piątek, 19 kwietnia 2024 09:37

Kram Start Elbląg rozgromił UKS PCM

Kram Start Elbląg rozgromił UKS PCM podczas sobotniego meczu w Sokolni. Pierwsza połowa 19:6, a ostateczny wynik 37:25.

Patrzący z góry tabeli Elbląg był faworytem spotkania i od samego początku przyjezdne pokazały swoją wyższość. W 10 minucie spotkania było już 10:4, a 10 minut później przewaga rywalek urosła na 15:5. I choć nasze szczypiornistki zmniejszyły stratę do 7 trafień, pierwsza połowa zwiastowała przegraną.

Po zamianie stron elblążanki nie pozostawiły złudzeń, że to im należą się trzy punkty. Mecz zakończył się wynikiem 37:25.

W tej chwili UKS PCM znajduje się na przedostatnim miejscu w tabeli. Za nami jest tylko Korona Handball Kielce.