekscytujesz tym wszystkim, jakbyś był bliski jakiemuś obłędowi. Wyluzuj bo to już przestaje być śmieszne
 :D
:D 21.02.2018, 17:31
Jacek Jolka Konkol?
Ela
Ela 21.02.2018, 13:54
Za grosz nie ufam temu karierowiczowi, puste dziecko z szalikiem na pokaz.Nie kupuję tego medialnego chłamu
Kolo
Kolo 20.02.2018, 21:10
spoko facet z dużą energią w końcu ktoś komu naprawdę się chce pracować, działaj Jacku działaj, będzie dobrze
Ciekawy
Ciekawy 20.02.2018, 17:37
Jakoś źle mu z oczu patrzy...
Zobaczymy...zobaczymy...
alfaiomega
alfaiomega 20.02.2018, 16:40
moze nie bedzie tak zle i tez trafi do aresztu? Powodzenia
Jurek
Jurek 20.02.2018, 11:34
jak on coś robi to na 100% myślę że wyprowadzi Kaszubię na prostą
Kuba
Kuba 20.02.2018, 09:23
dużo lepszy wybór niż poprzednio, Jackowi przynajmniej zależy na klubie
Andrzejek
Andrzejek 20.02.2018, 17:34
Dopóki ma w tym interes.
Szkoda Klubu...
Szkoda Klubu... 20.02.2018, 06:48
Dobrze, że wybory są za parę miesięcy. Może nie zdążą dużo popsuć.
Kibic
Kibic 19.02.2018, 22:52
Przy całej mojej sympatii dla Pana Jacka ręce opadają, że człowiek, który nie miał nigdy nic wspólnego ze sportem czy z zarządzaniem sportem staje na czele naszego klubu. To tylko pokazuję jak Pan Burmistrz nie rozumie i nie ma pomysłu na sport w Kościerzynie. Właściwie jest tylko potwierdzeniem jego polityki - i niestety Pana Jacka też - nieudolnego zarządzania sportem i kultura w naszym mieście. Nie ma kadr, nie ma zaplecza a przede wszystkim nie ma pomysłu! Szkoda Panowie...

Pozostałe