"Dużo może się w 2019 roku zmienić"

  • 13.04.2018, 12:18 (aktualizacja 13.04.2018 13:43)
"Dużo może się w 2019 roku zmienić"
Gościem najnowszego "Przesłuchania" jest starosta powiatu kościerskiego Alicja Żurawska.

Wywiad zaczynamy od ponad 5 milionów złotych, które powiat otrzyma na remonty zniszczonych po nawałnicy dróg. Wkład własny samorządu to 1 250 000. Czy te pieniądze są już zagwarantowane w budżecie? W jaki sposób wybrane zostały najbardziej zniszczone trasy i czy możemy liczyć na kolejne remonty w następnych latach?

Wkrótce rusza remont powiatowej drogi z Kościerzyny do Wdzydz. Jaki będzie zakres prac na 14-kilometrowym odcinku?

Rozmawiamy również o budowie sali przy I Liceum Ogólnokształcącym. Czy "Budowlanka" również doczeka się takiej inwestycji?

Zapytaliśmy też o Wojska Obrony Terytorialnej. Czy plan powstania bazy w Kościerzynie jest aktualny?

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kościerzynianka
kościerzynianka 23.04.2018, 17:43
Pani Marta jak zwykle naturalnie ładna , pani starosta jak zwykle dobrze wygląda .
Pytanie do redakcji
Pytanie do redakcji 16.04.2018, 21:40
Kiedy w przesluchaniu będzie wójt gminy Kościerzyna? Mam pare pytań odnośnie funkcjonowania straży gminnej.
byłem wczoraj
byłem wczoraj 16.04.2018, 08:09
Chata Kaszubska w Nowej Karczmie też czynna w niedzielę z zakazem handlu
Jaro
Jaro 16.04.2018, 21:33
Czyli normalnie !!! Precz z PIS-em i jego komunistycznymi rządami. Wszystkich oszołomów z PIS-u powinni zdekomunizować. Z prezesem włącznie...
Remi
Remi 18.04.2018, 10:35
A Ciebie jako pierwszego komuszku.
rurku
rurku 15.04.2018, 16:19
Jarzębiński podobno wielki katolik, zawsze w niedziele miał zamknięte swoje lokale. Teraz, gdy niedziela jest wolna od handlu, otwiera swój lokal na Skłodowskiej . Wstyd i hańba panie Jarzębiński. Zero szacunku i poszanowania dla swoich pracowników.
klient
klient 16.04.2018, 08:13
Delikatesy były zawsze otwarte w niedzielę.
Obywatel
Obywatel 13.04.2018, 15:01
Bardzo merytoryczne wypowiedzi poparte dużą wiedzą dot. poszczególnych zagadnień. Pani starosta jak zwykle przygotowana i zaangażowana. Brawo. Kompetentny urzędnik i samorządowiec.
obserwator
obserwator 13.04.2018, 13:52
w tym wywiadzie nie ma żadnych obietnic, o czym kolega z dołu pisze???? Nawet nie mowi ze bedzie kandydowała ,szanowny zdenerwowoany kolego.
Gosia
Gosia 13.04.2018, 14:11
Bo ktoś jest naiwny i uwierzy w to, że nie będzie kandydowała :-) Hahhahahaah. Przecież życie tej Pani głównie opiera się na samorządzie. Nie trzeba być zwolennikiem czy przeciwnikiem żeby to wiedzieć.
Optymista
Optymista 13.04.2018, 17:20
I znowu dyskusja bedzie nie bedzie. W nic nie musisz wierzyc i zycze jak najmniej naiwnych dyskusji . Pozdrawiam pani Gosiu, i zycze milego weekendu.
Hagdhdbdbdjjsj
Hagdhdbdbdjjsj 13.04.2018, 13:40
Obiecanki typu "Wybierz mnie, a się zmieni". Do tej pory nic się nie zmieniło ze strony powiatu, żadnych działań inwestycyjnych etc. A teraz się zmieni? W roku wyborczym takie obietnice? Dziwne... i co najmniej śmieszne. Nowa taktyka samorządowców. Nie robić nic przez 3 lata, a w 4 roku (wybory) coś zacząć i wstrzymać aby wyborcy zagłosowali żeby dokończyć lub druga wersja typu "Obiecuję, że w kolejnej kadencji...."
Marcin
Marcin 13.04.2018, 23:39
Ala tu nic nie obiecuje. Czy nic nie zrobiła? Ja jak i wielu jej zwolenników ma inne zdanie. To co piszesz pasuje do wójta no i w dodatku na kredyt!
czytelnik
czytelnik 13.04.2018, 13:27
2 fajne babki w jednym miejscu :)

Pozostałe