VI Filmowy wieczór wspomnień

  • 8.03.2018, 13:33 (aktualizacja 08.03.2018 13:43)
VI Filmowy wieczór wspomnień
Już po raz szósty odbędzie się Filmowy Wieczór Wspomnień. W kinie Remus wyświetlona zostanie kolejna porcja filmów pokazujących nasze miasto sprzed kilkudziesięciu lat.

Serdecznie zapraszamy na projekcję kolejnych filmów z lat 60. XX w. Tym razem z racji zbliżającego się Dnia Jedności Kaszubów, przygotowaliśmy specjalny materiał obrazujący kulturę kaszubską. Podczas projekcji zobaczymy m.in. obszerny fragment widowiska muzyczno-tanecznego „Moje Strony” zrealizowanego w Garczynie, reportaż o sztuce ludowej, wystawie regionalnego otwartej w kościerskim ratuszu, a także wizytację ośrodków wczasowych przed rozpoczęciem sezonu turystycznego.  

Ten obszerny materiał filmowy powstała dzięki Mieczysławowi Kuhnowi i członkom Amatorskiego Klubu Filmowego „Taśma” działającego przy Powiatowym Domu Kultury w Kościerzynie.

Filmowy wieczór wspomnień odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 12 marca o godz. 18:00 w Kinie Remus. Wstęp wolny, prosimy jednak o rezerwację biletów w kasie Kina Remus lub pod nr tel. 58/680-23-40, 508-635-048. 

Przed sensem filmowym będzie można nabyć płytę DVD – V część materiału filmowego z serii Kościerzyna lat 60. XX wieku. 

Serdecznie zapraszamy

 

Poprzedni seans odbył się w listopadzie 2016 roku.

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe