"Przede wszystkim współpraca"

"Przede wszystkim współpraca"
O tym, co dzieje się w naszym mieście rozmawiamy z radną Kariną Młodzianowską.

Pytania do "Przesłuchania" ponownie zasugerowali nasi Widzowie. Dziękujemy za zaangażowanie się w tworzenie programu!

Poruszyliśmy między innymi temat wniosków mieszkańców, które wpływają do Rady Miasta, kościerskiego TBS bezpłatnych zajęć zumby, skateparku i hałasu przy obwodnicy. Zapytaliśmy też, co Karina Młodzianowska zrobiła dla swojego okręgu, czy zamierza kandydować w tegorocznych wyborach i jak zarządzałaby miastem w roli burmistrza.

Zachęcamy do oglądania!

Marta Gerbatowska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (32)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jolka
Jolka Dzisiaj, 08:46
Bardzo źle pani wygląda-może jakieś kompleksowe badania trzeba zrobić? Wg mnie TSH bo to chyba problem z tarczycą
Mieszkanka Kościerzyny
Mieszkanka Kościerzyny 9.04.2018, 19:31
"O tym jak wypowiadasz sie o innych swiadczy tylko o Tobie" Pani powinna nauczyc sie najpierw szacunku do drugiego czlowieka! A potem moze udzielac sie publicznie. Nie moge sluchac jak oczernia wszystkich byle tylko kariere zrobic !!!!!
Sąsiadka
Sąsiadka 9.04.2018, 07:50
Popieram Panią Karinę.
Do Janka
Do Janka 8.04.2018, 21:39
Jesli nie podoba sie Pani polityka zarządcy budynku w tym przypadku koscierskie TBS to.istnieje mozliwosc wyboru innego zarządcy. My jako wspolnota zdecydowalismy sie na mm-zarzadcy i jesteśmy bardzo zadowoleni wszystkie informacje dostepne bez kretactwa. Moze warto sie zastanowivlc nad tym.
Mieszkanka
Mieszkanka 8.04.2018, 10:51
Wyważone wypowiedzi.Całkiem ciekawe.
Dobra rada
Dobra rada 7.04.2018, 15:07
Niech Pani swoich diet nie proponuje ludziom,bo potruje Pani pol miasta
Zyczliwy z dobra rada
Zyczliwy z dobra rada 7.04.2018, 14:22
Droga Pani, jezeli myslisz jeszcze o byciu radna w nastepnej kadencji to nie udzielaj juz nigdy wywiadu.
p
p 7.04.2018, 09:46
Pani Karina schudła , ale wygląda staro, dużo gorzej jak na zdjęciu w różowym.
Ja
Ja 8.04.2018, 12:41
Złośliwiec z ciebie.
l
l 11.04.2018, 09:38
Mówi prawdę , widziałam na żywo ,zdjęcie mocno poprawione .
Janka
Janka 7.04.2018, 09:33
Szanowna Pani Karino! Głosowałam na Panią wierząc, że zatroszczy się Pani o nas mieszkańców TBS! Niestety muszę stwierdzić, że jestem Panią rozczarowana. Wprawdzie rozgrzebała Pani - jako jedyna od lat - to pogorzelisko ale niestety nic z tego nie wynikło a sprawa znowu przycichła! Dlaczego nadal nie wiemy ile pożyczki zostało nam do spłaty, kiedy ktoś poda nam termin zakończenia ich spłaty, kiedy zakończą się coroczne - dwa razy w roku - podwyżki? Czynsze naszych mieszkań są horrendalne, jako starsza osoba żyjąca z emerytury ledwo wiąże koniec z końcem. Chciałabym zwrócić uwagę na zarządzanie TBS. Zarobki prezesa miejskiej spółki - proszę zerknąć na zeznanie majątkowe - są na poziomie burmistrza miasta. Czy to nie jest nieporozumienie, że Pan który podwyższa mieszkańcom notorycznie czynsz pobiera tak wysokie wynagrodzenie??? Jeśli nie potrafi wygospodarować kasy na bieżącą działalność i musi podwyższać nam czynsze to może najwyższy czas odejść??? Pracownicy TBS to życzliwi i mili ludzie, czego nie mogę powiedzieć o Panu prezesie.
Proszę zadać oficjalne zapytanie na piśmie do TBS o podwyżki czynszu z ostatnich 10 lat /zestawienie ile razy, jak w ciągu 10 lat zwiększył się czynsz/, kiedy otrzymamy informację o zadłużeniu i końcu spłat zaciągniętych pożyczek na budowę naszych mieszkań, kiedy będzie koniec podwyżek, za co Pan prezes bierze premie i nagrody jeśli tak często zwiększa nam czynsz???!
Do Janka
Do Janka 8.04.2018, 21:41
Jesli nie podoba sie Pani polityka zarządcy budynku w tym przypadku koscierskie TBS to.istnieje mozliwosc wyboru innego zarządcy. My jako wspolnota zdecydowalismy sie na mm-zarzadcy i jesteśmy bardzo zadowoleni wszystkie informacje dostepne bez kretactwa. Moze warto sie zastanowivlc nad tym.
Zorientowana
Zorientowana 8.04.2018, 14:24
Przestań podszywać się pod mieszkańca.
Józef
Józef 7.04.2018, 20:33
A ile płacisz tego czynszu za mieszkanie.
Jan
Jan 7.04.2018, 17:34
Pani Karino proszę nas nie zostawiać. Dlaczego nie mozemy dostać informacji kiedy przestaniemy płacić w czynszach spłaty kredytu zaciągniętego na budowe bloku, w którym mieszkamy? Na Piechoskiego 20 lat już minęlo a tyle podobno miał być okres spłaty.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 7.04.2018, 15:42
Popieram p.Janke. Nikt nie interesuje się mieszkańcami Tbs. Chodzi o bloki na ul.Piechowskiego , Malcuzynskiego
Janka,Jan,Mieszkaniec
Janka,Jan,Mieszkaniec 8.04.2018, 10:40
Ty chyba piszesz sam z sobą
Grześ
Grześ 8.04.2018, 21:20
nie wchodząc w Waszą dyskusję - nie rozumiem dlaczego oczerniasz tu piszących? Co w tym złego, że chcą informacji? Czyżby było coś do ukrycia?
Sąsiad z klatki
Sąsiad z klatki 6.04.2018, 21:57
Wywiad niezły, być może zbyt ogólnikowy, ale wole panią Karine, bezpośrednią, operatywną i szczerą, a nie puste słowa innych radnych bez kompletnego pokrycia.
Wybiórczy wyborca
Wybiórczy wyborca 6.04.2018, 21:47
Jak ktoś ma dzieci to nie powinien być radnym - tylko geniusz to mógł powiedzieć. Ideałem radnego jest bezdzietny i bezrobotny.
GG
GG 9.04.2018, 13:15
"nie powinno się kandydować, jak ktoś nie ma czasu ..."
Szeregowy pracownik bez usmiechu
Szeregowy pracownik bez usmiechu 6.04.2018, 21:26
Z takim podejsciem i calkowitym brakiem logicznego myslenia niech to indywiduum nie liczey na jakakolwiek wspolprace . Jak pani z taka latwoscia krytykuje kolegow radnych i pracownikow w urzedzie...niebywale. Szczyt bezczelnosci i braku pokory. Pelen populizm, ale ludzie prace od kiepskiej gry aktorskiej rozrozniaja pani Karyno

Mieszkaniec
Mieszkaniec 6.04.2018, 21:18
Droga redakcjo. Przemyślcie temat zadawania pytań na @ albo PW, bo zadawanie ich publicznie pozwala gościom na konsultację z obozem co i jak powiedzieć, wychodzić przed szereg itd. To już nie są te przesłuchania co kiedyś
Jsjdjjdm
Jsjdjjdm 7.04.2018, 19:35
Jak będą chcieli to i tak podadzą gościom wcześniej pytania... Myślisz ze tak teraz nie jest?! Hahahhahahahahhaha
Zumba
Zumba 6.04.2018, 21:15
Kolezanko, co sie z toba porobilo, podstawowy brak znajomosci znaczenia wypowiadanych slow i stylu wypowiedzi.
Słuchacz.
Słuchacz. 6.04.2018, 21:15
Pier.oli jak pokręcona. Wszyscy poza machem i katarzynem źli. Tylko oni dobrzy. Ordynacja. Pustaku gdyby ludzie Ciebie chcieli to wygrasz bez JOW-wó. Masakra. Pusty bełkot. Złożyłam wniosek ale rada nie przyjęła - widocznie wniosek był do du.y i nie potrafisz go przeforsować. DNO. TAŃSZE OPŁATY!!!!! A może niższe opłaty a nie tańsze.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 6.04.2018, 21:11
Pani karino, najslabszy pani wywiad...ogolniki, insynuacje, nic konkretnego i do tego krytyka kolegow radnych i urzednikow miasta...pelna pani porazka
zawiedziony wyborca
zawiedziony wyborca 6.04.2018, 17:30
Dużo słów, mało treści, brak własnej wizji rozwoju miasta. Po prostu cienizna i pustosłowie. I przekonanie o znajomości polityki społecznej. Oj, p. Karino nie zna się pani na polityce społecznej ani trochę
Mierny słuchacz.
Mierny słuchacz. 6.04.2018, 17:22
Szanowna Pani radna w kontekście braku aktywności i bierności radnych użyła sformułowania że trzeba być czasami niewygodny dla dyrektora, naczelnika, następnie użyła sformułowania: „... bo nie dostaną potem zleceń, nie dostaną propozycji z których można mieć jakąś korzyść ...” (06:19).
Ciekawi mnie czy Pani radna wie o takich przypadkach czy tylko dywaguje ? Jeżeli tak to czy zgłosiła ten fakt organom ścigania ?
W rozumieniu art. 1 ust. 3 ustawy z dnia 9 czerwca 2006 r. o Centralnym Biurze Antykorupcyjnym (jedn. tekst Dz.U. z 2017 r. poz. 1993) korupcją jest: "obiecywanie, proponowanie, wręczanie, żądanie, przyjmowanie przez jakąkolwiek osobę, bezpośrednio lub pośrednio, jakiejkolwiek nienależnej korzyści majątkowej, osobistej lub innej, dla niej samej lub jakiejkolwiek innej osoby, lub przyjmowanie propozycji lub obietnicy takich korzyści w zamian za działanie lub zaniechanie działania w wykonywaniu funkcji publicznej lub w toku działalności gospodarczej".
„Dostawanie zleceń” lub „propozycje z których można mieć jakąś korzyść” za zaniechanie działania na kilometr pachną korupcją, chyba że się mylę, to proszę mnie wyprowadzić z błędu. No chyba że kleptokracja jest już standardem w Kościerzynie.
rurku
rurku 6.04.2018, 15:34
A tak z innej beczki, czy już wiadomo, która gwiazda wystąpi na zakończenie lata? Pan Dittrich mówił, że ma być to osoba, która elektryzuje Polaków.
k
k 7.04.2018, 09:42
Zenek
JanEk