"Potrzeba zmiany burmistrza"

  • 16.03.2018, 13:05
"Potrzeba zmiany burmistrza"
Zgodnie z zapowiedziami w "Przesłuchaniu" gościmy Katarzynę Knopik - radną Rady Miasta oraz sekretarz gminy Kościerzyna.

Tematy do wywiadu zaproponowali nasi Widzowie. Rozmawiamy między innymi o nowym budynku socjalnym, figurkach stolemów, które wkrótce pojawią się w mieście oraz zebraniach wiejskich w gminie. Poprosiliśmy również radną o wymienienie kilku sukcesów burmistrza Michała Majewskiego, a także zapytaliśmy, czy bierze pod uwagę startowanie w wyborach na burmistrza Kościerzyny.

Zapraszamy do oglądania!

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (49)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wybierzcie mnie
wybierzcie mnie 27.03.2018, 10:23
https://zapodaj.net/2443d42fe4ef0.jpg.html
Henio
Henio 22.03.2018, 20:44
Pani Knopikowa to koniec kadencji nic nie robiąc nie można być radną bezradną.
Ta osoba to...
Ta osoba to... 21.03.2018, 12:06
...Najlepszy przykład z jakim walczy Kukiz 15' i Nowoczesna: URZĘDNICZA PARTIOKRACJA i ROZPASANIE URZĘDNICZE, a wszystkie ruchy, że niby coś zrobić dobrego to tylko pozory i tak aby do następnych wyborów...
b)
b) 20.03.2018, 12:34
my chcemy tez tego
a)
a) 20.03.2018, 09:21
Kasi propozycja:
kaśka
kaśka 19.03.2018, 19:33
Ta sprzedaż papierosów na sztuki małym dzieciom na ul.Świętojańskiej to nieszczęście dla dzieci i rodziców.Zróbcie w końcu z tym porządek raz na zawsze.Zgadzam się.
Cxas by był
Cxas by był 19.03.2018, 17:47
Do roboty, a nie ściemniać na państwowym garnuszku!
Lusia
Lusia 19.03.2018, 17:28
Kto te konowały wybiera do koryta?! P. Kasia i jej spolka z wybranymi radnymi potrafi tylko oczerniac burmistrza. (M. M)
Week ze stolka!
polonus nn
polonus nn 19.03.2018, 15:36
Pani Knopik nadawałaby się na Burmistrza Kościerzyny.Na pewno poradziłaby sobie ze sprzedażą małym dziciom papierosów na sztuki na Swiętojańskiej.Kto za Łapka w górę.
 ktoś
ktoś 18.03.2018, 21:06
"Nie wiem dlaczego burmistrz to tak późno robi"? Ja pani odpowiem: bo majewski w 3 lata spłacił długi, 7 mln w mieście i ok. 4 mln w KOS-EKo. Teraz gdy sytuacja budżetowa jest stabilna można inwestować ze spokojem, bez zagrożeń dla budżetu miasta. Poza tym splacił za działki, które POprzednik chyba by nie spłacił ? Jeśli dobrze pamiątem było to ok.1,5 mln.
Zadłużanie miasta
Zadłużanie miasta 19.03.2018, 20:55
Majewski spłacił 7 mln, ale puścił obligacje na 30 mln, czyli zwiększył dług o 23 mln.
ja
ja 20.03.2018, 16:45
Rok temu rada miasta wypuściła obligacje i zdecydowona większość ich nie została wykorzystana! Pamiętajmy, że w tym roku czekają aż 40 mln wydatki. Jestem przekonana, że Majewski połowy obligacji nie będzie musiał wykorzystać !
ja
ja 18.03.2018, 20:57
Pani Knopik. Oznakowania ulic mamy problemy od kilkunastu lat. Z tego co mówił burmistrz w czasie wywiadu komisje ostatnio od 2 miesięcy porządkują numerację. Dlaczego pani znowu kręci?
jan
jan 18.03.2018, 20:50
Czemu pani kłamie? Mówi pani "tam osuwają się płytki chodnikowe i pekają kafelki". Nieprawda. Byłe kolo budynku socjalnego i nic takiego się nie dzieje. Po co te kłamstwa? Krytykuje pani "dom na palach". Ale przecież wszystkie budynki kolo Wybickiego są na palach i nic się z nimi nie dzieje. Na Wierzysku wokół budynku socjalnego jest bardzo sucho, ale to bardzo sucho. Może pani pomyliła budynek sicjalny z basenem?
Mieszkanka
Mieszkanka 18.03.2018, 20:41
Widzę że ktoś boi się p. Kasi dlatego tak na nią nastaje i próbuje deprecjonować. Nic z tego, ona da wam jeszcze popalić.
Obserwuj
Obserwuj 18.03.2018, 17:41
Ten wywiad tylko potwierdził - frustracja i ogólny bełkot... Dobre chęci to o wiele za mało... Ciekawe, co tyle lat zrobił Czucha i spółka. Chętnie zapytałbym o ZG Wierzyca i zawartą umowę przez Czuchę. Za Majewskiego nie ma przynajmniej szwindli przy obrocie miejską ziemią. A inwestycje determinuje stan miejskiej kasy.... Niestety.
z gminy
z gminy 18.03.2018, 15:13
Kasia - burmistrzem
Świtała - zastępca burmistrza
Piechowski - II zastępca burmistrza
przynajmniej gmina wyzwoli się od takich "fachowców"
mieszkańcy gminy są jak najbardziej "za"
życzymy powodzenia Pani Kasiu !!!
mark
mark 18.03.2018, 15:12
Czy to prawda, że "wielki marsz" zorganizowany przez M. Hołdysa z Kościerskiej Marki poparła garstka PO w liczbie 5 osób? Żałosne .... Z mieszkańców nie było nikogo.
jan
jan 18.03.2018, 13:49
Problemy kominiukacyjne dp Wierzyska.? A co zrobił Czucha ostatnie kilkanascie lat? Niec. Co zrobił Majewski? Chociaż załatwił busy z Karsina i coś z Kościerzyny. Ile osób jeżdzi 2-4. Czy warto? Oceńcie sami.
To ja
To ja 18.03.2018, 11:56
Szczerze to wywiady słabo wychodzą i nawet nie chce się już tego słuchać ani oglądać. Pozdrawiam
KASZUBIA ZNOWU BEZ PREZESA
KASZUBIA ZNOWU BEZ PREZESA 18.03.2018, 11:30
WARTE UWAGI!! Może droga redakcjo sprawdzicie co się dzieje w Kaszubii? Podobno Konkol został odwołany z funkcji prezesa. WARTE UWAGI!!!
Kościerzak
Kościerzak 18.03.2018, 10:03
Kasia tylko ładnie mówi, ale jako osoba słabo znająca przepisy prawa oraz brak predyspozycji do zarządzania zespołem byłaby kiepskim burmistrzem podobnie jest z Piechowskim i Świtałą
jeżeli chcecie bałagan w urzędzie to Kasia się nadaje,
niestety redaktorzy prowadzący pokazują jak zawsze słabe przygotowanie merytoryczne

Pozostałe